Jump to content

Pārdodu videokarti GTX 980Ti


Girts_Pirts

Recommended Posts

Pārdodu 2 mēnešus lietotu ASUS STRIX GTX980Ti (DC3OC-6GD5-GAMING).

Links uz ražotāja mājaslapu--> https://www.asus.com/Graphics-Cards/STRIXGTX980TIDC3OC6GD5GAMING/

Veiktspējas testi rāda, ka viena no Top 3 gtx 980Ti videokartēm.
Perfektā stāvoklī. Varam visu ieslēgt un pārbaudīt.
Ir visi garantijas papīri.
 
Cena--> 550 euro-->500 euro-->460 euro-->430 euro
 
IMG_5314.jpg
 
IMG_5316.jpg
 
 
 
Papildus gaming veiktspējas testa video:
 
Labots - Girts_Pirts
Link to comment
J.Reinis

 

 

Cena--> 550 euro
Ņemot vērā, ka tūlīt 1080 GTX būs pieejams par šo pašu ciparu? :) Good luck...
  • Patīk 1
Link to comment
krii1988

Njā, tuvāko mēnešu laikā būs interesanti pavērot 900.sērijas piedzīvojumus second-hand tirgū :)

 

Mana prognoze, ka līdz jūlijam 970/980/980ti cenas nokritīsies uz attiecīgi +/- 200/300/400 EUR. Protams, tas atkarīgs, cik šie būs paspējuši saražot 1080/1070, lai apmierinātu pieprasījumu.

Labots - krii1988
Link to comment
Girts_Pirts

 

 

Njā, tuvāko mēnešu laikā būs interesanti pavērot 900.sērijas piedzīvojumus second-hand tirgū   Mana prognoze, ka līdz jūlijam 970/980/980ti cenas nokritīsies uz attiecīgi +/- 200/300/400 EUR. Protams, tas atkarīgs, cik šie būs paspējuši saražot 1080/1070, lai apmierinātu pieprasījumu.

 

 

Ja Tava prognoze īstenosies un manu neviens nenopirks, tad man būs sweet deals ieķert otru 980ti un nebūs vajadzība priekš 1080.

Bet laiks rādīs. 

  • Patīk 1
Link to comment
krii1988

 

 

Ja Tava prognoze īstenosies un manu neviens nenopirks, tad man būs sweet deals ieķert otru 980ti un nebūs vajadzība priekš 1080. Bet laiks rādīs. 

 

Man līdzīgs plāns ar 970'to.

 

Bet laiks rādīs. 

Link to comment
kazarma

Vēlu tev veiksmi šo iesmērēt, jo jaunā GTX 1070 būs par 25% ātrāka nekā tagadējā 980 TI, kā arī maksās tikai ~370e.

 

Liec ss.lv ar steigu, citādi kā iznāks jaunā sērija par šo tev vairs neviens pat 300e nemaksās.

 

Nvidia vienkārši ar savām darbībām pateica ka viss, kas tagad ir tirgū, ir sūds, pērc jauno vai būsi tehnoloģijā atpalicis.

Nemaz nerunājot par jauno 1080 kas būs vēl pa kādiem 20% ātrāka nekā 1070. 

Realitāte ir tāda, ka jaunā sērija ir nevis par 20-25% ātrāka kā tas ierasts, bet gan 50% ātrāka, kas reāli ir 2x ģenerāciju lēciens.

 

P.S.

 

Kā arī jaunā 1080 esot jaudīgāka kā 2x 980ti SLI .

Labots - kazarma
Link to comment

 

 

Realitāte ir tāda, ka jaunā sērija ir nevis par 20-25% ātrāka kā tas ierasts, bet gan 50% ātrāka, kas reāli ir 2x ģenerāciju lēciens.

Tu jau saproti, ka tie 50% būs tikai @VR?

  • Patīk 1
Link to comment
eddyboi

 

 

Vēlu tev veiksmi šo iesmērēt, jo jaunā GTX 1070 būs par 25% ātrāka nekā tagadējā 980 TI, kā arī maksās tikai ~370e.
 

Avotu lūdzu.

Link to comment

Viņam nVIDIA personīgi sūtīja slepenus benchmarkus, kur 980ti sli ir lēnākas par vienu 1080. 

 

Redzējis testus ministrs...  :grin:

Link to comment
MakeMeGoAway

Nu 200€ par 970to ir reāls cipars kad jaunā sērija būs iegājusi tirgū. Rēķini, ka EVGA 970tās jaunas pat pa 320€ varēja iepirkt.

Link to comment
optimuss

Pieņemu, ka nVidia salīdzinājumam izmanto 980ti reference kartes. Strix OC par to varētu būt kādus 20% ātrāka out of the box.

 

GTX980TI-6GD5 (Asus 980ti reference):
GPU Boost Clock : 1075 MHz
GPU Base Clock : 1000 MHz
 
STRIX-GTX980TI-DC3OC-6GD5-GAMING:
OC Mode - GPU Boost Clock : 1317 MHZ , GPU Base Clock : 1216 MHz
Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1291 MHZ , GPU Base Clock : 1190 MHz
 
Par 550Eur gan tikai ss.lv kādu pircēju varēs atrast.
Link to comment
referer

Tagad jauna (bez LV garanta) GTX980Ti pa ~480€.., jau viss notiek! Jauna GTX970 (bez LV garanta) pa ~240€ un jauna (bez LV garanta) GTX980 pa 370€!

 

Tāpat te RETI ieskatos, bet joprojām bezsakars...

 

P.S. Gaidām arī Polaris kartes, kurām performancei jābūt sākot ar GTX980Ti līmeni! Atbildes reakcijai uz Pascal jānotiek!

Link to comment
Microstar

 

 

Tagad jauna (bez LV garanta) GTX980Ti pa ~480€.., jau viss notiek! Jauna GTX970 (bez LV garanta) pa ~240€ un jauna (bez LV garanta) GTX980 pa 370€!
Nosauc to pašu tikai ar LV garantiju ? 
Link to comment
nnoname

 

 

Iesit google 1080 Benchmark..... Nav grūti es ticu ka tiksi galā.

 

Iesit googlē 1080 nda, jeb tu esi kādā īpašajā iluminātu sektā, kuriem viss pirms mirstīgajiem pieejams?

Link to comment
referer

Salidzini.lv var apskatīties - nav grūti, ticu, ka tiksi galā :D!

 

Man garantija pie vienas vietas - nosaucu cenas, kuras man aktuālas!

Link to comment
Girts_Pirts
(labots)

Pricedrop--> 550 euro-->500 euro--> 460 euro

Labots - Girts_Pirts
Link to comment
Girts_Pirts

 

 

Nu tas jau aptuveni ir 400Eur

 

Atvainojos, ka uzrakstīju dolārzīmi.

 

Domāts- euro. 

Link to comment
Toļiks
Man līdzīgs plāns ar 970'to.

Ar 970to SLI nav jēgas likt, jo atmiņa ir tikai 3.5GB vienīgais izņēmums ir tad ja tu spēlēsi uz 1080p izšķirtspējas, bet priekš tā jau pietiks arī ar vienu videokarti. 

Labots - Toļiks
Link to comment
nnoname

Atkal sākās, jums tiešām nav nekādu aktuālāku tēmu ko pārspriest vairāk kā gada laikā? 3.5GB joptv, get a life!

Link to comment
Toļiks
Atkal sākās, jums tiešām nav nekādu aktuālāku tēmu ko pārspriest vairāk kā gada laikā? 3.5GB joptv, get a life!

Un kāda tev tur daļa ? Es tikai izsaku savu viedokli lai cilvēks neiegrābjas.  

Labots - Toļiks
Link to comment
krii1988

Paldies par rūpēm, bet kāreiz 1080p/60hz ir mans gadījums bez straujiem plāniem uz upgreidu, un ar vienu 970 bieži vien mazliet pietrūkst līdz 60fps, tā kā SLI ir variants.

Link to comment
PhenomX

Ja pietrūkst tikai mazliet varbūt pietiek ar parastu overkloku par cik šīs kartes diezgan labi klokojās.

Labots - PhenomX
Link to comment
nnoname

 

 

Un kāda tev tur daļa ? Es tikai izsaku savu viedokli lai cilvēks neiegrābjas.

 

Čalīt, tev nav vispār nekāda sava viedokļa, tikai internātos sagrābstītas lietas.

Link to comment
Toļiks
Čalīt, tev nav vispār nekāda sava viedokļa, tikai internātos sagrābstītas lietas.

Zini ko man tas tavs viedoklis ir tur kur saule neiespīd! Būtu labāk paklusējis un nesmērējis šo tēmu ar savām mēnešreizēm! 

Labots - Toļiks
Link to comment
nnoname

Pričom mans viedoklis, ja runa bija par tavējo? Tu vispār to savu pelēko vielu spēj izmantot? Un kā tev ar lōģisko spriešanu?

Link to comment

Cik saprotu, tad ņemsi 1080to? Ja tas ir true, tad tas pavisam noteikti nebūs tā vērts. Tagad pa 400 vai pat zemāk aizies šī un metīsi klāt pāris simtus dēļ optimistiska 25% būsta?

Link to comment
Cik saprotu, tad ņemsi 1080to? Ja tas ir true, tad tas pavisam noteikti nebūs tā vērts. Tagad pa 400 vai pat zemāk aizies šī un metīsi klāt pāris simtus dēļ optimistiska 25% būsta?

Ir vel viens variants paņemt GTX 1070 un tev vel pāri paliks tie ~ 50 eiro un tas jau ir izdevīgi. Ja ieliksi to karti ss.lv par 430eur domāju, ka tev viņa ātri aizies tik galvenais nevajag vilkt garumā kamēr vel ir tāda iespēja, jo pēc GTX 1070 iznākšanas šo karšu cena vel kritīsies.

Labots - Design
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...