Jump to content

FM, USB, CD atskaņotājs (pieslēgts pie resīvera)


Recommended Posts

Sveiki, biedri,

Varbūt kāds var ieteikt pēc iespējas lētāku un izmēros mazāku risinājumu (vēlāms iegādājumu Latvijā), lai resīverim varētu padot skaņu no:

  • USB zibatmiņas (mp3 un citi populārie formāti);
  • FM radio;
  • AUX;
  • CD.

Pēdējie 2 ir vēlami, bet ne obligāti. Varētu arī izskatīties nedaudz labāk par šo mēslu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Cik man zināms, tad tādi (izņemot augstākminēto mēslu variācijas) neeksistē dabā. Vai nu pilnais resīveris ar usb, vai tīkla strīmotājs ar usb un interneta radio.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Resīverim jau USB ir, bet diemžēl šams audio signālu no USB nepadod pa line out, tāpēc arī jāmeklē tāds risinājums :/

Protams, pastāv variants nopirkt magnetolu vai mūzikas centru ar USB atskaņotāju, piemēram, šo.

Link to comment
Share on other sites

Paga, priekš kam resīverim kaut ko jāpadod pa line-out? Viņš tak pēc defīnīcijas paredzēts tumbu grabināšanai. Ko tu tajā lini-out galā taisies slēgt klāt?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu vispār jau ja viņš normāls resīveris, tad viņam jāprot padot jebkura avota signālu gan uz pre-out, gan [tape]rec out.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
Paga, priekš kam resīverim kaut ko jāpadod pa line-out?

Šajā tēmā tam nav nozīmes, bija jau man te viena tēma šajā sakarā - audio out uz vairāku kanālu mono.

 

Nu vispār jau ja viņš normāls resīveris, tad viņam jāprot padot jebkura avota signālu gan uz pre-out, gan [tape]rec out.

Vismaz Pioneer, ko beigās iegādāju, neprot uz Audio Out padot nevienu digitālo signālu. Tas arī ir bija rakstīts produkta manuālī.

 

Jā, pēc šīs iekārtas iegādes, ja tā spēs padot nepastiprinātu signālu, resīvers vairs pēc jaunajām prasībām nebūs nepieciešams.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Vismaz Pioneer, ko beigās iegādāju, neprot uz Audio Out padot nevienu digitālo signālu.

 

Kas tas tāds par pioniera resīveri un kas tas tāds par audio out? Un kāds ir slēgums un funkcija tam visam? Man ir totāls slinkums braukt cauri kaut kādam citam topikam lai to visu uzzinātu.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Tev nav ne tai tēmai, ne tajā tēmā apsriestajai problēmai "cauri jābrauc".

Šajā tēmā ir cita vajadzība.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tev varētu būt noderīgs kāds mediapleijeris uz Android, ko slēgt klāt. Es tik nesapratu tavu domu gājienu par radio. Tu gribi teikt, ka esi ticis pie resīvera bez radio? :shok:

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Radio uztvērējs resīverī man nezināmu iemeslu dēļ saplīsa - tagad saproti? Klients atsakās vest gan uz garantijas, gan uz jebkuru citu servisu - ko vēl lai jums pasaku? 

 

Media pleijerim uz Android pilnvērtīgai lietošanai visticamāk vajadzēs ekrānu, kas vairs nebūzs mazs izmēros. No sākuma apsvēru domu par 7" planšeti ar OTG priekš USB un FM radio, bet mani kaut kā māc šaubas, ka būs ērts lietošanā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Radio uztvērējs resīverī man nezināmu iemeslu dēļ saplīsa

 

 

Pioneer, ko beigās iegādāju, neprot uz Audio Out padot nevienu digitālo signālu.

 

 

FM radio;

 

Tev nav recivera, bet kaut kāds lūznis, kuram bundža ar zaļo krāsu vajadzīga. Reālākais variants, lai netaisītu kolhozu, ir nopirkt normālu reciveri. Vai arī nepiemini šo vārdu, bet raksti, ka tev vajag pieslēgt visus skaņu avotus pie pastiprinātāja. jo nekā vairāk tev nav.


Ja kas, tad parasti tādos hrenčos ieliek kaut ko šādu - http://www.banggood.com/Bluetooth-4_0-Phone-Software-Smart-Control-MP3-Decoder-Doard-With-APE-Decoder-p-1053193.html

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Pēc funkcionalitātes izklausās pēc tipiska autoaudio, es nule kā tādu vienu nopirku - Pioneer 8700, spēlē no USB arī flacus, CD, radio un aux. Viss, kā autors vēlas :)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ieķer kādu lietotu telefonu ar fm radio.

Link to comment
Share on other sites

Tornis

 

 

Ieķer kādu lietotu telefonu ar fm radio.

 

gribētu redzēt, kā tu telefonā kompaktdisku spraudīsi iekšā :D

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pēc autora nostādnes cd nav obligāts. 

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

izklausās pēc tipiska autoaudio

Yup, tieši auto magnetolas funkcionalitāti man arī vajag.

Diemžēl stacionārām vajadzībām neko jēdzīgu neatrodu, vien mūzikas centri, kas bez visām tumbām nav tie mazākie pēc izmēriem.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Jā, šis izskatās OK.

Varbūt stulbs jautājums, bet pie resīvera inputiem tak pastiprinātu signālu (no mūzikas centra) var slēgt klāt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...