Jump to content

Auto kondicioniera serviss.


Zoom
 Share

Recommended Posts

Sveiki

Manam auto jau labu laiku nestrādā kondiška. Kur Pārdaugavā varētu saremontēt/uzpildīt? Kaut kur ap Zolitūdi, Imantu, Iļģuciemu, Vienības gatvi vai citur pāris km rādiusā.Braucot garām tiem servisiem, kas man ir pa ceļam neviens nereklamējas ar šī tipa remontiem.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

http://www.autoklimats.lv/

Cik zinu, ka šie Rīgā ir vai tik ne vienīgie kas tiešā māk kondiškas labot.

Dārgi, bet sataisa, tā ka nav vairs katru gadu jāpilda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

droši vien, ka tik jāuzpilda. pats pēdējo reizi biju tik tālu nolaidies, ka 2.7g sistēmā bija palikuši. :D

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tikai jāuzpilda? Ledusskapi arī katru gadu ved pildīt? 

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Ja ledusskapi kratītu pa mūsu ceļu bedrēm, tad to vajadzētu labot un pildīt nepārtraukti. Autiņš ir autiņš un kondiška ir ekstra par kuru šad tad jāmaksā ''nodoklis'' meistariem. Galu galā nedarbojoš kondicionieris jau ātrumu nesamazina.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Reku man sētā ir viens krievu onka, kas var uzmest aci:

https://www.google.com/maps/place/Maz%C4%81+kr%C5%ABmu+iela+1,+Kurzemes+rajons,+R%C4%ABga,+LV-1069,+Latvia/@56.9575301,24.0001011,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x46eedac9bc161799:0x6c9be67685193f58!8m2!3d56.9575301!4d24.0022951

 

Diezvai, ka tikai jāuzpilda. 99% caurs kaut kur. Vēl vienreiz metināju radiatoru mpriepas.lv - nekādu probl., bet tas otrā Rīgas galā.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

Agrāk kotējās Vilnis no Mārupes. Ja pareizi atceros, tad serviss/mājas saucās 'Mariņas'

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

 

 

Tikai jāuzpilda? Ledusskapi arī katru gadu ved pildīt?

ja tev katru nedēļu/mēnesi tā sistēma ir tukša, tad var domāt par apkopi. es biju norullējis kopš auto iegādes brīža, kas viņu zin, cik ilgi vel pirms tam nebija pildīts, tātad 5 gadi +. kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tā NAV NORMA, ka mašīnas kondicioneris ir ik pa laikam jāuzpilda.

Tas, ka var uzpildīt un pāris gadus rullēt tālāk, sanāk daudz lētāk nekā meklēt mikroskopiski plaisu (un nedod dies kaut kur salonā zem paneļa). Tad, protams, var arī nepiespringt, bet nevajag klārēt, ka tā ir norma.

Es nevienā auto lietošanas instrukcijā neesmu redzējis, ka būtu atzīme, ka aukstuma pazušana (kondicioniera uzpildīšan) tiktu uzkatītia par normu atšķirībā no atļautās eļļas rīšanas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...