Jump to content

Vajag nokopēt čipu/karti.


meeris
 Share

Recommended Posts

Ir auto kuram ir ierīkota "sekretka" pretaizdzīšanai. Nāca līdz 2 čipi. Viens tāds platsmasas bļembaks/čips, otrs - parasta balta karte.. čipu pakāsu, palika tikai karte. čips strādāja normāli, bet ar balto karti man tagad brīžiem 5 min jājājās gar to vietu panelim kur viņa jāpieliek, lai viņu aktivizētu. 

Ir te kāds kurš man reāli varētu palīdzēt uztaisīt normālu kopiju tai kartei kautkāda bļembaka/čipa veidolā kurš normāli strādā?

 

p.s

Tas nav mašīnas orģinālais imobilaizeris vai kas tād, tas ir papildus slēdzis ierīkots vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

padomāsim loģiski. Ja tos čipus tā vienkārši katrs, kas nopircis pārdesmit eiro lētus štruntus ebajā, varētu klonēt, vai tādus izmantotu imobilaizeru licēji?

Tā karte teorētiski varētu būt masterkods, tad jābrauc pie konkrēto imo licējiem un tie, varbūt, var pieprogrammēt jaunu čipu.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

E=d - esmu diezgan drošs, ka tos lētā gala imobilaizeru čipus var katrs kopēt, un nekāda tur encryption visticamāk nav - iespējams, ka parasti 125Khz/13.56Mhz ISO 14443 ar rūpnīcas iešūtu plaintext 10/8 ciparu ID. Pārbaudīt 125Khz čipu var vienkārši pieliekot to karti pie jebkurām durvīm, kur ir RFID pieejas lasītājs (podjezda durvis, kādā veikalā apkopēju kambara durvis, etc.), 13.56 var pārbaudīt piebāžot Rīgas Satiksmes biļešu automāta lasītājam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

padomāsim loģiski. Ja tos čipus tā vienkārši katrs, kas nopircis pārdesmit eiro lētus štruntus ebajā, varētu klonēt, vai tādus izmantotu imobilaizeru licēji?

 

lol, cik tu esi naivs.

Link to comment
Share on other sites

Man tāds imobilaizers bija. Var nopirk tukšu šipkarti un ieprogrammēt ar to pašu imobilaizeru. Tikai atdodi instrukciju. Tukšas čipkartes var nopirkt pie dažādu apsardzes/piekļuves sistēmu tirgoņiem.

Link to comment
Share on other sites

meeris

Man arī šķiet/ceru ka būs J.Reinis minētais gadījums. Pamēģināšu rītdien piemest darbā pie durvīm, un izķeksēt kodu no kontroliera ja frekvences būs īstās. 

Bet ar ko es vo kodu varu dabūt iekšā citā plastmasā?


Paldies, saf, rīt uzjautāšu kantora durju sistēmas uzstādītājiem.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Bet ar ko es vo kodu varu dabūt iekšā citā plastmasā?
Rakstītājs un tukšie čipi 125Khz standaram ir pietiekoši lēti (kopētājs, čipi), bet priekš 13.56Mhz jau kārtu dārgāks, un ja ņem vērā vēl trīs nedēļu gaidīšanu kamēr atnāks no Ēbreja un iespēju, ka nederēs, lai atmaksātos vienu karti programmēt, tad jau labāk aiznes uz kādu no apsardzes sistēmu tirgoņiem (piemēram, BISS.lv zinu, ka ir vajadzīgā tehnika uz vietas), lai par piecīti nokopē tev.
Link to comment
Share on other sites

meeris
(labots)

Karti nolasīju ar durvju sistēmu un dabūju 10 ciparu ID. Tagad ar mašīnas imobilaizeri varu attaisīt durvis, bet mašīna gan darbinās sūdīgi :p

Pamēģināšu apzvanīt kādus kantorus kas varētu man uztaisīt duplikātu.

update:

problēma atrisināta, piebraucu pie Lāčplēša 75 (agents.lv) un pa 2 eiro man uztaisija čipiņu/kopiju manai baltajai kartei.

Minēja gan ka klonētajām kartēm ir daudz lielāka iespēja "atmagnetizēties", atšķirībā no tām, kurām ID ir hardcodēts rūpnieciski.

Labots - meeris
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Nu re - man bija taisnība, un parastākais 125Khz čips tur bija iekšā. Par darbinieku minēto 'atmagnetizēšanos' (domāta data corruption čipā laikam) - pats lietoju pašrakstītos 125Khz tagus no Čainas par dolāru gabalā nu jau gadus četrus vismaz, nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...