Jump to content

Krāsainais lāzerprinteris ar automātisko abpusējo apdruku utt.


Ant_LV
 Share

Recommended Posts

Meklēju lāzerprinteri: krāsaino, ar automātisko abpusējo apdruku, automātisko divpusējo un manuālo skeneri. Loģiski, ka komplektā vēl būs kopētājs. Veiktspēja izdrukai: ~ 30 krāsainās un ~ 100 melnbaltās lappuses mēnesī. Vēlamais ražotājs: jebkurš. Konkrētus ieteikumus studijā.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
(labots)

Tas, ko tu meklē saucas All-in-One Duplex Color Laser printer.

Uz sitiena atradu šo no Brother, cena izskatās ok priekš iespējām.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

 

 

pietiek ar A4
Pietiek ar A4. A3 varētu būt bonuss, ja nepaaugstina cenu par 35€ max.
Link to comment
Share on other sites

A3 var dabūt salīmējot ar skoču divus A4.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

A3 var dabūt salīmējot ar skoču divus A4.

Vēsā mierā. Un ja dikti vajag, var arī 4, 8, 16 lapas utt līmēt kopā. Ja liekas, ka ar skoču nav gana estētiski, vienmēr var paņemt makgaivereni ! :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

 

 

Lāzerniekiem (krāsu) A3 pamatīgi paaugstinās cenu.
Tad štrunts ar to A3, skočs makgaiverene vienmēr pa rokai. Vairs nebūs ideju, kā tikai sākotnējā J.Reiņa?
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
(labots)

Googlē bans?

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Uz sitiena atradu šo no Brother, cena izskatās ok priekš iespējām.

Nah tos Brotherus - tikai galvassāpes! 


Ar autopadevi un dupleksu ir tā, ka lētajiem printeriem tā stādā izteikti nekā.. 

Link to comment
Share on other sites

Valduha

 

 

A3 var dabūt salīmējot ar skoču divus A4.

es gan daru savādāk.

Ja man vajag A4 formātu,pērku tikai A3 formāta papīru un tad griežu to uz pusēm.Nu tak lētāk sanāk :D  

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Baigi gribētos zināt, kas tiem Brothers printeriem ir tik traki slikts. Ja tik šausmīgi ir, kāpēc viņi nebankrotē? Ražo tak gadu desmitiem.

Link to comment
Share on other sites

Tu nopērc, tad uzzināsi ko nozīmē viens pārstāvis valstī!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Kāds zinātājs varēja uzskaitīt plusus un mīnusus, lai tie , kuri nav saskārušies ar konkrētām iekārtām varētu izlemt pirkt vai nepirkt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu nopērc, tad uzzināsi ko nozīmē viens pārstāvis valstī!

Nu taču. Autoram drukāšanas apjomi nekādi lielie. Kāda starpība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
(labots)
Ja tik šausmīgi ir, kāpēc viņi nebankrotē?

Jo ir skopuļi un konkursi, kur paša printera iegādes cena ir svarīgākais aspekts.

Brotheriem ir 2 lieli mīnusi - nacistiskas izejmateriālu cenas un neadekvāta dīlera augstprātība.

Jā, lētos printerus var pildīt un tad kad atpelnās, mest miskastē.

Resurss arī viņiem ir ļoti neliels un remontējamība tikai caur Aliexpress. 

Protams, ja ir mazi drukas apjomi, var iegādāties to sviestu un paciest.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Pirkss
(labots)

Man ir Brother MFC jau gadus 6 vismaz. Nesūdzos.

Tiesa, mājās es nedrukāju daudz.

Tintnīcu komplekts... nu jā, ~35€ par 4-paku. 

Vienīgais, ka man to vajag reizi pusgadā.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Brother kā tādam nav ne vainas, ja runa iet par tādiem drukāšanas apjomiem, kā piemin tēmas autors. Spečuki, neiet runa šeit par 30k izdrukām mēnesī, 10k izdrukām mēnesī... tad, jā, tad pareizi jūs visu sakāt... te pat nebūs 1k izdruku mēnesī, te būs 130 izdrukas mēnesī... Jebkurš no brendotajiem printeriem būs OK.

Vienai paziņai ir Canon AIO krāsu lāzernieks, paziņa ir apmierināta, printeris viņai firmā, drukāšana gan jau diezgan... Autor, paskaties tādus Canon arī. Izmaksu ziņā, domāju, būs līdzīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man arī gribas normālu printeri mājai. Ar lētajiem jau ir slikta pieredze. Bija mājās kaut kāds Epson universāls (print, scan, copy) tintes krāsainais. Pirku par 60Ls. Ja viņu reti lietoja, tad kārtridži sakalta un jauns komplekts maksāja dārgāk par printeri. Tā es pāris reizes kārtridžus nomainīju un pie nākamā štopera pielietoju vardarbību. Birojā man stāv divi HP par apmēram 800 un 1000 Ls (sen pirkti) un darbojas bez sūdzībām.

  Dienas jautājums - vai ir ko ieteikt mājai apmēram 180-250 EUR robežās?  A3, print, scan, copy, krāsains, wifi. Un galvenais, ko neredz internetveikalu piedāvājumos - kārtridžu nomaiņas/uzpildes izmaksas un vēl dažiem kaut kāds rullis ik pēc 9000 kopijām jāmaina.

  Interesē padoms no reālās pieredzes nevis teorijas.

 Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Krāsaini A3 lāzernieku tajā budžetā vienkaŗši nav.

Ja nu vienīgi atmet kādu no parametriem. tas ir A4, tas ir tintenieks, vai tas ir melnbalts (vienalga zem jautājuma par iekļaušanos budžetā).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Reāli, ir švaki. Ja vajag drukāt daudz, ir varianti, kaut vai jaunie epsoni ar ar krāsu padeves sistēmu, utt. Ja jādrukā maz un vajag A3 + skeneri (sevišķi, ja skeneri vajag A3)... Sāļi sanāks.

Man darbā ir pāris printeri, kuriem nu jau krāšņu maiņa ir pārsitusi pašu printeu cenu - neko, šancē normāli. Noslodze gan ar nav liela, 30k mēnesī apmēram.

Link to comment
Share on other sites

Ir cita tēma uzsākta par uzpildāmo tintes Brother printeri, bet tur informācijas vakuums. Es it kā lāzerniekus sāku meklēt, bet tad ieraudzīju tintes Brother, kur īpaši uzsvērta lēts printēšanas process. Man arī svarīgi lai printeris ar mājas datoriem viens otru atrod un savienojas.

 

It kā psiholoģiski drošāk šķiet pirkt šādu HP:

https://www.euronics.lv/t/83787/printeri/krasu-lazerprinteris-color-laserjet-pro-cp1025nw-hp/ce918a-b19

 

vislabāk patīk no apraksta Samsung lāzernieks:

https://www.euronics.lv/t/92947/printeri/krasu-lazerprinteris-xpress-sl-c480w-samsung/sl-c480w-see

 

bet ekonomiski izdevīgākais šķiet Brother, ir tikai baža, ka tur visādi gļuki bezvadu savienojumos, tintes kannas neērti lietot vai kas cits kaitinošs darbībā.

https://www.euronics.lv/t/94548/printeri/multifunkcionalais-tintes-printeris-dcp-t500w-brother/dcpt500w

Link to comment
Share on other sites

 Man ir viens A3 Brother AIO, pirkts 2012. gadā. Kalpo bez problēmām. Savienots caur WIFI (atrodas citā istabā), neesmu novērojis nekādus ģļukus saistībā ar bezvadu savienojumu. Brotheram labi, ka tas pats ik pa laikam taisa drukas galvas tīrīšanu, ja vien nav izslēgts, kad pirku, tirgotājs teica, ka tur diezgan gudrs algoritms, kas čeko telpas temperatūru, citus apstākļus, nez, cik tur patiesības, bet fakts, nekas man nav kaltis tam printerim.

 Tajā budžetā (līdz 250 €) nebūs iespējams A3 krāsu lāzernieks, skaties vien tinteniekus. Ja A3 melnbalto lāzernieku, tad var būt, ja uztrāpies uz kādu super akciju.

Link to comment
Share on other sites

Vot čaiņiks. A4 man vajadzēja mājai. Darbā kafijas pauzē sasteigti rakstīju.

Link to comment
Share on other sites

... mans subjektīvais viedoklis - varu ieteikt šādus aparātus, tikai šie maksās konkrēti. Krāsainā lāzerdruka ir dārga pēc būtības, pie tam lētākajā galā "krāsains" būs visai simboliska lieta, nebūs krāsu pustoņi - kaut kādas primitīvas prezentācijas(ar maz krāsām) varēsi izdrukāt, ja gribēsi ko vairāk - aizmirsti.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība, rubb. Cik man tās poņas, vispār krāsu lāzerprinteri nedavelk līdz tām krāsām, ko spēj tintenieki. Viens mans korišs, teiksim, mākslinieks, kuram svarīgi drukāt pareizos toņus, sev pērk pro tinteniekus, cenā par tūkstošiem, tur 8 kārtridži, katrs kārtridžs ap 100 eiro... tādā garā. Es pat nespēju saprast, kam tas viss, man prasta krāsu uztvere, nu bet mākslinieki redz tos toņus, pustoņus... ja vajag, tad vajag... Lūk, ja varētu lāzernieki kaut kādi to pašu, gan jau būtu arī tādiem mērķiem paredzētie lāzernieki, cik es zinu, nav.

Link to comment
Share on other sites

Es jau sliecos uz Brother tintinieka pusi. Baigo kvalitāti mājās nevajag, bet labāk tomēr kad kvalitāte laba un sieva smuka. Palasīju ko Eiropā par Brotheriem saka.  Kaut kādā top 5 ir MFC-J4510DW BET pie mums to netirgo. Savukārt tie, kurus tirgo 200EUR cenu kategorijā rewievos ir ar ļoti slikām atsauksmēm. Visi piemin ka ir problēmas ar tintes tvertnēm pēc atkārtotas uzpildīšanas. 


Atradu kaut ko neiespējamu :  Brother MFC-J6520DW   A3!!!   A3 formāta DUPLEX!!! tintenieks par 189 EUR:

 

http://m79.lv/birojatehnika/printeri-lazera-tintes-multi/brother-mfcj6520dw

 

Man ir milzīgas aizdomas, ka tādu aparātu es ar savu nestabilo nervu sistēmu sacirstu pirmajā vakarā.  Bet piedāvājums ir!

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
nu bet mākslinieki redz tos toņus, pustoņus

Nevajag būt nekādam māksliniekam, lai redzētu, ka no krāsainā lāzernieka par 150Eur nāk ārā tāds mēsls, ka maz neliekas.

 

Tiem lētajiem krāsainajiem lāzerniekiem labākais pielietojums ir ofisā smuki izdrukāt dokumentus/piedāvājumus/sapulcēm izdales materiālu - atšķirībā no lētā tintinieka, lāzera druka ir spīdīga, koša un daudz labāk izskatās. Problēma lētajiem lāzerniekiem ir tajā, ka tie visi kā viens mēģina mākslīgi boost'ot krāsas, pat ja visi iespējamie bildes uzlabojumi ir izslēgti, un tiek lietots drukas profils datorā. Otra problēma, protams, ir pati ditheringa tehnika, ko izmanto lāzernieki toņu dabūšanai - nu nav iespējams tiešām kvalitatīvu gradāciju dabūt no tiem lētučiem, nav. Bet mārketings dara savu, un cilvēki pērk, un domā ka nu tik drukās pro kvalitātes bildes pa lēto.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Baigo kvalitāti mājās nevajag, bet labāk tomēr kad kvalitāte laba un sieva smuka.

 Ja bildes taisies drukāt, tad bez variantiem, neskaties uz lāzerniekiem. Šitais Brother ir labs. Man vienam skolasbiedram ir, viņš gan nopirka nākamo no tās pašas līnijas, MFC-J6720DW ar divām atvilknēm. Pavērtē pats, ja tas svarīgi, varbūt ir vērts nopirkt dārgāku, kaut mājās var pamainīt lapas, steiga ir darbā. Man pašam ir vecāks modelis MFC-J6910DW, fotogrāfijas sanāk labas, ja izmanto pašu Brother fotopapīru, ļoti labas. Arī tinti nerij tik daudz, bijuši man Canon, HP tintes printeri, tie vairāk tērēja tinti, kā vispār, nezinu, es par tiem, kas man bijuši. Un lielais A3 stikls šitam, bieži skeneris/kopētājs A3 printeriem ir mazais. Paskaties pats, cik maksā pliki A3 skeneri, vēl dārgāk, kā šis AIO.

 Mana pieredze. Varbūt kāds cits biedrs paslavēs citu ražotāju A3 printerus. Gan jau ir kas līdzīgs arī citiem.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau diezgan liela pārliecība izveidojusies par Brother, jo labi HP jau ir birojā. Ir palikusi dilemma par tintes kārtridžu tipiem. 

Lielajam A3 Brotheram MFC-J6520DW, par kuru neko sliktu nevar pateikt biedrs VVV ir klasiskais kārtridžs ar mikroshēmu. Viena krāsa maksā 19EUR / 15ml /1200 lpp.

Cits Brother DCP-T300 ir ar tintes konteinerīšiem, kurus uzpilda no pudelītes. Pudelīte ar tinti maksā 6 EUR/ 5000 lpp

 

Tātad, ja nevērtē abu minēto printeru atšķirības A3 vs A4, tad otrais variants šķiet ļoooti stipri ekonomiskāks ekspluatācijā. 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Tu tos lapu apjomus skaties tā ļoti kritsiki - tos parasti rēķina ar smieklīgu lapas aizpildījumu (parasti pat <5%) un drukājot fast draft režīmā. Realitātē to ciparu sadali vismaz ar trīs. Turklāt dažādiem ražotājiem tie cipari stipri atšķiras - piemēram HP tintēm un lāzeriem tie cipari pēc pieredzes ir stipri tuvāk realitātei, kā, piemēram blakus ofisā esošajām Samsung mašīnām, kurām to ražotāja rādījumu jādala čut ne ar pieci.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Tās nu gan bābu pasakas gan par to, ka atšķirās, gan draft režīmiem. Visi sevi kaut cik cienoši ražotāji patēriņu uzrāda pēc ISO/IEC 24172 standarta, kas melnbaltajai izdrukai ir 5-6% aizpildījums, un pie standarta kvalitātes.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka cipari nav precīzi var saprast. Mašīnām arī norādītais degvielas patēriņš ir izdaiļots. Bet svarīga ir abu variantu starpība. Nomainīt 4 kārtridžus ir 100 EUR, bet uzpildīt ar pudelīti visas krāsas ir 24 EUR. Pie kam lapu izdrukas skaits atšķiras 4x.  Mani interesē kur ir zemūdens akmeņi?  Varbūt tas ar lētajām tintes kanniņām printē slikti, vai pēc uzpildīšanas galviņas jātīra.  Man bija lētais Epson, viņam nebija automātiskās tīrīšanas, tādēļ sakalta kārtridžu pēc gali pēc mēneša dīkstāves un bieži gadījās ka pieķeras puteklis un printējums ar strīpām sanāk. 

Link to comment
Share on other sites

 No pudelītēm pildāmie printeri tagad parādās arvien vairāk. Gan jau ir lētāk. Pats printeris ir dārgāks, bet tintes izmaksā vēlāk krietni mazāk. Šie no pudelītēm pildāmie Brotheri forumā jau tika pieminēti, tik reālas lietošanas pieredzes apraksti no biedriem nav bijuši. Ja nopirksi šo, noteikti uzraksti forumā savus iespaidus. Nezinu par zemūdens akmeņiem, bet tas gan ir skaidrs, ar tintēm laistīties rada šādās tādas neērtības, ja salīdzina ar slēgta kārtridža nomaiņu, pieļauju, ka ir gadījušās kādos birojos šmuces, pilda tinti no pudelītes, misējas, un nosmērē apģērbu, galdu, grīdu, projektu...

 Pats izlem, vajag tev A3, vai pietiek ar A4. Ja pietiek ar A4, ir krietni vairāk modeļu, no kuriem izvēlēties, tad tāds Brother vairs nav nekas īpašs, tā A3 līnija gan viņiem izdevusies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet svarīga ir abu variantu starpība. Nomainīt 4 kārtridžus ir 100 EUR, bet uzpildīt ar pudelīti visas krāsas ir 24 EUR. Pie kam lapu izdrukas skaits atšķiras 4x. Mani interesē kur ir zemūdens akmeņi? Varbūt tas ar lētajām tintes kanniņām printē slikti, vai pēc uzpildīšanas galviņas jātīra.

 

Starpību tev būs pašam mazliet jāparēķina, nekas cits neatliks, jo kārtridžu komplekta cena nav tieši proporcionāla vienas lapas izmaksām. Un pilnīgi noteikti, ka ar lētajām neoriģinālajām tintēm manuālā tīrīšana būs jālaiž itin bieži, mans redzētais rekords bija pie 3 tinšu komplektiem 100 manuālās tīrīšanas, kas, ja atmiņa neviļ, bija viena tīrīšana uz 3 izdrukātām lapām.

 

Man bija lētais Epson, viņam nebija automātiskās tīrīšanas, tādēļ sakalta kārtridžu pēc gali pēc mēneša dīkstāves un bieži gadījās ka pieķeras puteklis un printējums ar strīpām sanāk.

 

Atkal kārtējās muļķības, Epsonam nav tādu modeļu bez automātiskās tīrīšanas, nevienam no lielā trijnieka nav. Par šujmašīnu ražotāju gan nemācēšu teikt, bet arī šaubos.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

lietoju brother mfc-6490cw a3 tintes printeris skeneris, kopš kāda 2009 gada kautkur. tintes pērku pie pārstāvja, printēju pamatā a3 rasējumus, īsti par ko sūdzēties pagaidām nav bijis. pirku par 185 LVL ja pareizi atceros. ir wifi un ethernet savienojumi, ko neesmu izmantojis. feederis uz a3 skanēšanu ir, ja iebarot papīru labā stāvoklī tad arī tas strādā diezgan ok. Tajā gadā vispār LV tirgū par to cenu alternatīvas neatceros. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

MFC-J6910DW

 

Cik bieži sanāk mainīt kārtridžus? Redzēju internetā, ka cilvēki šim modelim liek klāt lielākus, ar roku uzpildāmos kārtridžus, kuri torčī ārā no korpusa. Liek aizdomāties, vai nav tā, ka izprintē 500 lapas un pērc jaunu komplektu par 100 EUR?  

Link to comment
Share on other sites

Mans Brothers gan ir no tās iepriekšējās paaudzes (priekšpēdējais cipars vieninieks, aktuālajiem modeļiem priekšpēdējais cipars divnieks), pārstāvis teica, ka vecie esot nedaudz taupīgāki, varbūt vienkārši tā pateica, izdruku skaits tā vienāds norādīts XL kārtridžiem. Man tas nav vienīgais printeris, no kura drukāju, tāpēc precīzo izdruku daudzumu tā uzreiz nepateikšu, bet katrā ziņā nav tur tā - tikai 500 lapas, tuvu norādītajam varētu būt, ja drukā tikai dokumentus. Fotogrāfijas reti izdrukāju, par to vispār nemācēšu komentēt, tur tinte, kā likums, aiziet daudz. Ja drukā tikai tekstus, arī krāsainās tintes nedaudz iztērējas, ne tikai melnā, kaut kāds daudzums tiek izlietots automātiskai galvas tīrīšanai. Uz citu tintenieku fona (tie kas man ir vai ir bijuši) šis ir vistaupīgākais. Vēl man patīk, šim modelim kārtridžs beidzas, printeris pārstāj drukāt, nomaini kārtridžu, brīdinājums par zemu tintes līmeni gan par daudz laicīgi sāk rādīties, kad sāk brīdināt, var vēl drukāt daudz, tad lūk, mans HP, piemēram, sāk brīdināt, ka tinte uz beigām, kārtridžu nemainu, jo vēl, teiksim, 100 lapas droši izdrukāt var, tā atstāj, tad vienā reizē palaid kaut kādas 50 lapas, pēc tam skaties, puse lapu ar blāvu tekstu, papīrs pagalam un jādrukā vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...