Jump to content

Gabaldarbs programmētājam


Martins26
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

1.kursa neklātienes studentam nepieciešama palīdzība kursa darba izstrādē (programmēšanas valoda C++).

Labots - Martins26
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Kā neklātienes students taisās kaut ko iemācīties, ja nav spējīgs pat relatīvi vienkāršo kursa darbu pats uztaisīt? Tev pašam neliekas smieklīgi?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja taisies algot programmētāju, tad arī būs jāmaksā kā programmētājam pienākas par darbu.. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
(labots)

Tur tak rakstīts - 1. kursa kursa darba līmenī.

Tikai, protams, nav skaidrs, kāpēc kāds jāalgo kursa darba izstrādei? Aizņemts kodējot darbā un pēc darba laika vairs negrib redzēt ne rindiņas?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Martins26

Kungi....nezinot visus aspektus nevajag uzreiz izdarīt savus secinājumus. Šāda veida palīdzība ir nepieciešama, jo neklātienes studijas kā jau Jūs nojaušat studē cilvēki kuriem ir pilna darba diena+pluss ģimene, kurai jāvelta savs laiks. Turklāt es nevēlos tālāk virzīties tieši pa programmēšanas ceļu, vismaz pagaidām... bet ir cits novirziens, tomēr izglītība ir nepieciešama. Par cik izstrādei laiks tiek iedots ļoti maz un parādus negribās uzkrāt, tad nākas paprasīt palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Atmetot ētisko pusi (es arī savā laikā taisīju dažādus studiju darbus par $$$), forumā nez vai kāds varēs palīdzēt. Šeit vajag cilvēku, kurš ir nesen mācījies doto priekšmetu un zina pasniedzēja prasības! Tātad jāinteresējas pie kursa biedriem, kojās! 

Es piemēram biju pa universitāti sludinājumus sakarinājis. Viņi gan ļoti ātri pazuda, bet info bija tautās aizgājis. Bet nu kur tas laiks, jau gandrīz 20 gadi pagājuši....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...