Jump to content

5.1 datora tumbeles


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds ir nesen pircis 5.1 tumbeles datoram un ir piefiksējis ka vadi spraužas uz klipšiem gan pie vūfera, gan pie skandiņām? Vajag vairākām telpām pielikt grabekļus, kur akustiskie vadi jau ir savilkti, zinu, ka eacan laikam tādu risinājumu izmantoja, bet pie mums neko prātīgu neredz. Vajag lēti. Vajag ātri. Varu nopirkt, ja nu kādam ir kāds lieks komplekts manām vajadzībām. 

 

Tipa šitā.

 

20120611185424.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāds saprata jautājumu ?  :)

 

Lai subu savienotu ar tām mazajām skandiņām vajag parastu 2 dzīslu vadu, plikiem, notīrītiem galiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju...ka runa ir par to..ka standarta grabuļiem nav piesleg vietu. 2 varianti- tadas uztaisīt vai vadus lodet..tīt..vai kā citādi savienot

Link to comment
Share on other sites

Da tipa skaidrā rakstu :D

Paprovēšu vēlreiz.

Man ir divas telpas, kur savilkti akustiskie vadi priekš skandām, vadi atrodas aiz reģipša. Es gribu nopirkt 5.1 tumbas, lai dabūtu skaņu caur tiem vadiem, kas jau ir savilkti, attiecīgi man vajag komplektu ar tādiem vadu stiprinājumiem kā bildē.

Tāpēc jautāju, vai kāds nav pircis nesen tumbas, kurām ir tāds risinājums, lai nav nekas jājauc ārā un jālodē, vienkārši saspraust un aidā. Vajag konkrētu modeli. 

Link to comment
Share on other sites

Izvelc to vadu no regjipsha un slēdz tumbas klāt. Tumbās jau tik pliks vads jāiebāž, vai tev savādāks tas stiprināšanas veids.

Link to comment
Share on other sites

Šitādas klemmes ir mājas kinozāles satelītiem. Par datortumbām nemācēšu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Es nez, laikam pirktu vienalga kādus grabuļus (5.1) un tās tumbeles izrevidētu, samudrītu uz tādām klemmēm, kā bildē, pats, ja nevar uz sitienu iegādāties ar. Klemmes ir atsevišķi nopērkamas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...