Jump to content

Pardodu HDD Seagate ST1000DM003 1TB


fido

Recommended Posts

erikonkulis

par 5e/gab iesver man desmit litru spaini neskatoties, ka tas ir seagate.

Labots - erikonkulis
  • Patīk 2
Link to comment

Es jau atmetu ar roku cilvēkiem aizrādīt par cenām - ja ir muļķi, kas gatavi pārmaksāt, lai jau. :) miers uz zemes un cilvēkiem labs prāts, right?

Link to comment
Vai tad Seagate tagad tik sūdīgi palikuši?

Nepievērs uzmanību :),McB savā elementā :).

Labots - jakslis
  • Patīk 1
Link to comment

Seagate vairs neražo cietņus kopš 500Gb modeļiem.

Čoms kuram kantorī ir lieli datu daudzumi jāuztur, vienreiz vel noriskēja, nopirka kaukādus 4 Seagate, 2Tb laikam. Visi nosprāgā pie 10kh. Turpat blakus veci 250Gb Maxtori griezās jau 55. kh.

Man bij viens RAID1 ar WD un Seagate. Seagate pilnīgi miris pie 11kh, WD ne1 reallocated events.

Pirms gadiem gandrīz 10 nopirku 2 Seagate 500Gb. Vienādus. Viens nosprāga pēc 2 nedēļām, labi ka dabuju savādāku modeli pa garantiju, otrs atņirdzās pēc gada, neaceros darba stundas.

Seagate ir nožēlojams smiekls kopš 2008. gada jau.

Link to comment

Sveiki, pardodu iepakotu HDD Seagate ST1000DM003 1TB

Es tā saprotu, ka tas ir jauns. Ja tā, tad 35eur ir adekvāti, jo tuvākā cena, ko jauniem varu atrast iekš salidzini.lv ir 43eur. Nez tikai, vai garantija arī kaut kāda nāk līdzi?

Link to comment

Jā, garantija 365 dienas, bet nomirst viņš pie 450. :)

Ja nu tikai kā offline storage var lietot, pieslēdz uz pāris stundām, ieraksta Backupus, un atkal noliek plauktiņā.

Link to comment

Jus zinat cik es jau pardevu vinjus? nezinat. 

Jus varat te ilgi diskutet - suds/ne suds. man pardoshanas rada citu statistiku.

 

heiteri vienmer bus.

 

nepatik, neperc! 

 

ir vel 10pcs, ja kadam vajag PM.

  • Patīk 1
Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Prieks ka tritonam un lidzigajiem datu atguvejiem klientus gada..

 

Cik lielu otkatu vinji tev dod?

Link to comment

Tad viņiem ir garantija vai nav? Ja godīgi, nasratj. Pārdod tālāk ar savu tizlo attieksmi.

 

 

 

Nez tikai, vai garantija arī kaut kāda nāk līdzi?

 

 

Nu te jau laikam jauns, iepakojumā. Bet nu autors varētu pakomentēt...

 

 

Autors labāk nosauc visus par heiteriem neizlasot normāli savu tēmu.

Link to comment

Es uzrakstiju info PM. Es nesezhu shija foruma katru dienu, un lasit 100 zinjas ka cena pa lielu vai iedos atlaidi, man nav laika. kad raksta PM atnak epasts.

 

Garantiju vienmer var dabut pie razhotaja, jebkurai precei.

Link to comment

Datu centrs, kas izmanto parastos diskus izsauc vienīgi smaidu un viņu statistika ir viena liela buļļu kaka!

  • Patīk 2
Link to comment

fido - nu žēl, ka nemāki lasīt :sorry:

Link to comment

Kur tad man līdz tevis, datu centru speciālistam :)

  • Patīk 1
Link to comment

Tie tā saucamie enterprise hdd jau tikai ar lielāku garantiju var izcelties. Ja nav 5 gadi, tad nav jēgas pārmaksāt.

  • Patīk 1
Link to comment

 

 

Datu centrs, kas izmanto parastos diskus izsauc vienīgi smaidu un viņu statistika ir viena liela buļļu kaka!
 

 

par gūgli neaizmirsti iesmaidīt.

http://storagemojo.com/2007/02/19/googles-disk-failure-experience/

 

We have built an infrastructure that collects vital information about all Google’s systems every few minutes, and a repository that stores these data in timeseries format (essentially forever) for further analysis. The information collected includes environmental factors (such as temperatures), activity levels and many of the Self-Monitoring Analysis and Reporting Technology (SMART) parameters

 


  1. This validates the use of “consumer” drives in data centers because for the first time we have a large-scale population study that we’ve never seen for enterprise drives.

2. Actual MTBFs (or AFRs) of “enterprise” and “consumer” drives are pretty much the same

// avots: http://storagemojo.com/2007/02/26/netapp-weighs-in-on-disks/ 

  • Patīk 2
Link to comment

Nu kaut kā jau tas useru bezmaksas tilpums ir jāsasniedz :), tikai nesaki ka nopietnās vietās liek parastos diskus.


Gribu redzēt ko teiks klients, kad viņam serveros tādus diskus saliks!

Link to comment

Vai tiešām jūs nesaskatāt atškirību starp klāsteri, kam pofig cik nodi nonīkst, un lokālu serveri ar dažiem RAIDā esošiem diskiem!?

 

Un tas ir IT forums...

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment

 

 

tikai nesaki ka nopietnās vietās liek parastos diskus.

Kas kuram ir nopietns :) Piemēram, SSD es izvēlos joprojām tikai Intel DC sērijas, bet uz rotējošiem diskiem tagad ir pilnīgi pie kājas.

  • Patīk 1
Link to comment

 

 

Kur tad man līdz tevis, datu centru speciālistam

Saules Ieleja takš lieto klasteru portatīvos! :)

 

 

 

Vai tiešām jūs nesaskatāt atškirību starp klāsteri, kam pofig cik nodi nonīkst, un lokālu serveri ar dažiem RAIDā esošiem diskiem!?

Mani daži "lokālie" (kā tu to vispār iedomājies?) serveri ar dažādiem diskiem ir bik drošāki nekā "klasteri" ar visiem vienādiem Seagate diskiem un Intel Fake RAID :D

Link to comment

Ar Tevi viss skaidrs - Piršanas eksperts. Ja kādreiz domāju, ka kaut ko rubī, tad tagad - neuzticētu nevienu kompi. Par serveriem pat nerunājot.

Link to comment

Ja klients grib nepareizi un pārmaksāt - sūtu pie tevis.

Vencpilē gan nav ne1 kantora filiāle, pagaidām...

Un par serveriem tiešām nerunā, instalē savus Win80!

Link to comment

rubb -  par ko Tu sašumējies? Tu piekrīti, ka jebkurās lielajās sistēmas ir jāliek consumer diski, jo tas dos tilpumu pret cenu? 

Ā kā tad galvenais postulāts klientu datu drošība un ātrums?

Link to comment

 

 

Jus zinat cik es jau pardevu vinjus? nezinat.

Domā tas ir baigi topā zināt cik idioti nopirka?

Par konkrēto disku,viens nogriezās stundas 7 K Otrs ap 1.8k stundas , pādējais ,ko pa garantiju samainīja vispār tikai griezās,bet tā arī neviena ierīce neieraudzīja viņu pat biosā. 

Un tad kāda starpība cik tādi paši neveiksminieki vai duraki kāpj uz tāpaša grābeģļa. :)


Kā es :superstition:

Link to comment

Ta vai ta kāds no šiem speciem vispār skatās noslodzi/darbstundas?

Te jau tikai - 4xU serveri, ar HoT-SWAP diskiem, Intel (HP u.c.) kontrolieriem, un galnais ielikt HW/fake masīvā vienādus diskus! No tās pašas kravas kuru ostā nometa ar visu Maersk/wahatever konteineru*

Tikko sākas problēmas - norakstīt uz visu vainu, tikai ne admins vainīgs. Ak jā, vel ļaunos hakerus var vainot! Otmazņiki taču visās malās.

Nevar pat saprast, kurš kuru pārspēj - valsts iestādes, vai datorservisi. Laikam jau 50/50.

 

 

Par konkrēto disku,viens nogriezās stundas 7 K Otrs ap 1.8k stundas , pādējais ,ko pa garantiju samainīja vispār tikai griezās,bet tā arī neviena ierīce neieraudzīja viņu pat biosā.

Līdzjūtības...

BET, kapēc tu tā lietoji? Iepirkumi kaukādi, vai pieredzes trūkums?

 

* Tas bij sen, bet kā piemērs ir labs.

Labots - McB
  • Patīk 1
Link to comment

Vai tiešām jūs nesaskatāt atškirību starp klāsteri, kam pofig cik nodi nonīkst, un lokālu serveri ar dažiem RAIDā esošiem diskiem!?

Un tieši tāpēc būtu dumji mazajam lokālajam serverītim neņemt vērā tās mācības, kuras gūtas lielajā klāsterī.

Link to comment

Tieši mazajā serverītī jau TIEK ņemtas vērā tās mācības!

SOFTRAID! over all the frackin' FAKE RAID!

Nosprāgs teu tas superduperkontrolēris - ko nu?

 

P.S. Velreiz atkārtoju - kas ir tas MAZAIS lokālais RAIDS? Tas kurš MAZ DATUS apstrādā?

Link to comment

Nosprāgs teu tas superduperkontrolēris - ko nu?

Daudziem RAID kontrolieriem, ja tas atdod galus, var vienkārši disku pieslēgt pa taisno un rullēt tālāk, ja pabijis spogulī. Ar strīpaiņiem būs grūtāk. Bet piekrītu - es arī iesaku likt SW RAID (piem, mdraid), ja nav kaut kads mega specifisks (kas arī faktiski nekad nav), kad var paņem kādu kruto raidu ar ssd/ram cache un vienu tādu pašu rezervē :D Labots - marrtins
Link to comment
Es to domāju kontekstā par "brends X plīst biežāk nekā brends Y".

Es laikam nesaprot tav domājum...

Kā tu var paredzēt vien brend nojāšans ātrāk par otr, ja neku nav redzami visi dati?

1999. gadā spilgti pierādij - rūpnīc nav vainīg! Kranovšiks ir!

 

 

 

Daudziem RAID kontrolieriem, ja tas atdod galus, var vienkārši disku pieslēgt pa taisno un rullēt tālāk, ja pabijis spogulī. Ar strīpaiņiem būs grūtāk. Bet piekrītu - es arī iesaku likt SW RAID (piem, mdraid), ja nav kaut kads mega specifisks (kas arī faktiski nekad nav), kad var paņem kādu kruto raidu ar ssd/ram cache un vienu tādu pašu rezervē :D

Mūsdienās ZFS. Pietiekoš jau nu izstrādāts.

Bet jā, pāris gadus atpakaļ nocēlu datus klientam (nu jau bijušajam, HVZ KPC), no mdRAID1. abi diski gandrīz atteicās. Labi ka SoftwareRAid. Nodes... nu.. nestāsti par nodēm. Varēja sakrist ka abos dskos tas klucis i krrdikc. Bij uz robežas...

Labots - McB
Link to comment

Tu augstāk datus no datucentra ar 60k diskiem palaidi garām? Vai tūlīt apgalvosi, ka caur tavām rokām lielāks daudzums disku ir izgājis, par kuru likteni tu visu lieliski zini?

Link to comment

Ā kā tad galvenais postulāts klientu datu drošība un ātrums?

Ātrumu nekādu tie enterprise nedos. SATA consumer un enterprise ātrumi vienādi. SAS diskiem (10k,15k) nedaudz labāks seek time, bet tas ir izsmiekls uz SSD fona un kurš vēl šodien pērk tos SAS?

Par drošību - par paša diska nosprāgšanu tas nu būtu mazākais par ko satraukties. Ja nu dikti dikti gribās, taisam RAID60 + ZFS vēl pa virsu. Dubults neplīst. Nosrpāga disks - nomainam. Tikai atkal, jau kuro reizi, raidos neliekam visus diskus no viena batch.

Labots - marrtins
Link to comment

Beton - pierādi, ka kaut ko tiešām rubī par tēmu (googles pirmo rezultātu izmantot neskaitās) - kāda ražotāja un sērijas tad tu diskus liktu ofisa mazajā serverī un kādus datucentrā?

Labots - J.Reinis
Link to comment

Galvenais jautājums bija rubb, uz viņa repliku! 

 

 

Ātrumu nekādu tie enterprise nedos. SATA consumer un enterprise ātrumi vienādi
Nu tā jau gan nebūs taisnība! Par SSD vispār te nav runa, jo ja krutie datu centri izmanto consumer diskus, tad kādi SSD, sorry Tu neesi palasījis topika rindu!  :)
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...