Jump to content

Meklēju seriālu Rēdereja (Rederiet)


Kitai
 Share

Recommended Posts

Mamma sadomāja, ka kadreiz esot bijis baigi labs seriāls. Pats atceros kaut ko pa biezu miglu no agras bērnības. Netā atrodu tikai zviedriski, bet nekā citādi... zināmākajos torentos nav. Ir varianti? 

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ja ir paziņas TV arhīvā, viņš taču gāja 90 gadu beigās, kaut ko tādu atceros.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ne vienmēr ir tā, visas labās filmas, kas gāja manā bērnība pa kino es esmu sameklējis, un ar lielāko prieku viņus skatos vēlreiz. Pat mazliet izbrīns rada par Belmondo filmām, krievi labākās iepirka, kas bija neveiksmīgas, nē!

Link to comment
Share on other sites

@@Kitai, pameklē subtitrus.

Kādreiz skatījos (Swedish movie "Farsan")

 

Bet Rēderejai kaut kad sīks redzēju vienu sēriju, baigi patika. Vairāk neredzēju, jo tas seriāls bija baigi vēlu, man tai laikā jau bija jāguļ. :biggrin:

Labots - HIGH-Zen
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kad biju salīdzinoši mazs.. man patika Tvinpīka.. kad paaugos un mēģināju paskatīties.. vairs nepatika. tas pats attiecas uz šo seriālu.. vai tad tiešām citu nav ko skatīties? 20 sezonas.. 318 sērijas!! 

 

http://serials-films.org/stream-series/267033-rederiet- it kā angliski..bet vai ir.. pārliecinies pats :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ja kāda filma bērnībā šķita baigi labā vai visādi citādi forša, tad, manuprāt, to vajag atstāt tajā pašā bērnībā un nebojāt atmiņas ar tagadnes domām, kā kaut kādu tādu huiņu varēja skatīties.

Es te reiz intereses pēc novilku "4 tankisti un suns"... zin, toč pilnīga huiņa :D

Labots - suhinsh
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...