Jump to content

Vai tiešām esmu pelnījis 40eur ?


markei
 Share

Recommended Posts

RPP vispār ir sviestā sagājusi, teorētiski Rīga ir iekš Vidzemes, kāda kuja pēc viņi sevi tagad pozicionē par Kurzemes apgabalu? Lebis štoļi uzdarbojas?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Šodien, ejot uz darbu, jūtos kā noziedzinieks un likuma priekšā es pašlaik tāds arī esmu
un kā tu jūties, un kā cilvēki uz tevi skatās, kad apzināti pārkāp CSN, paliekot nepieķerts? Kā ērglis, ne?
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pēc Latvijas Republikas Saeimā 2008.gada 18.decembrī pieņemtā "LR Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma" Vidzemes kultūrvēsturiskajā teritorijā atrodas trīs republikas pilsētas - Rīga, Jūrmala un Valmiera un šādi novadi:

https://lv.wikipedia.org/wiki/Vidzeme

 

Man ar metro viss ok, bet izskatās, ka tu gan esi kkādu nelāgu gaisu/līmi saostijies!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa pastu var nepaspēt, ja tas ir jāizdara 10 dienās.

 

Izsūtīšanas datums uz pasta zīmoga ir svarīgs, ne piegādāšanas brīdis. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tā kā man ir pa ceļam, biju plānojis pats ievest tajā Spilves ielā.

 

Nē, jāsūta pa pastu ar ierakstītu vēstuli!

Jo, ja kas, tad vajag apstiprinājumu par saņemšanu  - to tikai lv pasts nodrošina!

Par desmit dienām - neviens nav atbildīgs par to, cik ilgi vēstule ceļo, tiek skaitīts no izsūtīšanas datuma!  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Tiks darīts!

pilnīgi atbalstu tevi, šie jau dažreiz ir tik vareni, kā DIEVI ..... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Jo, ja kas, tad vajag apstiprinājumu par saņemšanu - to tikai lv pasts nodrošina!

Var iesniegt personīgi, un palūgt parakstītu un apzīmogotu kopiju, ka dokuments saņemts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad vajag apstiprinājumu par saņemšanu  - to tikai lv pasts nodrošina!

Tā gluži nebūs. Nodrošina arī jebkurš kurjerpasts, pašam iesniedzot uz vietas var pieprasīt apstiprinājumu ka saņemts, kā arī nosūtot elektroniski parakstītu, viņiem jāapstiprina saņemšana (MK noteikumi) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet te atkal ir tas, ka es nevaru itin nekādi pierādīt, ka, pirms to veicot, es nepabraucu pāris metrus uz priekšu.
 

 

nomēri tos 5 metrus no vietas pēc likuma (kas varbūt mainījies), apvelc stāvošās mašīnas bildē kādus orientierus (dažādās pusēs!), kur ir tie 5 metri - "lūk, pie tās bedrītes" vai "pie tā loga sākuma".

Viņiem ir savas bildītes, un tajās pie veiksmīgas apstākļu sakritības varēs saskatīt to orientieri un saprast, ir vai nav pāri.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Tīri intereses pēc, ir jēga "apstrīdēt" protokolu, ja ir kļūda norādītajā administratīvo pārkāpuma kodeksā?

 

Uzlika man sodiņu, pamatojoties uz Latvijas Administratīvā Pārkāpuma kodeksa 

Citēt

149.10 panta 9. daļā

,kas neeksistē.

 

P.S. Izlaboju, jo sapratu par ko bija sods - lai gan piespiedu kārtā, bet esmu vainīgs! :) 

Vienai pusei riteņi bija uz zemes, ne asfalta. Kāpēc piespiedu kārtā? Kad liku, lai visi 4 būtu uz asfalta (vairāk vietas uz ceļa aizņem), man kāds neapmierinātais noplēsa priekšējo Ford zīmi :D 

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Man ar beidzot plāksteris.

Uzlika sodu 40€, stāvēšana krustojumā. Es gan līdz karti nevadāju un nevarēju vizuāli noteikt, ka aiz vārtiem ir iela, jo tur nevar nedz iebraukt, ne ieiet. Uz māju sienām iespējams, ka nav nemaz plāksnītes ar ielas nosaukumu, vismaz es tādas no žoga nevarēju saskatīt, kur nu vēl izlasīt (ja tādas būtu). Automašīna neatradās zaļajā zonā un netraucēja nevienam no tās "ielas" izbraukt/iebraukt. Pārsūdzēju, bet atšuva, viss esot pēc likuma. Vai vispār ir iespējams šādi bloķēt ielu? Visu laiku biju domājis, ja šādi ir norobežots, tad tā ir blakus teritorija.Tagad doma sniegt administratīvā tiesā, bet vai ir jēga kasīties?

Krustojuma bilde: https://drive.google.com/open?id=1iyxnS-5Esal3egCEdRbIrb6jAG0O6tBA

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Jēga ir! Arī man sitūacija šķiet diezgan debila, kad vesalas ielas drīkst uztaisīt par privātām/slēgtām teritorijām.

Administratīvā uz to visu skatās maziet vairāk par labu iedzīvotājiem. Menti gan savējo kļūdas neatzīst nekad. Arī pēc tiesas lēmuma viņi spītīgi turas pie savu padoto lēmumu pareizības, bet lēmumu atceļ gan. Vienīgi iesniegumu gan vajag juridiski pamatotu, nevis tikai "man šķiet, ka ments ir idiots un krustojuma tur nav."

Bet vai tas atmaksāsies - tas ir cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Pēc bildes spriežot, baigi dīvaina viņiem tur tā Atpūtas iela. Un kā vispār tādā tupikā policisti ievandās, lai štrāfētu?

Lai arī pēc loģikas, sods izskatās nejēdzīgs, es tavā vietā nekasītos, pārmestu krustu par zaudētajiem 40 eiro un dzīvotu tālāk, tikai nervus iztērēsi, turklāt ja jau atkārtoti izskatīja, un pateica, ka viņiem taisnība, maz ticams, ka tālāk būs savādāk.

Katrā ziņā, labi izdarīji, ka šeit iekomentēji par notikumu, būs mācība arī citiem biedriem, ka turpmāk vairāk jāuzmanās noliekot auto pretīm visādiem vārtiem, ja nu tā iela izrādās.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , _dunduks_ teica:

vesalas ielas drīkst uztaisīt par privātām/slēgtām teritorijām.

Tur visticamāk nekāda iela nav bijusi (un nav), zemesgabals apbūvēts, un kaut kādu apsvērumu dēļ iekšpagalms nosaukts par ielu, piemēram, lai vieglāk namiem adreses izveidot.

Ir pieredzēts, ka ielas noslēdz, uzbūvē kaut kādus glaunos namus, pēc tam, lai nepiederīgie netraucē, uzliek ielas galā ķieģeli, zem kura plāksnīte «Privātīpašums», tikai bieži vien tas nav likumīgi, tā tikai pašu glauno namu iedzīvotāju iegriba un rīcība, pēc kāda laika, kad tas atklājas atbildīgajiem pašvaldībā, tos ķieģeļus novāc, tikai jautājums, vai tikmēr, kamēr tas «nelegālais» ķieģelis tur ielas galā atrodas, vai policisti sodus par aizlieguma zīmes pārkāpšanu uzliek, gan jau ka uzliek...

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Tā arī nesapratu, vai ielām nedrīkst būt vārti, kaut kur tas rakstīts?

Bet nu prāts aizšķērsot biezajiem iebraukšanu savā personīgajā privātajā ielā...

 

Iesildīšanās nolūkos vajadzēja vispirms atbraukt uz Kadagu, armijas ielas pāris aizšķērsot...

Labots - superKrona
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, re. Tātad tā nav nekāda pilnvērtīga iela, bet privāta teritorija, kas nodēvēta par ielu. Iela, ne iela, bet privātīpašnieki savai teritorijai vārtus uzlikt drīkst.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka kāds Atpūtas ielas iedzīvotājs pasūdzējās. Bez iemesla, pašvaldības policija pa dzīvojamo māju rajoniem nevazājas. Bija sūdzība, un policijai uz to kaut kā bija jāreaģē, un policija reaģēja pēc likuma burta sastādot protokolu - ir divu ielu krustojums, tātad stāvēšana šo ielu krsutojumā ir pārkāpums. 

Bet "nožogota iela", tas ir kaut kas jauns un tāda termina vēl nav "Ceļu satiksmes noteikumos".

Interesanti, ko dara ugunsdzēsēji, policija, neatliekamā medicīniskā palīdzība, ja viņiem vajag nokļūt uz šis "ielas"? Tupa gaida kamēr kāds iedzīvotājs vārtus atvērs, bet pa to laiku kaimiņu māja jau ir nodegusi.

Bet spriežot pēc bildēm no kosmosa, tas ir jauns dzīvojamo komplekss, un nosaukums "Atpūtas iela", māju iekšpagalmam ir piešķirts, lai mājām varētu iedot juridisku adresi un mājas numuru. Tas nav pašvaldības ceļš, bet ar savu privāto ceļu īpašnieks var darīt ko grib.

Link to comment
Share on other sites

Tik kā tāda «iela» jāuztver pēc ceļu satiksmes noteikumiem? Vai sods pienākas? Vai nepienākas? Kaut kā neloģiski sanāk, kāds privātais savu teritoriju par ielu nosauc, un uzreiz policisti klāt, un noštrāfē visus par stāvēšanu krustojumā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Araabs teica:

ka aiz vārtiem ir iela

Ja tā pat nebūtu iela, pret vārtiem es nenovietotu vispār.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Šķiet, ka šis varētu būt kārtējais BezTabu sižets, lai tas mazliet pabakstītu attiecīgās iestādes.

Citādi katrai iestādei "все бумаги в порядке" bet kopumā sistēma ir pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kāpēc nav krustojums? Braucot vispār bieži nevar saprast, kur tur pagalms, kur te nav pagalms.

Link to comment
Share on other sites

bloodface

2.20. krustojums – vieta, kur krustojas, piekļaujas vai atzarojas ceļi vienā līmenī, kā arī vieta, kur ceļu satiksme organizēta ar 409. ceļa zīmi. Krustojums ir norobežots ar iedomātām līnijām, kas savieno brauktuves pretējo malu noapaļojuma sākumu. Šis termins neattiecas uz vietu, kur uz brauktuves izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u. tml.) vai iebrauc tajā;

 

cik redzu tas ir kautkāds pagalms....


vai arī nožogota blakus teritorija ?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tas, ka Tu kaut ko redzi, jau neko īpaši nenozīmē. Varbūt Tev kas rādās :lol:

Problēma jau ir tajā, ka bieži vien braucot pa ne-blakusteritoriju, nav iespējams noteikt, vai "krustojums" ir krustojums vai blakusteritorija.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tātad, ja ceļam priekšā žogs, tad tas, tavuprāt, ir pagalms?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , maize teica:

Sods pēc APK 149.10 8. vai 4. punkta?

 

149.10.8 (krustojumā un tuvāk par pieciem metriem no tā).

Link to comment
Share on other sites

bloodface

ok, piekrītu tas ir ceļš ( maksas ceļš, tikai neredz kur tur kasieris vai iekārta kur ievietots maksājumu karti) ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...