Jump to content

Vai tiešām esmu pelnījis 40eur ?


markei
 Share

Recommended Posts

Šodien eju no darba uz mašīnu un dzeltena lapiņa- 40eur :shok: par

CSN 121.6- Aizliegts apstāties un stāvēt krustojumā un tuvāk par 5 m no tā, izņemot apstāšanos un stāvēšanu pretim sānceļam trīsvirzienu krustojumā, kur ir nepārtraukta 920. vai 921. ceļa apzīmējuma līnija vai sadalošā josla. Šajā apakšpunktā minētās prasības neattiecas uz vietām, kur uz brauktuves izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u. tml.);

 

Zilā Oktāvija.

frm3dzdhusocgp9ww695.jpg

suceke0qr3cjnmt2965b.jpg

cem281pp94iw7ty1xk9l.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Primkārt jau no tās izbrauktuves noteikti stāvi tālāk par 5m. Jeb šis var būt kāds 2m garais BMW? :D

Otrkārt - ja tā nav iela un ir vienkārši izbrauktuve... Interesanti, bembelātam ar bija plāksteris?

 

Ceru, ka pirms notīties no tās vietas un bubināt šeit forumā visu nofočēji un dokumentēji? Pretējā gadījumā pārsūdzējot šo vinnēt neizdosies. Jā, ja gribi kasīties - vari pieprasīt arī morālā kaitējuma piedzīšanu :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad tos 5 m man šķiet mēra no vietas, kur beidzas krustojuma apmales liekums, vai kāviņu tur. Bembim arī plāksteris?

Link to comment
Share on other sites

būtu zināma konkrēta vieta, varētu samērīt

Rīga - Matīsa/Mūrnieku

 

Tagad tos 5 m man šķiet mēra no vietas, kur beidzas krustojuma apmales liekums, vai kāviņu tur.

Vadoties pēc jaunajiem CSN, izskatās, ka autors ir pelnījis plķēmeri logā :(

 

P.s. WTF ir "plķēmeri"? Vai tiešām pat vārds "plāk$teri" ir jācenzē? :D

Labots - Koalīcija
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

neredzu tur "kur ir nepārtraukta 920. vai 921. ceļa apzīmējuma līnija vai sadalošā josla" - ne vienu ne otru ne trešo, tātad pats esi atbildējis uz savu jautājumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

plķēmeris :mrgreen:

Visi to piemin, es lasīju un domāju, vai tiešām tik ļoti esmu atpalicis no modernās sarunvalodas :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Kā sauc to dry fruit that opens along lengthwise cracks , no kurienes zirņus vai pupas loba?

Izskatās, ka tam vecim nepatīk, ka auto novieto zem viņa loga.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu stāvi pretī tam logam mājas izbīdijumā (autora pirmā fotogrāfija), Nekādi 920. un 921. ceļa apzīmējumi tur nav. Tad pēc google maps linka, ko ielika ieleja, tev sods ir pamatots.

Link to comment
Share on other sites

Rīt uzmetīšu aci dabā mūrnieku ielu pret to matīsa māju. Google maps tur tāds lenķis izpurzāts.

Link to comment
Share on other sites

Uzmet gan. Noskaiti 5m no vietas, kur beidzās apmales līkums un tad skaties perpendikulāri pāri ceļam, kur stāvēja tava mašina. 5 m ir diezgan daudz.

Link to comment
Share on other sites

Par to, ka pelnījis es tā neteiktu. Bet noteikumi gan, izskatās, ir pārkāpti. Kādi nu viņi ir, tādi ir :(

Reku, ar zaļo kur aptuveni beidzas krustojums, ar sarkano aptuveni 5m no tā.

Untitled.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

interesanti kā ir maksas stāvvietās! Jāpaskatās centrā, vai aiz vietas tur iztaisnojas apmale līdz zīmēm maksas stāvvieta ir 5 metri? Vai tur kur bezmaksas stāvvieta, tur traucē satiksmei, bet maksas stāvvietās noliktās auto netraucē? Jebkurā gadījumā škrobis šodien man ir.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā škrobis šodien man ir.

 

Pus pa jokam, kā balzāms uz smeldzīgās dvēseles vietas. Muņiki nenes pie Tevis datorus labot? Ieslēdz viņiem "taisnīgu" ceņņiku. 

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtina ilustrācija diezgan precīzi atbild uz visiem jautājumiem ;) 

Visa atbilde slēpjas niansēs

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Policija šitos pati it kā nesoda, parasti pirms tam seko zvans no priekšzīmīga pilsoņa.

 

Matīsa ielā pie mūrnieka un pļavas ielas katru dienu var kādam uzlikt plāk$teri par tiem 5 metriem.

 

Tā aptuveni jārēķina pliki no krustojuma jābūt brīvai vietai divu vidēja izmēra mašīnu garumā. It sevišķi T-veida krustojumos var atrast iemeslu plāksteriem.

Labots - R3ALA1S
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

interesanti kā ir maksas stāvvietās! Jāpaskatās centrā, vai aiz vietas tur iztaisnojas apmale līdz zīmēm maksas stāvvieta ir 5 metri? Vai tur kur bezmaksas stāvvieta, tur traucē satiksmei, bet maksas stāvvietās noliktās auto netraucē?
Ļoti tipiska ir šī vieta, kādreiz nebija dalītās zīmes, vienreiz noliku un tantuks pienāca ar tekstu , dēļiņ neliec, viņi krūmos sēž!

https://www.google.lv/maps/@56.9503201,24.1198821,3a,75y,329.73h,87.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEItXIBw8EwCwPPZd4R1sCw!2e0!7i13312!8i6656

Link to comment
Share on other sites

 

 

juridiski pelnīts, lai gan cilvēciski - tur nevienam tas netraucē...
To tu municipāliem dibenzelliiem izstāsti, kam dienas iekasēšanas plāns ir uzlikts! Nebūs plāna, nebūs algas!
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

To tu municipāliem dibenzelliiem izstāsti, kam dienas iekasēšanas plāns ir uzlikts! Nebūs plāna, nebūs algas!

Un tāpēc mēs esam dibenā!  


Vajadzētu lietu vērtēt pēc būtības...

Link to comment
Share on other sites

Ko tu riji pašvaldības vēlēšanu laikā mīnus 1 diena?

 

 

 

2 minūšu laikā, izmūk no krūma un uz krūmu skrien atpakaļ,

Tas tapēc ka viņiem bail, ka neizārda bieti :-D

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

Es nemaz nezināju, ka šādi mašīnu likt nedrīkst. Nez kurš izdomāja šo debilo aizliegumu? 

Un kāds tam ir pamatojums no satiksmes drošības viedokļa, savādāk jau skaidrs, ka aizliegums pieņemts lai vairāk soda naudas varētu iekasēt.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Es arī līdz vakardienai nezināju. Biju tos 5 metrus sapratis par vietu, kur faktiski krustojas, bet par pretējo malu, ja tur nav krustošanās vietas, pat nebiju aizdomājies. Mācība būs.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Mums uz Tomsona/Nītaures tāda pati bēda.

 

Apvilktās vietas ir konstantas plāksteru ražotnes + vēl daudzi liek līdz zīmei apstāties aizliegts un tur vēl divus ekstra klientus savāc, tad izbrauc cauri Vesetas/Tomsona pagalmiem un jau dienas norma izstādīta! 

post-59757-0-11720400-1461735733_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kādi lielāki auto, ielas primārais mērķis ir  stāvvieta,  ja tik kaut  kā var paspraukties garām, piekāst visādus ugunsdzēsējus utml tirliņus. Vajadzēs izgriezt, lai piesprauž zīmīti, es pēc pāris stundām atnākušu pabraukšu malā.

Labots - maize
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, maize. Ielas primārais mērķis ir braukšana un droša braukšna. Besij ārā, ka visi salikuši auto pie krustojuma tik tuvu, ka no šķērsielas jāizlien gandrīz līdz pus auto, lai tikai redzētu vai kāda mašīna nebrauc.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Atbalstu arī tirliņu dr@$anu,  kuri nobloķē redzamību krustojumos! Ir apnicis, ka jābāž purns ārā un jāzīlē,  būs tur kāds vai nē ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ka no šķērsielas jāizlien gandrīz līdz pus auto, lai tikai redzētu vai kāda mašīna nebrauc.

Drīkst tev pajautāt, kā autora noliktā mašīna šajā gadījumā tev traucētu redzamībai? 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Varbūt šajā gadījumā un konkrētā mašīna netraucē, bet kopumā pēc jauno noteikumu ieviešanas krustojumā redzamība palielinās.

 

Vāl vajadzētu piespiest zemes īpašniekus/apsaimniekotājus izcirst krūmus ap krustojumiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Man arī patīk, ka ir uzlabojusies redzamība.

Ja kaut kādā konkrētā vietā netraucē, kā autoram, var vērsties domē un lūgt uzstādīt zīmi P, kas būs stiprāka par vispārīgo noteikumu, ka nedrīkst.

Bet uz katru šādu vietu, kur it kā netraucē, var atrast piecas, kur traucē.

Un tas noteikums, ka arī T veida krusta pretājā pusē nedrīkst, ja nav nepārtrauktās - nu lai būtu iespēja apbraukt tos, kas gaida kreiso pagriezienu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es nemaz nezināju, ka šādi mašīnu likt nedrīkst. Nez kurš izdomāja šo debilo aizliegumu?

Gluži debils jau nav. Daudzos gadījumos uzlabojas krustojuma pārredzamība un izbraucamība.


 

 

Vāl vajadzētu piespiest zemes īpašniekus/apsaimniekotājus izcirst krūmus ap krustojumiem.

Un novākt dažādas reklāmu plaktātus pirms krustojumiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gluži debils jau nav. Daudzos gadījumos uzlabojas krustojuma pārredzamība un izbraucamība.

 

Lūk gribētu saprast kā auto pretējā ielas malā traucē redzamībai??? Jā - 5m no krustojuma- protams! Bet T veida krustojumā garajā malā šis ir galīgi garām aizliegums!  

 

 

 

var atrast piecas, kur traucē.

 

Lūdzu norādi kaut vienu no tām piecām vietām kur ielas pretējā pusē stāvošās mašīnas traucētu!  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lūk gribētu saprast kā auto pretējā ielas malā traucē redzamībai??? Jā - 5m no krustojuma- protams! Bet T veida krustojumā garajā malā šis ir galīgi garām aizliegums!

 

 

 

Daudzos gadījumos

 

Tur prasītos līnija, bet uz bruģa jau nezīmē.

Link to comment
Share on other sites

Tur prasītos līnija, bet uz bruģa jau nezīmē.

 

Nevis prasītos līnija, bet prasītos mainīt likumu no

 

 

CSN 121.6- Aizliegts apstāties un stāvēt krustojumā un tuvāk par 5 m no tā, izņemot apstāšanos un stāvēšanu pretim sānceļam trīsvirzienu krustojumā, kur ir nepārtraukta 920. vai 921. ceļa apzīmējuma līnija vai sadalošā josla.

 

 

Pret 

Aizliegts apstāties un stāvēt krustojumā un tuvāk par 5 m no tā, izņemot apstāšanos un stāvēšanu pretim sānceļam trīsvirzienu krustojumā

(Novācam  kur ir nepārtraukta 920. vai 921. ceļa apzīmējuma līnija vai sadalošā josla)

 

Es nevaru iedomāties nevienu vietu, kur stāvēšana pretīm sānceļam kādu traucētu! Ja nu tiešām kādā, konkrētā gadījumā tiešām traucē, var takš uzstādīt zīmi!

(Bet Lv diemžēl nav tiesiska valsts...)

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Kā tad. Sevišķi, ja T veida krustā ir viena josla katrā virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Ko piesienieties likumam. Par aizliegumu stāvēt T veida krustojumā viss pareizi. Traucē. Lielākām mašīnām vispār zustu iespēja nogriezties tādā krustojumā, ja tur stāvētu.

Pavisam sen arī dabūju štrāfu tādā pat situācijā kā tēmas autoram, arī pirmā reakcija man bija līdzīga, manā gadījumā vēl tas T veida krustojums bija šaurā leņķi, tā kārtīgi vajadzēja piedomāt, lai apzinātos - jā, te ir krustojums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...