Jump to content

LTC un LMT apvienošanās.


LagerLV
 Share

  

22 members have voted

  1. 1. Vai atbalstāt "Lattelecom" un "Latvijas mobilais telefons" apvienošanos?

    • Jā.
      0
    • Nē.
      19
    • Nezinu.
      1
    • Man pie kājas.
      2


Recommended Posts

tā ir tik slepena ziņa.Kā tu uzdrošinies?Pēc jaunā krimināllikuma zini cik tev draud?

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir pamatojums apgalvojumam, ka "Te būs dibenā ja tā notiks"? Es gan uzskatu, ka ne dibeni, ne citi nesmuki caurumi nedraud; Nejau šie 2 uzņēmumi nosaka tirgus cenas utt. Kā arī apgalvojums, ka šie abi uzņēmumi ir konkurējoši (mazliet jau ir), neiztur kritiku, jo pamatdarbības virzieni tiem tomēr ir diezgan atšķirīgi; Vairāk gan redzu, ka patērētājs varētu būt ieguvējs no šī visa - optiskais tīkls varētu labāk/straujāk attīstīties - 4G, 5G ar papildus fīčām, ņemot vērā, ka tad infrastruktūra būtu kopēja utt. Un par cenām - nu nekas tur dramatiski neaugs, jo konkurence tomēr ir un galvenā cīņa par patērētāju notiek blīvāk apdzīvotās vietas, kur diezgan labi darbojas arī konkurenti!

Link to comment
Share on other sites

 

 

2 teikumi, 2 kļūdas. Ekselenti. Mūsu zelta nākotne.

latgaļus var izprast tikai cilvēki :)  

Link to comment
Share on other sites

Cik lasīts LMT nealkst apvienoties ar LTC.. turklāt vienam no vadītājiem amats/alga būs jāzaudē.. abi jau nepaliks, kā arī tas nozīmē, ka arī darbiniekos var briest izmaiņas/konsolidēšanas/atlaišanas utt.. Par pakalpojumu kvalitāti abiem atsevišķi nevar sūdzēties, interesanti, kas notiks apvienojoties. grūti prognozēt.

 

Ja tā pa lielam, tad es milzu ieguvumus gan te neredzu. Labāk, lai paliek kā atsevišķi uzņēmumi un dara savu darbu.

Link to comment
Share on other sites

67% tirgus daļa nav nekas?
Konkurējoši ir, jo patreiz LMT ar 4G (un abi pārējie mob operatori arī) ceļ nost klientus LTC DSL. Kuram vēl nesen cenu uzskrūvēja.
Cik apkārt dzirdu, daudzi DSL lietotāji pēc šī cenu paaugstinājuma tinas prom.
LMT arī IPTV plāno, atkal - konkurents! Tas palīdzēs aizvilināt prom tos DSL klientus, kuri pie DSLa turas televīzijas dēļ.

 

Optiku attīstīs tikai daudzdzīvokļu namos, privātmājām nekādi uzlabojumi nav, nebija un nebūs, pat ja blakus ir māja ar optiku.
Gulbis to pietiekami skaidri ir pateicis. Ne reizi vien.

Ja LMT vēl velk optiku klāt saviem torņiem, kur var, tad kā būs zem LTC tupeles - tā figu!

Kādi vēl LTC konkurenti? Praktiski tikai Baltcoms/Izzi vien ir palicis.

Kuri tad vēl var piedāvāt "400mbit pa 17.50" bez šiem diviem?

 

Pie tam apvienošanās ir 2 abpusēji ieinteresētu uzņēmumu apvienošana. LTC grib, LMT nē. Tā nav apvienošanās, tā ir LMT aprīšana.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

LMT ir kur augt, bet LTC ir dziļā pakaļā. Vienīgais, kas viņiem ir, tā ir optika. DSL nav nekādu cerību palielināt ātrumu, parastie telefoni izmirst kā suga un to LTC televīzijas pārkompresēto bildi. uz moderna televizora skatīties nav iespējams. Skaidrs, ka LTC grib apvienoties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A kaapeec neviens neuztraucas par to, ka atkal Latvijas uznjeemumus noprivatizees cittautu kungi...?

Link to comment
Share on other sites

kas noprivatizēs?Viens no apvienošanās pamatnosacījumiem ir, ka 51% paliek valstij; Kaut gan - zinot mūsu valstsvīru naudaskāri un smadzeņu funkciju traucējumus, nevar izslēgt, ka atkal tiks izbīdīta kāda mega shēma, kur beigās ieguvējs noteikti nebūs Latvijas valsts :D

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viens no apvienošanās pamatnosacījumiem ir, ka 51% paliek valstij

 

Problēma ir tā, ka pašlaik šī prasība neizpildās. Valstij nāktos piemaksāt un nav īsti skaidrs, cik ļoti otra puse gatava iet uz šādu iznākumu.

Pieļauju, ka TeliaSonera ilgtermiņa interese ir pec apvienošanās notirgot savas daļas tālāk. Jo tad to būtu daudz vieglāk realizēt. Pašreizējā tirgus situācija ar savstarpējo konkurenci un procentuālo daļu sadalījumu rada problēmas pircēju piesaistē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pieļauju, ka TeliaSonera ilgtermiņa interese ir pec apvienošanās notirgot savas daļas tālāk.

Tieši tā, jo apvienotajam uzņēmumam būs lielāka vērtība. To, ka pašmāju politiķi iestrādās līgumā punktu par tālāknepārdošanu, es neticu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

To, ka pašmāju politiķi iestrādās līgumā punktu par tālāknepārdošanu, es neticu.

Tas arī nebūtu loģiski un varētu radīt tiesvedību. Kā var aizliegt tālākpārdošanu? Uz kaut kādu laiku jau var, vienojoties - kā ar Citadeli - bet ar varu uzspiest to nav iespējams.

 

Apvienošanos grib TS, iepriekšminēto argumentu dēļ, un LTC - īpaši Gulbis. Tas, ka LMT negrib apvienošanos, ir loģiski.

Neaizmirstam sīkumu - drīz plānojas roaminga atcelšana, mums ir ļoti lēti mob pakalpojumi - parādīsies iespēja tos eksportēt...

Link to comment
Share on other sites

Racer, es uz rāčiņu nekad neesmu zvanījis un arī rakstījis. Par cenu celšanu arī neiespringstu, jo skaidri zinu, ka ar LTC var tirgoties. Man jau tagad ir otrs optiskais interneta pieslēgums, tā kā DSL turu tikai avārijas situācijai kā rezervi.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku izveidot aptauju biedriem. Iespējamie atbilžu varianti:

1. Man žēl Gulbja.

2. Man nav žēl Gulbja - tā viņam vajag.

3. Man pie dir.as.


Robots-cenzors, bļā...


:sarkasms:

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

e = d, tas pēdējais nebija aptaujas jautājums. Tas bija mans izmisums, ka komentārā nesaglabājās vārds, ko ierakstīju. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

MT ir kur augt, bet LTC ir dziļā pakaļā. Vienīgais, kas viņiem ir, tā ir optika. DSL nav nekādu cerību palielināt ātrumu, parastie telefoni izmirst kā suga un to LTC televīzijas pārkompresēto bildi. uz moderna televizora skatīties nav iespējams. Skaidrs, ka LTC grib apvienoties.

 

Liekas ka pie visa vainīgs 1080i. :( Būtu 1080p ... 

Labots - bad1
Link to comment
Share on other sites

Šeit uzmanīgāk. LTC savu DSL tehniku acīmredzot iznes uz krosiem, tuvāk klientam, par ko liecina pat šajā forumā dažu biedru liecības, ka no "oi, ņemagu" LTC paceļ DSL ātrumu uz pat 30/15. Manos rados līdzīga pieredze. Bet par LTC, LMT apvienošanu, manuprāt labi, ka tā nenotika.


 

 

DSL nav nekādu cerību palielināt ātrumu
Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tak paši LTC lielās, ka ievieš VDSL ar 60mbit lejup un cik tur augšup.. laikam 20 vai tml.. bet ne visiem DSListiem tas spīd un kad vēl...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Liekas ka pie visa vainīgs 1080i. Būtu 1080p ... 

 

Tev ir nojausma kāpēc i izmanto apraidē? Aizmirsti par p.  

Link to comment
Share on other sites

i nav nekādas vainas. Var labi redzēt uz satelīta. Tikai vajag bik vairāk mbps. Kādus 10 vismaz.

savulaik Tandberg (Ericsson'a nopirktais Tandbergs kopā ar Thomson ir pasaulē 2 lielākie TV enkoderu ražotāji) speci sacīja, ka rekomendētais video bitreits priekš MPEG-4 1080i ir 10Mbps.

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

i nav nekādas vainas. Var labi redzēt uz satelīta. Tikai vajag bik vairāk mbps. Kādus 10 vismaz. savulaik Tandberg (Ericsson'a nopirktais Tandbergs kopā ar Thomson ir pasaulē 2 lielākie TV enkoderu ražotāji) speci sacīja, ka rekomendētais video bitreits priekš MPEG-4 1080i ir 10Mbps.

 

Iespējams. Visvairāk tracina strīpas ap ātri kustīgiem objektiem. 

Link to comment
Share on other sites

Visvairāk tracina strīpas ap ātri kustīgiem objektiem.

Varbūt izmanto normālu pleijeri (kaut gan - šķiet tagad visi jau prot bez problēmām rādīt interlacētu materiālu), vai skaties uz TV - tur nekādas strīpas nevar parādīties. .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...