Jump to content

Softs video ierakstīšanai ar webkameru


anthropophagus
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Manā dzīvoklī uzradies kucēns. Rīt būs pirmā diena, kad nāksies to atstāt vienu, tādēļ ir vēlme saprast, kā viņš uzvedas, kad ir viens. Protams, sapratīšu, ka ir plēsis dīvānu, ja ieraudzīšu to saplēstu, taču vēlos pavērot viņa uzvedību laika gaitā. To strīmot nevēlos, bet tikai ierakstīt. Ir pieejama tikai webkamera, tādēļ meklēju kādu bezmaksas softu, kas ierakstītu webkamerā redzamo. Būtu labi, ja pēc video uzņemšanas tas to nokompresētu sakarīgā izmērā. Ir kādi ieteikumi? Manīju tādu Screencast, taču ar to gadījās ieinstalēt drazu, no kuras ar grūtībām tiku vaļā, tāpēc vairs visu pēc kārtas nevēlos vilkt. Būšu pateicīgs.

Labots - anthropophagus
Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

 

 

šad tad kā ekrāna ierakstītāju

Būsi mani pārpratis. Man nav nepieciešams ierakstīt neko no ekrāna (kad dāmas skaipā rāda krūtis, parasti ierakstu ar CamStudio), bet gan no kompim pieslēgtās webkameras.

 

 

W10 un liekas ka arī W8 ir iebūvēta programma ,,Kamera,,

Man ir Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

anthropophagus

Vakar uzliku Racer ieteikto yawcam. Es gan neatradu iespēju ierakstīt video, taču ieslēdzu strīmošanu, tāpēc darbā varu skatīties, vai suncis ēd. Aplūkošu vakarā pārējos variantus.

 

Papildinājums: pievienoju webkameru savam raspberry un tagad caur to straumēju. :)

Labots - anthropophagus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...