Jump to content

Kaut kas aizņem 100gb no ssd atmiņas


burbulis3
 Share

Recommended Posts

Labdien, man ir ssd ar 240gb lielu atmiņu, pirms brīža man bija 100gb brīvas vietas - tagad 200mb. Es nesaprotu, kas tieši aizņem šo vietu, jo neko neesmu ielādējis. Ir tikai pamata programmas kā os, photoshop, sony vegas, microsoft office.

Lūdzu palīdziet, jo nevaru neko updeitot vai palaist kādu programmu. Paldies jau iepriekš!

 

post-98567-0-87889000-1460819926_thumb.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

https://antibody-software.com/web/software/software/wiztree-finds-the-files-and-folders-using-the-most-disk-space-on-your-hard-drive/- Wiztree. Uzliec un skaties cik aizņem katra mape. Šī proga, atšķirībā no citām, mapes lielumu nerēķina rekursīvi skaitot katra faila lielumu, bet ir viltīgāka - HDD visu mapju izmēru sarēķinās dažās sekundēs :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

sony vegas/photoshop tev licenceti ir?

kāds varētu būt sakars licenzēm ar HDD brīvo vietu? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Kad (pēc kādām darbībām) vieta pazuda?  Nezinu kā ar Vegas, bet Premiere gan pamazām aizd#š C:\Users\tavs profils\AppData\Roaming\Adobe\Common\Media Cache un Media Cache Files mapes - kad kārtējais projekts pabeigts, šīs mapes var iztukšot. Bet nu lai tur savāktu 100GB - vajadzētu diezgan ilgi un intensīvi strādāt.  Photoshops savus temp failus gan parasti aizverot izvāc, bet kas zin ko un kā tur esi sainstalējis.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Praksē ir redzēts, ka gan legit programmatūrai līkrokainu koderu dēļ parādās temp bleed, gan arī ir zaraza, kas aizpilda brīvo vietu. Augstāk jau biedri minēja Windirsat un citus tūļus, ar ko apskatīties diska aizpildījumu un vizuāli uzreiz ieraudzīt, kas aizņem vietu.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

mljetj!! maartinj!!! iespraud savu cenzoru sev diersaa!!!
+1

Nu cik grūti var būt pie konkrētajiem vārdiem iekš IPB cenzūras listē pielikt ķekšus "exact match" un "include whitespace" ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man patīkās Sekvoja. Vecs, primitīvs, bet dara darbu.
WinDirSat ir principā tieši tas pats, vien pāris noderīgu fīču klāt piemests. Negalvoju, ka atmiņa neviļ, bet šķiet Sequioa man vienreiz palaida garām failus bez paplašinājuma vienā direktorijā, kamēr WDS līdz šim neko nav palaidis garām.
Link to comment
Share on other sites

sekvoja ļauj uzreiz ieraudzīt vizuāli gigafailus un gigafolderus un padomāt, vai tādiem tur jābūt.

pirms 10 gadiem bija super rīks! :)

Link to comment
Share on other sites

Sequioa tomēr ir stipri mazāk funkcionāla lietošanas ērtības ziņā, un krāsu tēma folderu vizuālajam sadalījumam ir pilnīgi garām. WDS ir daudz ērtāks rīks ar tādu pašu ideju apakšā.

 

Windirsat

DeBqj.jpg

 

Sequioa

sequoia.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīga situācija nesen. Pie vainas bija avg temp(laikam temp, bet iespējams, ka cits) fails. Redzu, ka tev arī ir avg, tā kā skaties uz to.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai Shadow copies neaizņem par daudz?

https://www.maketecheasier.com/free-up-drive-space-by-removing-shadow-copies/


Vēl viena lieta - Disk Cleanup toolis. Palaižams caur diska properties.

Admin režīmā parāda arī cik aizņem Windows apdeiti un patchu backupi.

Ja ir Win10 un tas nav likts svaigs, tad uz diska vēl ir vairāki GB ar iepriešējās Win backupu.

Arī Win10 novembra apdeits uztaisīja pamatīgu backupu.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Skatos J.Reinis winstāstitat sauc par windibenst :)

Labots - erikonkulis
Link to comment
Share on other sites

burbulis3

izdzesu to user ārā, ko neviens vairs nelieto un uzreiz parādijās 111 gb brīvas vietas. Paldies visiem, kas palīdzēja!

Labots - burbulis3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Skatos J.Reinis winstāstitat sauc par windibenst
Jā, foruma leģendārais cenzors rullē gurķi. :D 

Autor - paldies, ka atskaitījies, gan jau kādam noderēs info nākotnē. Nezināju, ka AVG šādus jokus taisa, ja ar nepilnīgām permisijām strādā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...