Jump to content

Pastiprinātāja izvēle


magnat
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Es neesu Rīgā un te pie manis remonts visdrīzāk maksās vairāk nekā man to subwooferu vajag, reti slēdzu iekšā, pilnīgi pietiek ar esošajām Solo 7c.

Tā ir neveiksmīga ēna pie diodes, no sākuma domāju paskatīšos ar testeri vai tur kautkas nāk ārā aiz taisngieža un ja tur viss kārtībā, tad metīšu mieru un tālāk vainu nemeklēšu, bet tad jājauc tā plate galīgi laukā, apakšpusē viss salīmēts.

 

 Varbūt ja nebūs galīgi ko darīt, izjaukšu pilnībā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Inspektors Caps

    6

  • nnoname

    12

  • Kaspars12

    12

  • magnat

    7

Sveiki.

Ir vērts skatīties uz ONKYO firmas pastiprinātājiem/resīveriem? Vai pieturēties pie Sony, Yamaha, Pioneer?

Labots - Ilmaars
Link to comment
Share on other sites

Long John

Manuprāt, katram brendam ir vairāk vai mazāk veiksmīgi modeļi. Tas tāpat, kā mēģināt izvēlēties kaučko no Meršiem, Bembjiem, Audi, VW  utt  utml bez norādes uz cenu "kategoriju".... :TBS:

Jāskatās konkrēti.

Onkyo ir viens no lielajiem/slavenajiem  ražotājiem un šamējam ir gana daudz smuku mantiņu piedāvājumā, piemēram, es neatteiktos no kaučkā līdzīga:

 

p1100722.jpg

 

 http://www.ebay.de/itm/Onkyo-P308-M508-3390-5590-baugleich-High-End-/131995847734?hash=item1ebb90cc36:g:2y0AAOSw44BYIFzM

 

  Ja gribas kaučko no "vintāžas"- arī daudz smukuļu var atrast:

 

Onkyo+TX+4500+MKII+Stereo+Receiver+3.jpg:

 

Ja interesē kautkas no Onkyo mazam budžetam, varu piedāvāt šādu stereo resīti (TX-7230) labā stāvoklī:

 

Onkyo-TX-7230m.jpg

Labots - Long John
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...