Jump to content

W7 -> W10 CPU problēma


kosmos
 Share

Recommended Posts

Šodien centos atdzīvināt savu stacionāro un nolēmu viņu atjaunināt uz Windows 10, uzspiežu uz w10 logo taskbarā un man izlec brīnums, ka mans procesors netiek atbalstīts.

 

Uz datora jau ir bijis atjaunināts septītais uz desmito (viss strādāja 3x ātrāk nekā uz 7), bet tagad redz viņam kaut kas nepatīk.

 

Procesors: Intel® Pentium® D 2.66 GHz 2.66GHz

OS: Windows 7 Home Premium SP1

 

Varbūt ir cits veids kā updeitot 7?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Jā, nomainīt procesoru uz tādu, kurš atbalsta PAE, SSE2 un NX instrukcijas.

Pentium D man liekas bija tā NX instrukcija. Windows 8 arī par šito bļaustījās un uz viena kompja ar Pentium D945 proci man izdevās viņu uzinstalēt. Un autors jau minēja, ka iepriekš ir strādājis. 

Nu ja nesanāk caur update, var jau uztaisīt flash un instalēt tādā veidā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pentium D man liekas bija tā NX instrukcija. Windows 8 arī par šito bļaustījās un uz viena kompja ar Pentium D945 proci man izdevās viņu uzinstalēt. Un autors jau minēja, ka iepriekš ir strādājis.

 

Tev liekās vai bija tiešām visas 3? Un autoram ir mazliet senāks Smithfield par tavu Presler, man tiešām slinkums vilkt pilno speceni, to lai dara tie, kuri grib uzlikt uz tāda antikvariāta w10.

Link to comment
Share on other sites

Procesors suportē vajadzīgas instrukcijas

 

2t62cuk0y2kzpzbwdgu.png

 

EDIT: iespējams sapratu kur ir vaina, toreiz kad man bija win10 uz šī paša PC, instalācija notika no win7 32bit -> win10 32bit un tagad man ir win7 64bit, iespējams vaina ir tāpēc ka man ir 64bit OS? Vismaz palasiju Gūglē ka tur vajadzīgi speciāli CPU supporti.

Labots - kosmos
Link to comment
Share on other sites

Nav tikai līdz galam skaidrs, vai Tu tagad atkal centies vēlreiz apgreidoties, vai taisi tīru instalāciju?

Liec pa tīro, aktivizācija iebirs no M$, un nebūs jālauza galva par kaut kādām mistiskām nesaderībām, kurām tur nav jābūt.

Link to comment
Share on other sites

64 bitus tas procis atbalsta, varbūt ieliec precīzi kādu kļūdu izmet lai nav jāiet uz šķūnīti meklēt stikla bumbu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...