Jump to content

[Pārdod] Citroen C2, VTR, 2005. gada


martinno
 Share

Recommended Posts

Īsais stāsts - bija nepieciešama mašīna uz pāris nedēļām, paķēru Citroenu C2. Jau nedēļu stāv nevajadzīga un ir laiks tirgot nost.

 

1.6 benzīns, VTR (kaut kas ap 100zs).

Kārba automāts (robots) ar lāpstiņām pie stūres (var patēlot F1 braucēju)

Klima, lietus sensors, apsildāmi sēdekļi.

Skate līdz 2017. gada februārim, nodoklis nomaksāts.

 

Par auto tehnisko pusi neko sīkāk nezinu, pats nobraucu nepilnu mēnesi - viss strādā, nekādu gļuku nav. Būtu labi nomainīt eļļu, kādu buksi ritošajā (bet nekas krimināls). Nedēļu nostāvējusi nebraukta un ir izmeties tracking control brīdinājums - domāju, ka dēļ stāvēšanas, jo pirms tam nebija.

Vizuālais - apdauzīta no visām pusēm, bagāžnieks izpuvis (šī esot slimība).

 

Bonuss - Jūrmalas caurlaide 2016. gadam.

 

Izmaksas pārrakstīšanai: rēķins-uzziņa + CSDD.

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Neesmu pircējs, un diez vai kādam interesē mans viedoklis, bet, ja neskaita to, ka jāiegulda daudz darba, lai nebūtu kauns ar tādu pārvietoties, priekš sievietes superīgs pilsētas autiņš! Kāds šim ir patēriņš ar to robotu?

Link to comment
Share on other sites

martinno

A kāds tur darbs jāiegulda - brauc līdz izjūk ;) Nav tik traģisks tas stāvoklis, lai būtu kauns.

 

Man ar jebkuru auto ir 10l/100km :) Pat ar mazu dīzeli :)

Link to comment
Share on other sites

Vīrietim varbūt arī nebūtu kauns, bet sievietēm, uz kurām Citroen ar šo auto, manuprāt, arī tēmē, parasti ir cita opera :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, pērkot autiņu par 1450 EUR par tā ilgmūžību nevajadzētu pārāk dziļi domāt :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Jā. Vietas priekšā vairāk kā vajag... Var uzskatīt, ka auto ir divvietīgs.

Link to comment
Share on other sites

ta labi ja vizualajam viss kas ir vainas ir tikai tas kas bildes tad tur toch neka nav, vairak butu jauztraucas par to ka tas ir citroens kuru autors tikko nopircis un uzreiz grib pardot..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ar jebkuru auto ir 10l/100km :) Pat ar mazu dīzeli :)

 

mazi dīzeļi tak ēd kā govis.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kārba vairāk velk uz Hondu vai Šmartu darbībā?

Viena pazīstamā grib kaut ko ar tomātu un mazu, bet ieteikt šmartu sirdsapziņa neļauj - to kārbu ir radījis kaut kāds maniaks... 

Nu a remontu un uzticamības ziņā C2 nekas izteikts nav - ne īpaši lūzt bez iemesla nedz arī uzticams kā vecie mersedesi...  Bet detaļas maksā kapeikas, ja vien nesākam runāt par elektroaprīkojumu, kas šitajam sīcim nav pārāk daudz. 


 

 

Man ar jebkuru auto ir 10l/100km Pat ar mazu dīzeli
 

Da, labi.... Ja A4 2.5Tdi skaitās mazs, tad varētu būt tuvu patiesībai... vai arī pārčipots Golfs ar 1.9 dīzeli... Mazauto ar 1.7 vai 1.5l dīzeli nevar iepumpēt vairāk par 5.5l uz simtu (ja vien nebrauc uz rīgu pa šoseju ar 3 ātrumu...)

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Kārba vairāk velk uz Hondu vai Šmartu darbībā?

Nav nojausmas - vienīgais robots, ar kuru vēl ir braukts, bija Opelis.

 

Man sanāk braukt 3km vienā virzienā - motors auksts, korķi, u.t.t. Tāpēc pēc manas braukšanas nav iespējams noteikt reālo patēriņu. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Kaut kas ir mainījies šajā procesā?


P.S.
Es to neesmu reģistrējis uz sava vārda. Iepriekšējais saimnieks ir noņēmis no uzskaites un es vizinos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iepriekšējais saimnieks ir noņēmis no uzskaites un es vizinos.

 

Vai tad pēc noņemšanas no uzskaites drīkst braukt????  Cik zinu pamatīgs sods par šo pienākas....  

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Šmartam ir tā lieliskā īpašība, ka sev šķietami derīgā momentā, tyas atlaiž gāzi un sekundi vai vairākas slēdz pāri robu, un pofig, ja tajā brīdī ir līkums vai pagrieziens. 

Vienīgais Šmarts, kas ir interesants ir elektro.

Hondai ir variators ar it kā ātrumu pārslēgšanu - komfortabls, bet ne pārāk uzticams.

Subaru ir variators. 

Principā, šis C2 ir laba meiteņu mašīnīte ar mazu nodokli un ja meitene nedos rorē, tas pusautomāts kalpos kādu labu laiku... 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu, šim arī ir tā foršā īpašība :) Pirmās dienas man gribējās ieskriet kādā sienā, bet pēc tam pieradu un tagad jau liekas, ka ir ok. Vēl jo vairāk - nespiežot pedāli grīdā, tā tupā pārslēgšanās baigi netraucē. Un, ja gribi braukt visu kontrolējot - jābrauc ar lāpstiņām un manuāli jāslēgā robi :)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, tie, kas īd var pa 150Eur paņemt vēl kantaino Audi 80... vai ta problēma?

Man jau liekas ka meitenēm (izņemot tās, kas pelna ar intīmpakalpojumu sniegšanu bagātniekiem, apmaiņā pret Lexus) Citroniņi patīk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

150Eur paņemt vēl kantaino Audi 80

 

Kur var paņemt? Man lūdzu tādus 3 auto pa 150€ :sarkasms: Tas jau no sērijas detaļas uz svara aka spaiņos pārdod... Lai gan savā dzīvē neesmu ko tādu redzējis, pat vecam golfam šrotā par kādu plastmasu paprasīs vismaz 10€ 

 

 

Cena laba, rēķinot, ka ss daudzi vēl 90 gada audi 80 ar 1.8 benzīnu mēģina pa 1000+ eiro tirgot.... kosmoss  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt normāli četrgredzenu 80' kantaiņi jau maksā kā veco laiku mēbeles.

Autoram free bamslis - ir normāla piparkaste.

Labots - Ziich
Link to comment
Share on other sites

lai veicas pārdošanā ;)

 

ps. kā TIK mazu mašīnu var TĀ apdauzīt no visiem sāniem???

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...