Jump to content

Lampu pastiprinātājs. Iegāde.


DSTr
 Share

Recommended Posts

Hm, varbūt jāpamēģina kādi labāki kabeļi vai semibalasētais slēgums. Jo man no un uz skaņaskarti arī 4m, un ne uz ierakstu, ne atskaņošanu neko sliktu nedzirdu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    29

  • nnoname

    28

  • DSTr

    19

  • RudeWolf

    19

Top Posters In This Topic

RudeWolf, Es labprāt par šo diskutētu tuvāk!, diemžēl zilonc par nošu zinībām man uz auss ir uzkāp's :) Vizuālo, to jā, Lūdzu! Piem. H.264 vs H.265, tur droši savu viedokli teikšu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tad ir profesionaļi XLR štepseļi? Taisīt jau taisa krāsanais plastmasiņas, bet es kautkā neesmu redzējis, ka profesionāli skaņotāji krāsas izmantotu

Profesionāli neprofesionāli XLR pamatā lieto simetriskam signālam (mikrofoni, profesionāla skaņu tehnika), no turienes arī krāsas paskaties jebkuru koncertu kur tiek lietoti vadu mikrofoni visur tie būs apzīmēti ar krāsām, kā savādāk cilvēks pie pults zinās kurš ir kurš.  

 

 

semibalasētais slēgums

A tas ir kā? 

Link to comment
Share on other sites

RS900, nesienies Luudzu nnoname pie vaardiem klaat, apskaties to yotube video, ko pieliku, viss buus saprotams!

Link to comment
Share on other sites

 

 

askaties jebkuru koncertu kur tiek lietoti vadu mikrofoni visur tie būs apzīmēti ar krāsām

Kad rakstīju savu komentāru, tad kāreiz to atcerējos, bet tad padomāju, nav ko izgājušos laikus pieminēt. Kautkā vairs neesmu manījis koncertā rokas mikrofonu ar vadu. Visur tikai radiomiķi. Jā, protams tos marķē ar krāsām. Runa jau bija par stereo kanālu marķēšanu sadzīves tehnikā ar krāsainiem štepseļiem un ligzdām. Nu lai cilvēks, pilnīgā bezpoņā, kā mērkaķis, visu sprauž ar krāsainiem vadiem. Profesionālā tehnikā XLR un JACK ligzdas gribēdams krāsainas neuztaisīsi. Tur viss metālisks un uzraksti, nevis krāsas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur viss metālisks un uzraksti, nevis krāsas

Profesionālā tehnikā, tikai manas sajūtas, viss ir apzīmēts vienkārši, lai cilvēkam, kas to lieto būtu ērti un ātri orientēties (gan tumsā, gan gaismā, gan stresā) kas ir kas. Pultī ar krāsām neko neapzīmēsi, jo šodien tā ieeja var būt mikrofonam, rīt ģitārai vai kam tur vēl. Ja par krāsām stereo ieejai/izejai parasti ir balts un sarkans cinch, sarkans labais (Red -> Right), kreisais :) otrs (grūti atrast vienkāršu krāsu uz L, varbūt Light). 

Link to comment
Share on other sites

 

 

A tas ir kā?

 

Ekranēts divdzīslu kabelis, kuram ekrāns pievienots pie zemes avota galā.

 

 

 

Kautkā vairs neesmu manījis koncertā rokas mikrofonu ar vadu. Visur tikai radiomiķi.

 

Kaut kādus dīvainus koncertus apmeklē, es regulāri redzu miķus ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut kādus dīvainus koncertus apmeklē, es regulāri redzu miķus ar vadu
  Droši viek Mzpisānu ciema kultūras namā vēl izmanto vada mikrofonus. Es tiešām tur koncertus neapmeklēju. Neviens solists sen vairs nevalkā pa skatuvi līdz vadu. Vēl PSRS laikos Pugačovai bija krievu pašu taisīts radiomikrofons. Esmu to monstra uztvērēju redzējis.
Link to comment
Share on other sites

ekrāns pievienots pie zemes avota galā.

Sorry, es nenoskatījos video, vienkārši 20+ min. nav maz. Cik rāda google, tad tas ir savienojums kurš vienā galā ir simetrisks (balanced - hot, cold un ground)  otrā galā nesimetrisks (unbalanced - signal, ground) loģiski ka viens simetriskā pievienojuma gals jāliek uz "zemi". Jautājums ir, ko te pamēģināt? Skaidrs, ka pret trokšņiem, foniem ... vislabākais būs balanced -> balanced, unbalanced -> balanced, balanced -> unbalanced, unbalanced -> unbalanced.

Labots - RS900
Link to comment
Share on other sites

 

 

Droši viek Mzpisānu ciema kultūras namā vēl izmanto vada mikrofonus. Es tiešām tur koncertus neapmeklēju. Neviens solists sen vairs nevalkā pa skatuvi līdz vadu.

 

Mans minējums ir kāreiz ka Mazpisānos vai kur citur kādi talantu fabrikas dalībnieki ar vadu neko neprot. Manis redzētie konči 90% ir Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Galīgi nav mans lauciņš, tā teikt esmu stāvējis tik klāt. Vadu, bezvadu mikrofoni, ... visu nosaka vajadzība un realizācija bez lieka čakara. Ja atbrauc talantu fabrika ar savu fonogrammu, tad tas mikrofons ir vajadzīgs tikai pauzēs, lai talanti uzmundrinātu publiku. Dabīgi, ka tādā gadījumā neviens nečakarēsies ar vadiem. Ja atbrauks КВН ar 12 runātājiem, būs pāris bezvadu un lielākā daļa vadu mikrofonu, jo 12 bezvadu mikrofonu jūklī neviens pie pults, neko neizdarīs un nesapratīs 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Droši viek Mzpisānu ciema kultūras namā vēl izmanto vada mikrofonus.

 

Didzis gan jau zin tādus skaņotājus kā UBS, kas apskaņo lielākos un nopietnākos pasākums, intereses pēc apskatījos pēdējo prāta vētras koncertu Rīgā, kur tie darbojās. Un kā redz bildēs, tad lielākā daļa mic ir ar vadu, ok Kauperam bija arī brīzi ar bezvadu, bet lielums tomēr ir ar vadu. Vads tomēr ir vads!

 

Mazpisānos dziet dzīvos bez apskaņošanas, pilnīgs, tīrs live no suitu sievām!

 

t0i40eglr688mlmb9iyk.jpg

t3orvtwjc84uk2zxfmnb.jpgb0r8j7694jgrdlcdzna5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu iespējams vienīgie Didža atzītie mākslinieki ir Pugačova un Jaunā Viļņa kompānija, un Prāta Rētai vieta Mazpisānos.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

To, vai miķis ar vadu vai bez noteiks lielā mērā māxlinieka kustīgums. Domāju, ka visur, kur un kad tas iespējams izmantos miķi ar drāti. Ja dziedonis ir baigais spriņģotājs, tad nu pieliks bezvadnieku. LV estrāde gan parasti izceļas ar super kokainu mūziķu horeogrāfiju...

Link to comment
Share on other sites

Es video neskatos, es tais koncertos strādaju un neviens ar vadu pa skatuvi neskraida. Skaidrs, ka ģitārists stāv pie stacionāra mikrofona un tur ir vads. Tikai nekāds krāsains XLR štepselis netiek izmantots. paņem no kastes vajadzīgā garuma vadu, bet vadi visi melni un nav marķēti. Jā, citreis krāsainanu lentu uz vada uztin, lai miķi iezīmētu, bet ne Prāta vētras koncertā. Tur viss sen pultī saprogramēts un konkrēto miķi iesprauž konkrētā numura ligzdā. Nu neeksistē tur krāsaini vadi vai ligzdas. Koncertos vissi vadi skaņotājiem ir melni. Ja nu vienīgi ģitārists kombītī iesprauž kādu krāsainu vadu, bet tās jau muzikantu štelles.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

 

 

To, vai miķis ar vadu vai bez noteiks lielā mērā māxlinieka kustīgums.

 

Nu ne vienmēr, diezgan daudziem hārdkōristiem, kuri grib palēkāt pa zāli, ir vienkārši piesprausts otrs kabelis galā un neatminos kāda prasības pēc radiomiķiem. Es drīzāk teiktu, ka tas vairāk no māxlinieka ambīcijām atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ir dziedātāji, kuri pieprasa konkrēta modeļa miķi un obligāti vadinieku, bet vienalga, tur nav krāsu marķējuma XLR štepselim.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...