Jump to content

Lampu pastiprinātājs. Iegāde.


DSTr
 Share

Recommended Posts

Lai nu kā, dizains tam aparātam tiešām labs. Man patīk...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    29

  • nnoname

    28

  • DSTr

    19

  • RudeWolf

    19

Top Posters In This Topic

Dizains, ta dizains, bet thd līkne sliktāka kā čipampam pa 7 eur...  THD 0,2% pie 6w...... Un 3,5 eur??? Jūs ko, tas ir neizdevies joks vai idiotu ķeršana? 

 

Pa tādu cenu būtu jābūt ne vairāk kā 0,01%!

Link to comment
Share on other sites

thd līkne sliktāka kā čipampam pa 7 eur...  THD 0,2% pie 6w

Neba nu THD vienīgais kritērijs, ar kuru mēra ampu kvalitāti. Tas ir tikai viens no. Un lampiniekam, kā zināms pamatā ir pāra harmonikas un šāds THD cilvēka ausij ir tīkamāks nekā čipamps ar 0,000x%.

Vārdu sakot cilvēks bauda dizainu un skanējumu nevis THD%. Un lampas šobrī ir ļoti modē un visi zina, ka lampinieki ir tiem, kas var atļauties.

Katrai precei ir sava mērķa auditorija un Tu noteikti neietilpsti šajā.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

un tāpēc jātaisa tāds tas aparāts, lai lampas rēgotos uz āru un visiem būtu skaidrs kas tas ir :yahoo:

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

var arī ar trafu push pullam dabūt kādus 0,01% thd @ 1Khz un kādus 0,05 @ 20Khz @ pāris W. Protams lampas vajadzēs vairāk + pusvadītājus kā strāvas avotus...

Lampiniekiem ir arī nepāra harmonikas. Bet nav liels harmoniku skaits, jo maza negatīvā atpakaļ saite - šim  LV brīnumam arī raksta, ka 6db. Skaidrs, ka tad THD būs lielāks, bet Harmonikas beigsies ar 4 piem. nevis ar 10to kā čipamapm...vai pat vairāk. SE lampiniekam bez atpakaļsaites THD būs vēl krietni lielāks.

skaidrs, ka bleķis tiek liets baigais par polipropilēnu un atlasītajām lampām...bet tāpat tas nav tāds kosmoss. Un jā ja 8 omi slogo lampas ar kādi 8Komi, tad ar 6 omi būs 6 kiloOmi...nezinu, korektāk būtu  ja būtu trafs ar 6 omu izeju, nevis brutāli slēgt 6 omus pie tās pašas 8 omu klemmes. Var tā darīt...bet parametri mainās - gan THD gan izejas jauda.


nu labi pieņemsim kaut kaste pa 200 EUR - tāpat par to EL 84 vairāk par 1K ir grēks prasīt pat ar peļņu. es par EL84 čaina kastē domāju kādus 500 paprasītu. Kā reiz pie viena strādāju mazajā korpusā.

Link to comment
Share on other sites

osscar... auto būvē ir tāds kantoris kā AMG, gatavo speciālos MB. Cilvēki maksā lai šiem sagatavotu priekš konkrētā cilvēka saliktu auto. Piemēram dzinēju saliek viens cilvēks, un šā cilvēka iniciāļi ir uz dzinēja.

 

Kāpēc lai šis nebūtu šis variants?

 

Ja kaut ko gatavo tieši Tev, tad tas arī maksā. Ok, Tu esi cilvēks, kurš var pats salodēt utt... bet ne visi ir dzimuši ar lodāmuru rokās. Tādiem šis arī ir OK variants... un priekš rietumu valstu cenām arī cena ir tīri OK... relatīvi :)

Link to comment
Share on other sites

ja to kasti razotu seerijveidaa, protams ka vinjam cena buuutu liidziiga kaa blakus teemaa apspriestajam pioneer resiiverim. cita lieta, ka saakotneejie ieguldiijumi arii jaaatsit atpakalj , turklaat, pat ja vinja Latvijaa maksaatu 500 vai 700eur, taapat vinju neviens 5x vairaak nepirktu .....

 

PS- IVo, tas ka muusdienu polipropileena kapacitori ir self healing, jau nu nav nekaads jaunums ( varbuut vieniigi tev ) , cita lieta, ka staasta izskaistinaashanai nezinaataajiem jau ljoti noder :D

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc lai šis nebūtu šis variants?

 

Tāpēc, ka pēc AMG tuninga mersim uzlabojas tehniskie parametri - jauda, griezes moments, vadāmība. Šis variants vairāk Stradivari bungas atgādina :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man kā mārketinga cilvim drusku nesaprotama liekas produkta pozicionēšana. No vienas puses spiests tiek uz dizaina frīkiem, kam stāv uz muzikālām mēbelēm/aksesuāriem. Bet nu - tas strādātu, ja cena nebūtu virs 1-1.5k. Un, ja būtu ērta lietošana (Tidal, Spotify, Wifi, BT strīmošana...).

 

No otras puses tiek izmantots audiofīlu lingo un cena arī pretendē uz samērā augstu plauktu. Bet tad nevajadzēja tā spiest uz mājaslapu un dizainu. Būtu atrāvuši vāku vismaz vaļā un padižojušies ar glīto p2p konstrukciju. Firma arī pagaidām bez vārda, kas samazina ticamību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu būs bilde ar atrautu vāku - varēs nozīmēt shēmu - kura detaļa iet pie kuras lampas kājas...to var viegli izpīpēt :drinks:

 

 

http://www.xindak.com/en-us/product_detail_info.aspx?ProductID=387

 

augstā gala "ķīnietis' Xindax -  lūk adekvāts cipars...Ok korpuss nav tik smuks. lampas nav "atlasītās"....bet cena 700EUR +-

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

IMO atslēgas vārds - users, kurš nav piedzimis ar lodāmuru rokās :)

Link to comment
Share on other sites

nu jā - ja ar pāris pārdotajiem verķiem grib atsist ieguldīto...tad var arī 10K prasīt

Link to comment
Share on other sites

Es gan varu piebilst, ka šādu produktu var nogalināt arī pārāk zema cena.

Link to comment
Share on other sites

Tas arī. Bet pašlaik dizains ir tas kas piesaista...bet ne par ,3.5. Lai veicas censoņiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

PS- IVo, tas ka muusdienu polipropileena kapacitori ir self healing, jau nu nav nekaads jaunums ( varbuut vieniigi tev )

Ja tādi tiešām ir, tad jā - man tas bija jaunums. Bet es jau šajā sfērā nedarbojos, tik vien kā studiju laikiem atlikušās zināšanu kripatas... 

Link to comment
Share on other sites

Man pastiprinātājs uz EL84 lampām nezin kāpēc defaultā asociējas ar 102.ro Rigondu. OK- ar Simfoniju. Kad kāds pamanās uz tām uztaisīt aparātu, ko pozicionē kā hiendu un izsaka vēlmi noplēst par to 4 ciparus, šķiet redzu pirmo reizi. OK, varbūt neesmu vienkārši pietiekami labi informēts vai par to interesējies..

Link to comment
Share on other sites

augstā gala "ķīnietis' Xindax -  lūk adekvāts cipars...Ok korpuss nav tik smuks. lampas nav "atlasītās"....bet cena 700EUR +-

Tas tāpat kā iphona lietotājam mēģināt pārdot ķīniešu androīdu, dizains nav tik smuks, dzeži gandrīz tādi paši, bet par adekvātu ciparu :D

 

Par lampām neko nezinu, bet dizains smuks un ja ir pircēji, tad lai tik tirgo, veiksmi

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Man arī izvēlētais cenu segments šķiet visai dīvains. Līdz ar to arī mērķauditorija un projekta mērķi. Visticamākais jau, ka paši reklāmisti, bet tādā gadījumā potenciālo klientu skaits ir +/- 20. Ja spekulatīvi uzskatām, ka projekta mērķis ir raksturojams, kā "gribējām uztaisīt lanpinieku - uztaisījām !", tad protams, ka viss ir lieliski. Ja, tomēr, kā potenciāli ilgstpējīgas ražotnes nodrošināšana, tādā gadījumā atgriežos jau atkal pie jautājuma par izvēlēto cenu kategoriju, kā arī dīvaini šķiet pompozais, bet paviršais mājaslapas teksts kopumā, un apšaubāmā angļu valoda, it īpaši.

Cenu segmentu vairākkārt pieminu, jo, veicot meklējumus šajā sev aktuālajā jautājumā, esmu nonācis pie secinājuma, ka tieši 2-4K Eur ir zona, kurā lampu pastiprinātāja izgatavotājs jau var nodrošināt klaji augstvērtīgu skanējumu, pie kam ņemsim vērā Latvijā ir pieejama tādu neapstrīdamu šīs nišas līderu, kā, piemēram, Shindo produkcija. 

Līdz ar to jautājums - kamdēļ, lai, piemēram, es kā potenciāls pircējs, (kā tas šobrīd arī ir) izvēlētos tieši Dimd, nevis Shindo, Leben vai Quad ? Glīta mājaslapa, potenciāli agresīvs mārketings, vai tas, ka projektā iesaistīts makkana pārstāvis ?

Labi, jāpaklausās, cerams, ka pārsteigs.

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

 

 

auto būvē ir tāds kantoris kā AMG, gatavo speciālos MB. Cilvēki maksā lai šiem sagatavotu priekš konkrētā cilvēka saliktu auto. Piemēram dzinēju saliek viens cilvēks, un šā cilvēka iniciāļi ir uz dzinēja. Kāpēc lai šis nebūtu šis variants?

 

Galīgi neveiksmīgs salīdzinājums. Kaut vai tāpēc, ka auto industrijā AMG ir cik gadus (nemaz nerunājot par MB)?

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Man pastiprinātājs uz EL84 lampām nezin kāpēc defaultā asociējas ar 102.ro Rigondu. OK- ar Simfoniju

Lampas jau pšas par sevi nav sliktas. 102. rigondai un Simfonijai mazākā mērā, vaina bija mazos un štruntīgos izejas transformātoros. Detaļu bāze arī, protams, un vēl šādi tādi swiesci, bet trafi būtu uzskatāmi par pamatvainu. Te izskatās, arī trafi nav nekādi lielie. Varētu pieņemt, ka izmantoti torīdi, kuri gabarītos mazāki būs. Bet PP ar atgriezenisko saiti jebkurā gadījumā nekāds Hi-Ends nebūs. Vēl jo vairāk uz pentodēm.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man pastiprinātājs uz EL84 lampām nezin kāpēc defaultā asociējas ar 102
  Man kautkā arī gribas piekrist. Tad jau es, tā ap 1975 gadu klases ballītēs arī spēlēju uz Hi End  http://www.fonar.com.pl/audio/fotki/mv3/mv3.htm   Labs pastiprinātājs bija un ar riktīgu izejas trafu.  Nu nav EL84 Hi End aparātu lampas. Lampa nenoliedzami laba, bet paredzēta širpotrebam un tur arī izmantojās. Labi, kāda tur skaņa, pēdejā laikā, lampinieka skanējumu nosaka tikai un vienīgi izskats!
Link to comment
Share on other sites

Luke, sieva ir galīgais skaņas litmusa papīrs. Sak', pats tak es moš psihs uz skaņu, bet, ja vecenei patīk, tad tak toč jābūt labi!

 

Labāks stāsts gan būtu, ja pastiprinātāju būtu sieva pati uztaisījusi. Tad būtu riktīga modernā odziņa.

Link to comment
Share on other sites

kam papildu saviem līdzekļiem piesaistīts attīstības finanšu institūcijas Altum atbalsts un, uzvarot konkursā, iegūts Swedbank un Rīgas domes programmasAtspēriens grants.

 

Domājams ka šeit tā sāls arī slēpjas. Piķi dabūja, vienu prototipu uztaisīja un miers! Kaut kā neticās, ka izdosies kaut vienu eksemplāru pārdot - cena kosmiska, parametri stipri viduvēji. 

Link to comment
Share on other sites

Osscar un citi mūsu spožie audio prāti, kad jūs savus DIY projektus bliezīsiet augšā "masām" kā riktīgākos High-End produktus?

Vēl vajag tikai smukus korpusus!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Normāls projekts, ar potenciālu.

Piķi dabūja, bet piķis noteikti arī aizgāja uz dizainu un prototipiem. Koka un metāla korpuss, lai patīkams, nav vis gluži tas pats, kas čaina kastē saskrūvēt - man patīk abi rezultāti un cepuri nost Osscaram, kas būvē, manuprāt, vienus no smukākajiem verķiem, bet, ja advokātu birojā būs nepieciešams stūrī nolikt verķi, kas signalizē par tā īpašnieka labo gaumi mūzikā - izvēlēsies šo un pofig, kā skan. Tāpat to neviens neklausīsies.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, ka neuztaisīja arī DIMD skandas. Iespējams, ka sievai pietika tik ar pastiprinātāja izskatu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Gan jau tas ir nākamais projekts. Vismaz es būtu pārsteigts, ja nebūtu.

Izskatās tas verķis lieliski.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

jā, būtu interesanti zināt, kādas skandas, tad ir tās, kas ir līmenī ar šo produktu un sieva klausās :D

Link to comment
Share on other sites

Skandas arī ir interesants jautājums. 10W tomēr ir pamaz un tur vajag ļoooti jutīgas konstrukcijas.

Link to comment
Share on other sites

Da ko jūs ņematies par cenu/ pašizmaksu. Par cenu nobalsos tirgus, un tur no svara nebūs pašizmaksa. Šodienas merša un opeļa saturs arī daudz neatšķiras, ko nevarētu teikt par cenu. Tirgots tiek zīmols nevis pašizmaksa +%. Lūk par zīmolu gan šeit ir atvērts jautājums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

"cienījamais" loceklis ieleja nesaskata starpību starp elektronu lampam un elektriskajām spuldzēm

:sarkasms:

Ei, tikko pamanīju, Lizārd, tu taču savu komentāru ar garumzīmēm uzrakstīji! :) Vai kas atgadījies?


Varbūt drunk_lizard konts uzlauzts? :shok:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Var jau sapņu pilis bīdī un cerēt uz eksportu, bet lai to pastiprinātāju pirktu, vai nu jābūt pazīstamam brendam, vai fantastiskam izskatam un skaņai. Ar skaņu uz EL84 PP režīmā viss ir skaidrs un brīnumi tur nav iespējami, pazīstama nosaukuma , kurš garantētu augsta līmeņa skaņu, arī nav, tad parādiet man audiofīlu, kurš, par nezināmu smuku mantu tādu naudu, uz dullo, maksās.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti skaists tas dimdiņš izdevies, tas apraksts-žanra klasika- tā laikam pieņemts un vajaga....

Lai veicas!  :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
osscar

Bija iespēja šodien  lebenu 600-to paklausīties....

Protams, skan atbilstoši savai "svara" kategorijai :

Par skanējumu daudz ko nepastāstīšu, jo nav baigā lampinieka pieredze - bet viss tur ir ļoti labi - apakšējās F ļoti labas (tas ko parasti pārmet lampām), bet domāju, ka tur pie vainas oversized izejas trafi - uz aci vismaz 1,5 - 2 reizes lielāki nekā 25-30W PP vajadzētu un kā zināms apakšas ir tās kuras dzelžu dēļ aiziet ciet pirmās.... Augšas un vidi ar vietā...liels skanējums  - tomēr 30W ir 30W...un nav "tipskā sīrupainā lampu skaņa" :on_the_quiet:

Interesants risinājums - ieejā dubultā TV triode, kur katrai triodes sekcijai atšķirīgi parametri...nez kas tam Japānim darījās galvā, ka tāda izvēle...tas nozīmē to ...ka citu neieliksi vietā, jo jamai analogu nav īsti ( bet NOS ebajā nemaksā kosmosu - tas ir + ) . Vēl interesants barokļa risinājums, kur soft startu (B+ padošanu uz anodiem izejniecēm) nodrošina TV dempfera diode, kurai aiz  parastā diožu tilta atrodas un "maigi" uzsilstot - padod spriegumu uz anodiem... Jā un var redzēt, ka shēmas autors dizainā ietekmējies no LUXMAN (strādājis tur kādreiz..) Dizains klasisks un labi materiāli izmantoti - nav kur piesieties. Pamatīgs aparāts, nav ko piebilst :punk:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...