Jump to content

Nepieciešama jauna, līdzīga videokarte iepriekšējai (nosvila)


Chewbijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vēlējos palūgt, lai iesakat videokarti, kura derētu kā aizstājējs vecajai (nosvila). Tātad, mātes plate ir Gigabyte P67A-D3-B3, procesors i5-2500k. Nodegusī karte bija Sapphire Radeon hd 6850 2GB. Principā galvenie kritēriji ir pēc iespējas zemāka cena, kā arī tas, lai karte nebūtu vājāka par iepriekšējo. Vēlos vai nu tādu pašu, vai arī nedaudz niknāku. Dators tiks pa reizei arī izmantots spēlēm, tā kā dzesēšana arī ir vērā ņemams faktors. Tādu pašu salidzini.lv neatradu, tāpēc meklēju alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Chewbijs

Liels paldies. Ir vēl kādi varianti? 1GB mūsdienās jau nesāk palikt par mazu, ja izmantoti tiek 24+ collu monitori?

Link to comment
Share on other sites

 

 

1GB mūsdienās jau nesāk palikt par mazu, ja izmantoti tiek 24+ collu monitori?

Izšķirtspējai ir nozīme, nevis cik collas monitoram. Nezinam jau arī barošanas bloku tavu, varbūt knapi turēja to HD 6850. Ja lietotu, tad paskaties GTX 660 var pa saldu ciparu dabūt. Atšķirība spēlēs no dažiem līdz pat 20 fps atkarībā no spēles. Bet protams ēd vairāk elektrības. Tajā ziņā GTX 750Ti ir ļoti laba. Bet ņem 2GB modeli.

Link to comment
Share on other sites

tur pieminētie 400W tiek tērēti visu laiku vai tikai dzenājot īpaši prasīgas spēles?

Nope tak. Mazums. Es piemēram nezinu kas nosvila tajā sistēmā.

 

GTX 750 Ti ir ļoti laba karte un tērē tiešām maz, bet vai vajag 1Gb modeli pirkt??!! Witcher 3 full hd maisīti iestatījumi un ap 1.5 GB man ēda vRAM.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

pietiekami spējīgas Nvidia videokartes iegādi

Man ir lietota GTX 660. Tik cik es spēlēju tā pietiek - Tomb rider 2013 bez problēmām, Dark souls 1 un 2 iet lieliski, Assasins Creed Unity mokās, bet Full hd stabilus 30 fps tur, Wither 3 no 45-60 fps tur. Tas viss komplektā ar Xeon proci 1230 V2. Bet kopumā dziļi atkarīgs no spēles.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Kuru no abām izvēlēties? Reāli atšķirība ir tikai dzesētājos?
Pa lielam jā. Tā gigabyte varētu būt arīklusāka, jo tie ventilatori izskatās lielāki. Asusam tik viens un maziņš, lai nodrošinātu tādu pašu dzesi, viņam būs ātrāk jāgriežas un attiecīgi būs skaļāks. Spēlēsi kaut ko prasīgāku, tad tā šņākoņa sāks krist uz nerviem :D 
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Šeit skatos, ka vienkārši porti nedaudz atšķiras?
Dzese atšķirās un šitai izskatās, ka var izmantot arī low profile keisos, ja pieliek attiecīgu backplate. Vienīgais plus šitai ir, ka aizņem mazāk vietas, bet tā viņa būs karstāka un skaļāka. Labāk ņem vai nu to Gigabyte 750Ti ar diviem ventilatoriem vai arī shagrat piedāvāto 270X, tā būs kādu gabalu spēcīgāka par 750Ti
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...