Jump to content

ārējais cietais disks (kur iesakat iegādāties?)


laimonis2222
 Share

Recommended Posts

Sveiki džeki! Man pāris lietiņas savajadzējās iegādāties, rīt būšu Rīgā - varbūt kāds no jums var ieteikt kurš/i ir sakarīgākais/ie interneta veikali, kur iespējams uz vietas skaidrā naudā iegādāties pāris preces: 

1. Ārējo cieto disku ar ~1TB (vēlams ar usb 3.0) un pastiprinātu aizsardzības rāmi (tēmēju uz A-DATA HD710 1TB)

2. Dual 4-Pin to 6-Pin vadiņu priekš videokartes barošanas? (Ebay tāds ap 1$ maksā)

 

Ļoti vēlams būtu tieši centra/Dailes teātra vai varbūt Valdemāra centra ''Rimi'' rajonā.

 

Liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

BM.lv. Patālu, bet labs serviss un ar garantiju problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

M79 uz Kr.Br. ielas uz vietas šis tas ir gan. Pats uz raso tur šo to ņēmis esmu. Jāinteresējas. Lattelecom veikalos, lai arī izvēle nav liela, šis tas šad tad ir lētāk, kā citos parastos veikalos. Bet pa ārējiem diskiem nepateikšu.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

1a arī uz vietas mēdz kaudze lietu mētāties.

 

Pirms laba laika nopirku hantelēm papildus ripas, kuras, man par brīnumu, bija uz vietas. Pēc iepakojuma gan izskatījās, ka trīsdesmit gadus glabātas šķūņa dziļākajā stūrī.

Link to comment
Share on other sites

ms.lv (tas kas viņiem Spec. piedāvājums, parasti ir uz vietas, pašlaik ir Toshiba 1TB)

 

Nez kā ir ar tiem A-DATA, kas tur reāli par cietni iekšā? Nav bijusi darīšana ar viņiem. Tā kā lētais gals, līdz šim nemaz neesmu par tādiem domājis. Tur var būt arī izturīgāks korpuss, bet kā ar pašām iekšām?


Ak jā, capital.lv arī var redzēt kur un kas ir uz vietas.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ar A-Data izstrādājumiem ir izteikti negatīva pieredze.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...