Jump to content

Cietā diska defekts


BLACK ALIGATOR
 Share

Recommended Posts

Ir stacionārais dators divi HDD , viens 250 gb samsung uz to ir vindows xp sp3 x86 uz 32 bit, un otrs HDD WD 640 gb paredzēts attelu muzikas un video failu glapāšanai, viss ļoti labi strādāja un pēkšņi veru vaļā no rīta my pc un skatos nav /D diska padomāju ka tas ir gļuks, karoče system restart, un atkal disks nav,/C disks ir ok bet /D nav uzejot uz contro panel /Performance and Maintenance/Administrative Tools/ pc management un tur parada abus diskus, arī sistēmas starta momenta parādās ka ir divi diski, nesaprotu , kas par vainu

Link to comment
Share on other sites

Paskaties event vieweri tajā "pc management"


var gadīties arī, ka kāds vadiņš diskam ir izkritis.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Aizej rightclick uz My Computer > Manage > Disk management > Piešķir D diskam atpakaļ viņa burtu.


letter_device.jpg

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

man taja manengera c disks ir ,un ir tas d disks kas ir unallocated, bet sarakstos nav tas disks 

post-93416-0-08201300-1459029759_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry par offtopic

 

Bildē partīciju izmēri diezgan askētiski, vai arī bilde veca.

p.s. tas bija Reinim domāts.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

bildi no neta paņēmu 


a var būt tā ka windows ir nojucis un dēl tā neparāda cieto jo tā paskatos kaste abi diski strādā,

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo tā paskatos kaste abi diski strādā,

pastāsti par šo sīkāk. Kādēļ domā, ka abi strādā? Abi ir silti?

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

abi griežās un ir silti nu luk orģinālie attēli skatieties 

post-93416-0-25451100-1459031718_thumb.jpg

post-93416-0-31941400-1459031817_thumb.jpg

post-93416-0-28098200-1459031909_thumb.jpg

post-93416-0-72416100-1459032004_thumb.jpg

post-93416-0-75819000-1459032088_thumb.jpg

post-93416-0-49870100-1459032178_thumb.jpg

post-93416-0-43347200-1459032305_thumb.jpg

post-93416-0-51988900-1459032400_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

senleja

 

 

ka disks ir bez burta un nav inicializēts.
Trešajā postā ar pirkstu parādījā,bet autoram tas nav saistoši ,tik turpina bildēt...

Kādēļ prasīt forumā,ja nelasa ko saka?

Link to comment
Share on other sites

Kāda vēl burta piešķiršana, ja disks ir unallocated space. Tur partīcija ir nobrukusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

 

 

Kāda vēl burta piešķiršana, ja disks ir unallocated space.
Tas gan, padomus te dod lielā daudzumā visādi eksperti.
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Varētu jau mēģināt uzrīdīt tam diskam R-Studio vai ko citu datu atgūšanai, bet baidos, ka posta autoram tas nebūs pa spēkam, kā arī - vajadzēs vismaz tikpat leilu tukšu HDD.. Tā kā - ja tur dati svarīgi, stiep vien kādam specam. TritoN te forumā gan sen nav manīts.

 Nepatīk man tas mini "ķieģelis" iekš Diskmanagament.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

man tai diska ir 340 gb aizņemts un faili ir ļoti nozīmīgi tas cietais man nav tik vajadzīgs ka tie faili

Link to comment
Share on other sites

Ja disks pats par sevi ir vesels, tad gan jau nebūs nekādu problēmu nokasīt datus ar kādu no softiem.

Link to comment
Share on other sites

markei - būs, jo nedaudz jau jāzin ko dari :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka kādai sajēgai jābūt. Man vienmēr ir sanācis nokasīt datus, izņemot gadījumus, kad pats disks jau vairs normāli nelasās. Tur jau ar citām metodēm, jādod kantoriem, kas to dara.

Link to comment
Share on other sites

Īsti vīri jau bekapus netaisa ... Bet kā noder tās rezerves kopijas.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

nu tadad disku dabuju atpakaļ protams nācās formatet ,un vienozīmīgi viņš ir tukš ar kādu programu atgūt failus ja tas ir iespējams, un sekojoš jautājums par smart defragmentoru kam tas ir paredzēts 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu tadad disku dabuju atpakaļ protams nācās formatet ,un vienozīmīgi viņš ir tukš
markei  - ko tad es teicu? Kā es mīlu MC betonu, jo viņš Jums zaļajiem stāsta pamatlietas, nevari meklē specu! 

Domāju, ka Tu esi slims cilvēks un tagad saņemsi veselības mācību! Vēl ir mazā iespēja, nolikt malā un cerēt, bet Tu taču esi idiots pēc būtības un nopisīsi visu ko vēl varēja glābt!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ykristaps

 

 

nācās formatet
 

 

jādod kantoriem, kas to dara.

 

Šajā gadījumā.

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

raiviic
nu tadad disku dabuju atpakaļ protams nācās formatet

  Apsveicu ! Tagad iespējas ko atgūt, visticamāk esi ja ne zaudējis, tad sarežģījis gan. Nevis jāformatē vai jādefragmentē bija, bet jāpieslēdz disks sistēmai ar kādu datu atgūšanas softu, bet silti iesaku tev vairāk to disku neaiztikt, bet sagatavot biezāku maku un nest uz šejieni, vai arī atvadīties no saviem svarīgajiem datiem.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

bet sagatavot biezāku maku un nest uz šejieni,

Tritons viņam drusku lētāk izmaksās! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

rīt ir pēdējā brīvdiena, svētkus vēlams sākt pārtraukt
Nu iesaki, nu Betons ir vecis! 
Link to comment
Share on other sites

Nezinu raudāt vai smieties ... Vai abus reizē. Lasot autora piedzīvojumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Servisnetā vēl var iedot izdabūt datus. Šajā gadījumā 60.50 eur maksās visdrīzāk :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tikai quick format, tad dati vēl ir tur pat. Bet jau pūpols sataisījies SMART pačakarēt.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

 

jema ne redzi nesmu datoru guru ta ka tu, atlikt mala man nav tie simti ero lai kasitu datus no hdd servisa un tur bija dati ko servisa darbiniekiem negrib'etos afi's'et  tapec jaut'aju par kad programu vai ko citu to var izdar'it atvainojos apastrofs nozudis kaut kur 

 

Link to comment
Share on other sites

R-Studio, Ontrack EasyRecovery - labāk dot speciem, pats tu visdrīzāk sūdus savārīsi.

Link to comment
Share on other sites

Ja autors patlaban lieto to disku normājā darba režīmā, tad meklētajiem datim iespējams tiek rakstīts pa virsu un tie zūd ar katru sekundi.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

un faili ir ļoti nozīmīgi tas cietais man nav tik vajadzīgs ka tie faili

 

man nav tie simti ero lai kasitu datus no hdd servisa
Vienmēr, VIENMĒR tas pats stulbais stāsts -

"- oj, man tie dati vērtīgāki kā dzīvība"
*ierauga datu atgūšanas izmaksas*
"- Nu i vp*zdu, netaisos tak divsimts euro tam tērēt" 

 

:D :D :D  


Tici man - datu atgūšanas servisa čaļi ir atskatījušies ne tikai uz plikām pipelēm, bet arī parakstījuši līgumu par atgūto banku kontu, nelegālo biznesa aprēķinu un visas pārējās info neizpaušanu, un viņi nav vakarējie. Tuklār process lielākoties ir automatizēts, un nevienam tur nav laika meklēt pa simts mapēm kaut kādu tirliņu plikās vecenes fotkas.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Darbojies.

Ja vien jau nav palaists tas defragmentors vai pilnā formatēšana :) Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

palaidu r studio toreiz formatēju ar ātro formatu noformatēju ar gutman vai citiem, bet tas r studio ilgi skane bet esmu samierinājies ar bezcerību ,bet cerība mirst pēdējā 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Interesants jautājums - kad tu pats pārlasi to, ko pats tikko esi uzrakstījis, Tu spēj izsekot savai domai? Jo tie pilnīgi random saliktie komati un nevienas citas pieturzīmes tiešām reāli apgrūtina tava rakstītā saprašanu.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
bet tas r studio ilgi skane

  Bet loģiski, tā tam jābūt.  Tikai, kad būs beidzis, pacenties saprast, kas tieši jādara, lai uz cita HDD pārkopētu tev vajadzīgo info.

   P.S.

Redzu, ka Betons arī seko notiekošajam, bet zināmu apstākļu dēļ (atņemtas balsstiesības) klusē. Šis gan būtu gadījums, kad viņa komentārs būtu tieši laikā :butcher:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesapratu par defragmentēšanu noformatētā diskā, ko tur var defragmentēt? Bet tas, ka ilgi skanē, ir normāli. Jo lielāks HDD, jo ilgāk skanē. Tavā gadījumā, ja vesels HDD, tad pusdiennakts ir normāli. Ja ir bēdas, tad tas laiks var Xkāršoties līdz līdz dažām diennaktīm, līdz mēnešiem vai pat gadiem.. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...