Jump to content

ZOTAC karte jā vai nē?


kappa
 Share

Recommended Posts

Skatos uz GTX 980Ti, ZOTAC karte maksā ievērojami mazāk par Asus, kur tas āķis? Tikai zīmola jautājums? Pētīju temperatūru un skaņas grafikus, kaut kur par pāris grādiem un decibeliem ir atšķirība, bet vai tas ir tik jūtami reāli ikdienas lietošanā? 

Link to comment
Share on other sites

neieteiktu ne asus, ne zotac. gigabyte g1/extreme un msi gan ir varianti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jo asus ir pārcenotas un tas ir nepamatoti, jo vienmēr ir vienas no karstākajām. vobšem ar sliktu dzesi un augstu cenu. plus par customer servisu dzirdētas tikai sliktas lietas.

 

neredzu nevienu iemeslu lai ņemtu asus over gigabyte g1 / extreme.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Nūuuuu.... Varbūt tik ļauni nemaz nav, ja neesi drūmais overklokeris un pērc tikai augšgalu. Ja esi lietotājis parastis, tad man, diemžēl, jāpiekrīt Kurzemes biedram aNi. Ne sūda nav jēgas no jamu DirectCu, ne arī no superpuper "klusās" dzeses. Ja gribas papildus efektus (ķip - kaukšanu, gaudošanu) - ņem stock Asus. Ja gribi to pašu, tikai klusāk - es liktu uz MSI. Ir pieredze, tiesa gan, ne nVidia.

 

Par servisu - nav gadījies saskarties. Jo mana 5750 no Asus iet vēl joprojām.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Principā visas GTX980TI kartes ir diezgan skaļas deļ lielā TDP ir tikai viens izņēmums MSI Lightning modelis, bet to jau neatmaksājas pirkt.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

WildGun,Tev laikam ir bijusi slikta pieredze ar Asus kartēm. Mans Asus GTX 980 Matrix griežas bez problēmām. Arī pēc OC. Troksnis lielāks nepaliek. Silda nedaudz vairāk,bet nav nekas ārkārtējs. Mērijis neēsmu,tīri uz dzirdi.Iespaids par LV servisiem,gan ir diezgan bēdīgs. Grūti nosaukt par servisu.

Link to comment
Share on other sites

runājot par pašu zotac - kartis varbūt pašas ir labas, bet ar customer servisu vispār auzas. ja nu tev pfu pfu aiziet pie dieviem, tad problēmas ar garantu. subreddits - pcmr pilns ar to, ka neiesaka zotac videokartes vien dēļ servisa.

Link to comment
Share on other sites

Ir bijusi Sapphire Radeon TOXIC R9 280X, pēc OC palika,nesalīdzināmi skaļāka un silda labi. Ar Asus nevar salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

kāds sakars te minēt sapphire? es ceru, ka saproti to, ka sapphire ir tikai priekš amd videokartēm.

Link to comment
Share on other sites

bet šeit tāds salīdzinājums ir galīgi nevietā. cilvēks taujā pēc gtx 980 ti, tu sāc pa sapphire, kurš nemaz nepiedāvā nvidia videokartes. aizķēru sirsniņu par asus? žēl.

Link to comment
Share on other sites

Man,protams,ir vienalga,kas Tev par GPU.

 

bet šeit tāds salīdzinājums ir galīgi nevietā
Pārlasi postu #5. Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Ir bijusi Sapphire Radeon TOXIC R9 280X, pēc OC palika,nesalīdzināmi skaļāka un silda labi.

Kādas bija temperatūras ?  Tas GPU ir ļoti rijīgs.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Temperatūras,neatceros. Screen nav saglabāti. Mainīju barokli,jo biju plānojis GPU Sapphire R9 280X Toxic crossfire.Ja salīdzina ar līdzvērtīgu Nvidia,rijīga,būtu maigi teikts.  Crossfire vietā,tagad  ir Asus GTX980 Matrix.

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Ja salīdzina ar līdzvērtīgu Nvidia,rijīga,būtu maigi teikts.

Tieši tā!

 

GTX980                                                                                       R9 280X

power_maximum.gifpower_maximum.gif

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Daudz dažādu viedokļu, ehz...

 

Tāpat arī apskatot dažādus testus, info diezgan atšķirīga- vienā teiksim saka, ka Palit ir klusākā, citur atkal Asus ir klusākā, šeit atkal apgalvo, ka Asus dzese vispār nekam nederot... 

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Palit nekad nav bijušas kvalitatīvas kartes un runa nav tikai par dzesi, reti kura GTX980TI ir reāli klusa un pat ja ir, tad arī jāmaksā vairāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es,jau mineju,ka manai Asus GTX980 ar dzesi viss ir ok. Protams,nav Tevis mineta GTX98TI.Viss atkarigs,kads bus pielietojums,stock vai variacija no oc.Ja korpusam nav normalas ventilacijas,tad ari ''klusas''gpu paliks skalas. Vai ari,nem,kura vairak patik.Starp citu,pedejos gadus,Palit ir stipri uzlabojusi savu GPU kvalitati.

Par ventilaciju,mineju tapec,ka jauna tipa gpu uzsilstot,pati samazina frekvenci.

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par ventilaciju,mineju tapec,ka jauna tipa gpu uzsilstot,pati samazina frekvenci.
 

 

Ventilācija datorā ir OK, kastes priekšā viens Noctua 150mm velk un sanā 2x 120mm Noctua stumj ārā, Corsair 250D kastē sanāk ļoti normāla ventilācija un kad atslēdz ventus, uzreiz temperatūra pie noslodzes pamatīgi uzkāpj, tā kā, kaut kāds efekts no tā visa ir. Diemžēl radās citas problēmas ar esošo kasti un tagad jādomā kā tās atrisināt un tad arī GTX 980 Ti izvēle būs vienkārša, jo principā, ja nāksies taisīt lielā izmēra kasti, tad visticamākais skatīšos hybrid kartes virzienā ar ūdens dzesi, tā gan ir dārgāka, bet tai noteikti vajadzētu būt klusākai.

Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

Nu jau vairāk kā mēnesi pats lietoju šo Asus STRIX GTX 980 Ti

Cena salīdzini.lv--> https://www.salidzini.lv/search.php?q=980ti+dc3oc

 

Viss ir ČIKI-PIKI.

 

Mans meklēšans kritērijs bija Best Performance--> The Most FPS.

Un visur kloķi izlika šī- tāpēc arī paņēmu.

 

Vienīgi jāpiemin, ka gandrīz visos benchmarkos, kuriem rakos cauri--> šīs kartes viena no otras atradās ~5%  robežās neatkarīgi no ražotāja.

Lai nav tukša muldēšana--> šajā video tas redzams-->

 

Neesmu saskāries ar Zotac, tāpēc varu tikai rekomendēt Asus, jo pašam tāda ir.

Labots - Girts_Pirts
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
GitGud
(labots)

Viss vienkārši, Zotac ietaupa uz ražošanas materiāliem, Asus nē, pēc pieredzes varu teikt ka Asus, MSI kartes visilgāk arī dzīvo, ar lētākiem brendiem kā Gigabyte diezgan ātri man ir nosprāgušas ar vieglu overklokingu.

Labots - GitGud
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
(labots)
ar lētākiem brendiem kā Gigabyte diezgan ātri man ir nosprāgušas ar vieglu overklokingu.

Kas tas bija par modeli ? 

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Rihardss

Man ir msi 770gtx, neko sliktu teikt nevaru. Par labu šai kartei noliecās, jo bija 3 gadu garantija. Varbūt ja es nodarbotos ar OC tad runātu savādāk, bet kā ikdienas lietotājam tā ir ļoti laba :)

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Man ir msi 770gtx, neko sliktu teikt nevaru. Par labu šai kartei noliecās, jo bija 3 gadu garantija. Varbūt ja es nodarbotos ar OC tad runātu savādāk, bet kā ikdienas lietotājam tā ir ļoti laba

Ir bijuši visi trīs lielie brendi  ASUS, MSI un Gigabyte tieši videokartēm pēc sajūtām kvalitatīvākie liekas tieši Asus un MSI. Runa neiet par lēto galu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

GTX 660 MSI Twin Frozr. Klusa, uzticama karte, strādā kā pamatīgs darba zirgs zem visādām slodzēm, nekādu problēmu.

 

Gigabyte HD 7770 bija ar vienu lielo ventilatoru, tā gan palika skaļa zem slodzes, bet kopumā arī nekādu iebildumu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...