Jump to content

Čipamps ar labāko price/skaņas kvalitāte


Ronalds
 Share

Recommended Posts

WildGun

Nu tak jau labāks ir Tripath. Gan uz ausi, gan mērījumos. Pie tam 0.01% THD pie 100W jaudas nav samuldēts (manā gadījumā ar ta3020).

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

 

 

LJ, cik tad izmaksātu pastūža ~20kg atgādāšana uz lv?
 

 

Lai gan tas bija tālajā 2013. gadā, 11kg resīvera atvešana izmaksāja aptuveni 15 EUR.

dhcy1h2846bpo886b7h4.jpg

 

Savukārt 2 x Magnat Monitor Supreme 2000 spīkerus (23kg x 2) atveda par 40 EUR.

lijjjkwsqckhmv7683cd.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pameklējot internetā informāciju par pastūžiem atradu šādu 

http://www.neurochrome.com/modulus-86-rev-2-1/lm3886 ar DC Servo Vismaz uz papīra parametri lieliski. Bet cena kodīga 450 usd, +sutišana, +pvn

 

Atradu šādu ķīniešu veidojumu

http://www.aliexpress.com/item/LM3886-amplifier-assembled-board-full-DC-servo-independence-op-amp-preamp-HIFI/32585382389.html?ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_5_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_508_10020_10018_10019,searchweb201603_6&btsid=4ab25ebb-3ada-4cde-b48b-4b42c0b2fad0

Pēc apraksta kaut kas stipri līdzīgs. Tagad domāju - moš nopirkt....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pameklējot internetā informāciju par pastūžiem atradu šādu  http://www.neurochro...lus-86-rev-2-1/lm3886ar DC Servo Vismaz uz papīra parametri lieliski. Bet cena kodīga 450 usd, +sutišana, +pvn

 

Man Modulus86 plates ir salodētas. Varu notirgot kopā ar korpusu, trafu un konektoriem. Jāurbj un jāskrūvē būs pašam. 

Link to comment
Share on other sites

paklausīties arī sanāca , jeb nav tādā stadijā >?

Link to comment
Share on other sites

Jāpiemet pie radiatoriem, tad varēs klausīties. Nav sanācis laiks.

Link to comment
Share on other sites

tas topiks par šo no diyaudio bija baigi labs - iesācējiem tur viss bija smuki sazīmēts kā zemes pareizi savienot un kur. ar visiem mērījumiem .

Link to comment
Share on other sites

Jā, doķene šim superīga. Problēma ir tāda, ka plates abiem kanāliem vienādas, nevis spogulī un PSU samērā dārgs, ja ņem to, kuru dod izgudrotājs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

an Modulus86 plates ir salodētas. Varu notirgot kopā ar korpusu, trafu un konektoriem. Jāurbj un jāskrūvē būs pašam. 

 

Cik naudiņas gribi?  

 

 

 

Problēma ir tāda, ka plates abiem kanāliem vienādas, nevis spogulī

 

Var šo sīkāk paskaidrot?  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik naudiņas gribi?

 

Kādus 350 gribētos. Ar platēm vien virs 200 iebrauksi. Korpuss ir šāds - http://www.modushop.pl/455,galaxy-gx288-panel-3mm-czarny-1gx288n-.html

 

 

 

Var šo sīkāk paskaidrot?  

 

Nu kā - abas plates vienādas. Ja liec abos sānos kastei, tad sanāk ka vienai savienojumi priekšā, otrai aizmugurē. 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf, vienu vārdu sakot jāpadomā.... 

Ja varētu paklausīties pirms 350 eur atlocīt, vai tiešām ir tik labs.... 

 

Nesen vienu spontānu pirkumu izdarīju - teleskops pa 300 eur. Uz doto momentu $$$ limits ir izsmelts.... 

 

 

 

 

Ja liec abos sānos kastei, tad sanāk ka vienai savienojumi priekšā, otrai aizmugurē. 

Nu nesapratu... sanāk ka barošanas un signāla vadi nav vienāda garuma. Un? Tā tiešām ir tik nopietna problēma? 

Link to comment
Share on other sites

Vienu kreisā sānā pie radiatora, otru labā sānā pie radiatora, kā izskatīsies, Ronald?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kā gan? Man visiem pastūžiem ir vāks virsū, pa lielam pilnīgi vienalga kā iekšā izskatās! Galvenais ka labi skan!

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

Ja liec abos sānos kastei, tad sanāk ka vienai savienojumi priekšā, otrai aizmugurē.

Var jau vienu apgriezt ar kājām gaisā. Un būs savienojumi vienādās pusēs. Ja tas ir tik svarīgi :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu testam jau var piemest pie mazām plāksnītēm. ja netopīsi - neko daudz jau jamie nekarst.

Link to comment
Share on other sites

Skan. Smalks aparāts - baisi detalizēts, augšas riktīgi tīras, skatuves fokusi ļoti precīzi.

 

IY9jfbO.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Tas Modulus varētu būt labs variants, ko apsvērt jutīgāku plauktinieču vai mazvatīgās A klases/lampu cienītājiem. Bet nu, čipamps, protams, ir ķecerība, ja vien nerunājam par Gainclone ar trim detaļām uz kanālu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ko apsvērt jutīgāku plauktinieču vai mazvatīgās A klases/lampu cienītājiem

 

Kāpēc gan? viņam takš ap 70w. Tā kā mājām vajadzētu pietikt, ja nav uzmācīga vēlme kļūt kurlam...... 

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk 40-60W. Nav nekāds stiprinieks - ar savām LS50 jau iedzinu klipā. Bet nu - es šamēju drīzāk būvēju kā stipru austiņu pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

kas tās tādas par ausīm ? imho ausīm A klase ir pareizā izvēle....tomēr pie mazas jaudas  Lmkas ir "visnetīrākās"......

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Bija savulaik doma Hifiman HE-6 iegrābt. Tām pamatīgu jaudu vajag - parasti laiž no 60W pastiprinātāja. Plus, ja kalibrē, tad kopējā jutība gan jau vēl uz kādiem 6dB nokristu.

 

Un, ja tīri sportam par LMkām runājam - vai tad kompozītslēgumā ar opampu izejas buferis būs noteicošais mēslotājs? Cik lasīts, tad šādos slēgumos tieši opamps ir tas, kas nosaka kropļojumus.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs :yahoo:


nu tik ēdelīgas jau ar nav ka , ka vajag desmitiem W.

Link to comment
Share on other sites

Jauda 8 omos nenozīmē jaudu 56 omos. Tur arī visa atšķirība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas jau skaidrs..bet tā pat imho ausīm ir labāki varianti nekā lm3886 kuri domāti 4 omiem..

Lmkām izejā ir kvazi komplomentārais pāris...imho tās nekad neskanēs kā true npn pnp pāris

Link to comment
Share on other sites

Iespējams. Bet nu - ir visādi trakie istabas sildītāji, ko var sabūvēt austiņām.

 

P.S. Tas Modulus man labāk patīk par Sony TA-F730ES. Spēlē riktīgi labi.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Man arī nekas nav pret lm 3875. Bet nelielā skaļumā tas tomēr man vismaz nepatīk tik ļoti kā vairāk "biasēti"ab klases vai vienkārši a klases ampi.

Nevajag nemaz trakos..tas pats marsha amps ar -+ 24 v varēs gana kustināt tavas plānotās ausis...

Un nebus silditajs-ar 0.15A pleca bus apm. 2.5 w class A

Vai diy audio ha f5 variants

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Inspektors Caps
Man Modulus86 plates ir salodētas.

Tev šīs vēl ir? Cik saprotu divas, ja? Ja ņemtu tikai plates, cik būtu summa?

 

P.S. Papildus nesvarīgāks jautājums visiem - varbūt kādam mētājas kāds nevajadzīgs DAC modulis ar I2S ieeju? Šim man kvalitāte nav svarīga un zinu, ka eBay var nopirkt par 8 USD. Vienkārši, ja nu mētājas, tad varu atbrīvot no tāda. :)

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Inspektors Caps

 

 

Esmu saņēmis ķīnas mini pastūzi - skan normāli, tomēr gribās ko labāku.

Runa ir par to ķīnieti ar divām LM3886 un DC servo?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...