Jump to content

Video kartes iegāde.

Dablinovics

Recommended Posts

Dablinovics

Tātad sveiki.Esmu šeit piereģistrējies tikai šodien un varbūt kaut ko jau nepareizi daru,tāpēc jau priekšlaicīgi atvainojos.Tagad liekot kopā savu otro datoru,domāju par video karti.Ir doma ņemt kādu mazliet vecāku,bet stiprāku no SS.LV piemēram tur GeForce 650Ti vai 750,660 utt.Vai līdzvērtīgu Radeonu.Varbūt ir kāda jauna video karte līdz 100 vai mazliet pāri jauna,bet pietiekami jaudīga,lai vilktu spēles vismaz uz 720p/1080p?Video karti taisos pa lielam izmantot spēlēm un varbūt arī kādreiz video apstrādei minimālai.Video kartes lielumam nav nozīmes.AMD/ATI vai Nvidia,nav nozīmes.Galvanais,lai kalpo.

Pārējais PC:

AMD FX6100

4GB DDR3 RAM (ir doma iet uz 8)

700W Baroklis.

Vēlreiz atvainojos par sevi,ja esmu kaut ko ne tā izdarijis vai ir pretenzijas kādam no augšas.Dodat ziņu PM vai rakstat te pat :)

A, viņu tur vajag?

• Patīk 1
Dablinovics

Barokli es dabuju no paziņām,nāk tagad no otra Latvijas gala,neesmu vēl redzējis,bet strādā,it kā esot 80+.

Softs video ir:CyberLink Power Director

P.S.Nevarēju atbildēt pa taisno,jo rakstu no mobīlā.(vai arī neesmu atradis kā)

Pa lielam videokarte dalās domas starp 750ti vai R7 360.

ņem 750ti, jaunu var arī iegādāties par tevis nosauktajiem cipariem, pats nesen nevareju izlemt un bija doma par 750ti, bet beigās piemetu un paņēmu gtx 950