Jump to content

A3 rpinteris + skaneris/kopētājs, melnbalts ~ 1.5k lapas mēnesī


doublev
 Share

Recommended Posts

Bruketajs
Autor, atvaino, es tagad izmantošu biedra Bruketajs klātbūtni, uzdošu viņam jautājumu. Bruketajs, ko tu saki par šo printeri

Mana klātbūtne nav pastāvīga - te ir, te nav...

Tehnoloģija nav nekāda unikālā - sākumā bija Memjet, ja nemaldos, bet tur bija kaut kāds galvas resurss, pēc kura galva jāmaina par printera cenu. 

Ja šeit tā nav, tad viss ir smuki. Revolucionāra gan tur nav nekā. Tinte kā tinte.

 

 

Biju domājis max līdz 1.5k ierakstīties.

Nu, tad jau manis pieminētais MFP sanāks.  

Palasīju par to tintenieku - nu, plusi ir tikai kompaktums un ātrums.

Tintes cena - ap 90Eur par 9k lpp melno kasetni (6k lpp krāsainajām)

Galvas resurss, kā jau HP tinteniekiem tiek noklusēts.

Patiesais ātrums pie normālas kvalitātes būs 42lpp/min - kā normālam lāzerniekam (CLJ 2600 tāds nav... :D )

Karoče, marketings un nekas vairāk... 

vvv, melnbaltajam ar dupleksu un adf nevajadzētu būt virs 1.5k un vai tas adf un duplekss a3 mfp ir vajadzīgs, ir pavisam cits jautājums.

Autoram - galvenais neuzrauties uz kaut kādu Brother tipa kašmaru - šie vēl šobaltdien nav iemācījušies normālu lāzerdruku ražot par sakarīgām cenām - vai nu šlaga vai kosmoss.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Paldies, Bruketajs, par info arī tev. Mjā, tinetes cenas, nebiju to skatījies... tā vidēji, nekas diži izdevīgs, kā reklāmā apgalvots.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ir jau šim alternatīvās, bet vai uznāks vēlme printerim par 400 eur iestutēt tās? Tinte nav pulveris - neizsūksi...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Galvas resurss, kā jau HP tinteniekiem tiek noklusēts.

 

Nezinu nevienu ražotāju, kurš ko tādu uzrādītu gala lietotājam pieejamajā dokumentācijā un specenēs.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Nezinu nevienu ražotāju, kurš ko tādu uzrādītu gala lietotājam pieejamajā dokumentācijā un specenēs.

Lasam Memjet specenes - tas bija, šķiet, pirmais izņēmums. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Topiks ir par consumer printeriem, nevis industriālajiem dzelžiem..

Aha, un A3 lāzerprinteris ir katrā Latvijas mazpilsētas mājā... tāds mazs A3 lāzera consumer printeris ar 10k kasetni... 


Mjā, un pa šo laiku Memjet tā arī neražo pašus printerus, bet tikai galvas, ko izmanto nu jau daudzi kantori - RTI, Lomond un cenas ne visiem ir "enterprise"

Link to comment
Share on other sites

Sveiki ļauži!

 

Tātad pēc pārdomām par un pret, utt - ir mainījusies koncepcija prasībām.

 

Tātad izlēmu, ka interesē melnbalts kaujas lāzernieks - tikai printeris. (bez skenera/kopētāja).

 

Tātad ir varianti?

To HP5550 negribas, jo ir krāsains - vairāk komponentes, kas jāmaina pie noskrējiena.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

To HP5550 negribas, jo ir krāsains - vairāk komponentes, kas jāmaina pie noskrējiena.
 

Tur viss ir atkarīgs no interneta lietošanas iemaņām. Nekā hiperdārga nav un viss ir restaurējams. 

Nu, A3 melnbaltais lāzers nevarētu būt hiperdārgs - tikai jāskatās tāds, lai ir pieejamas kasetnes un materiāli uzpildei un restaurācijai, jo A3 neskaitās consumer - arī cenas nebūs consumer.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad izlēmu, ka interesē melnbalts kaujas lāzernieks - tikai printeris. (bez skenera/kopētāja).

Lai spečuki mani palabo, ja es maldos, mani vērojumi - melnbaltais lāzernieks A3 formātā lētāks būs tā saucamais kopētājs, nevis tīrais printeris. Tāds kopētājs, kas bez visādiem ADF, duplex, vienkārši paceļams vāks virs stikla. Tie visi papildus moduļi parasti ir lielās cenās, ja tavās prasībās tie neietilpst, tāds kopētājs ar printēšanas funkciju ir sameklējams labās cenās.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pērkot būs lētāks, bet dažkārt jau pie pirmā remonta vai izejmateriālu pirkšanas būs maziņš pārsteigums.

Parasti, nav nekas nepamatoti lēts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skatījos, ka 5100 sērija varētu būt ok, tikai iegoglējot, neizmeta, ka LV kaut kur tirgotu tādu vēl.

 

p.s. un debīlāku mājaslapu (kā HP) neesmu redzējis - pasaules uzņēmums, bet uztaisīta tāda, lai es pēc minūtes viņus lādētu un pasūtītu..

Link to comment
Share on other sites

 

 

un debīlāku mājaslapu (kā HP) neesmu redzējis - pasaules uzņēmums, bet uztaisīta tāda, lai es pēc minūtes viņus lādētu un pasūtītu

 

Tas tā ir jau gadus 10 vai pat 15. Saucās korporatīvais stils.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Principā ja ir runa par lētā gala ierīcēm, tad neko citu kā HP pat neizskatu. Visiem citiem brendiem vienmēr ir bijusi problēma ar draiveriem enterprise risinājumā. Protams ir izņēmumi. 

Pēdējo reizi salīdzināju visu ražotāju iekārtas pirms 4 gadiem, varbūt kas ir mainījies.

 

Ja ņem Kombainus, tad varu teikt ka visiem ražotājiem un iekārtām 2010+ gads ir +- OK un izmaksas gandrīz tādas pašas visiem.

 

Pēdējo klients ņēma Konica c224, lai gan pret Konica man personīgi bija riebums, ar šo problēmu vēl brīnumainā kārtā nav bijis.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

debīlāku mājaslapu (kā HP) neesmu redzējis

+1 - viņi cenšās... Var gadīties, ka tas printeris jāmeklē ārpus lv, jo šeit viss ienākot kļūst 2x dārgāks - daudzas firmas savāc pa Eiropu pa kapeikām vecos printerus un šeit tirgo, neko pat neapslaukot, ja strādā... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...