Jump to content

serveru RAM uz stacionārā.


GatisK
 Share

Recommended Posts

kādu laiku atpakaļ nopirku lietotus RAM savam datoram, bet kad liku iekšā un neslēdzās, tad konstatēju, ka kaut kas nav tā. mēģināju arī uz cita datora- tas pats.

kad uzprasīju pārdevējam, man pateica, kas tas ir servera RAM. un tā kā tas bija pirkts no rokām, par atgriešanu man tika parādīts hu*s.

 

vai ir kaut mazākā iespēja, ka man tas RAM var derēt? ja nē, tad varbūt kādam ir serveris, kam vajadzīgs ddr2 EEC RAM kits? 2x2gb 677 frekvencē. atdošu pa simbolisku ciparu, par kuru vienosimies.. žēl tomēr naudu mest vējā.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

un tā kā tas bija pirkts no rokām, par atgriešanu man tika parādīts hu*s.

ir arī foto?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja jautājusi būtu dzērusī ķirzaka, tad viennozīmīgi būtu skaidra atbilde (pateikšu drusku priekšā - dzelžu bildes viņš jau ir atskatījies). Bet šajā gadījumā var vēl minēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kazarma

@Gatis

 

Tev ir nepieciešama mātesplate ar EEC atbalstu. Uz parastas mātesplates tev pat bios POST nepalaidīsies.

Zinu ka ir parastās desktop mātesplates ar EEC atbalstu paskaties netā varbūt vari pa lēto dabūt un būs tava problēma atrisināta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Zinu ka ir parastās desktop mātesplates ar EEC atbalstu paskaties netā varbūt vari pa lēto dabūt un būs tava problēma atrisināta.
O, jā - tas ir prīmā ieteikums - tā vietā lai to RAM izmestu miskastē (4GB RAM plāksne veikalā maksā 14€) un nopirktu citu, lietotājam vajadzētu nomainīt mātesplati? :) Nu c'moon.

 

 

 

kādam ir serveris, kam vajadzīgs ddr2 EEC RAM kits?
Visnotaļ šaubos, ka kādam šeit saimniecībā ir tik veci serveri, kurus vēl prasās atjaunot.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nu jā, mātesplati es netaisos mainīt, kā nekā gandrīz viss pārējais jau sapirkts.

 

@J.Reinis -- "(4GB RAM plāksne veikalā maksā 14€)"    apgaismo lūdzu, kur tādas sviestmaizes dala

 

un pie viena jautājums- skatos daudzās vietās raksta RAM priekš AMD, bet citi ir priekš AMD un Intel.

vai man ietu tie RAM priekš AMD, ja man ir Intel?

Labots - GatisK
Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka tev baigi patīk pirkt, pirkšanas dēļ, pērc tik AMD atmiņas un tad jau uzzināsi, kas būs, pie reizes iegāz autiņā dīzeļa vietā benzīnu, ja nu der!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@jema      kāda X pēc tad uz citiem ir rakstīts ka der gan uz AMD, gan Intel?  tad jau kaut kāda sakarība taču pastāv.

Link to comment
Share on other sites

Nu neslinko palasi nedaudz, šeit, kā skolā, ja nedarīsi mājas darbus ar divniekus saņemsi ! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

kāda X pēc tad uz citiem ir rakstīts ka der gan uz AMD, gan Intel?

Tie ir 2R vai pat 4R (ko intel chipseti acīmredzot nesuportē) un ir arī pāris populāri Intel chipseti, kas nesupportē arī četrus 2R moduļus kopā, bet max divus. Tāpēc arī raksta AMD.

 

Par tiem servera RAMiem: ja tie ir ECC REG jeb buffered (kas, visticamāk arī ir), tad nesupportēs nevienā desktop platē. Cik ta izgāzi par viņiem?

 

Tā saucamās desktop plates ar ECC supportu, atbalsta tikai unbuffered ECC. Daži dīvaini izņēmumi ir, piemēram, X8SIL-F (un pāris citu ražotāju tā paša socket), kas ar Xeon pročiem supportē DDR3 ECC REG, bet arī tikai 2Rx8 1.5V

Labots - marrtins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

daudz jau neizgrūdu, skatījos tādu budžeta variantu, jo lasu pēc iespējas lētāku/labāku setupu. pagaidām ceru iekļauties uz 100eur.

līdz šim iztērēti 40, tā ka, ja ir kāds labs piedāvājums, kāds var arī ko piedāvāt(videokarti, ram, plati ar lga775 soketu)

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

videokarti, ram, plati ar lga775 soketu
Priekš kam tu no viena sūda taisies apgreidoties uz citu vēsturisku sūdu? Par 100€, ja bišku savilksi jostu un ietaupīsi divas nedēļas pusdienu naudu, jau var iepirkt normālu mūsdienu ofisa līmeņa kārbu. 
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Ja nu esi ieciklējies uz muzeja eksponātu (nu saprotu, gan jau students ar "studenta budžetu") - tad te vari daudz ko sameklēt - gan lietotas detaļas, gan veselus komplektus. Pie tam - ne viss ir mājas lapā - zvani vai aizbrauc. Jā, par taviem servera ram nepateikšu, vai šiem vajag,  bet daudz ko no liekajām detaļām, arī dažādus ram, esmu tur večiem pārdevis vai iemainījis, ja kādam klientam retro kaste jāatdzīvina/jāuzlao.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Raiviic -

IT Teh noteikti ir sliktāka izvēle par datora pirkšanu tepat forumā. Jā, protams, tur cenas lielākoties ir labākas nekā krāpnieku pārapdzīvotajā ss.lv (vismaz neapjās ar pusbeigtu cieto disku, utml.), taču vienalga cenas pat tur ir -kosmoss salīdzinot ar vairumu boot'a dzelžu topiku.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

@J.Reinis

 

par MB iegadi teicu, jo daudziem mētājas tagad vecas mātesplates. Ja nekļūdos man arī viena tāda ir (Workstation), kura atbalsta arī EEC ram. Jābrauc uz laukiem jāšķurē detaļu kastes.

 

Protams viss atkarigs no vajadzības. Cik sapratu autoram bija viss atskaitot ram. Ja pa 10e piemēram var dabūt MB kāpēc gan to nedarīt? Kaut vai lai pārdodu gatavu kasti.

 

Katram savs protams un visiem variantiem ir savi + un - .

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu nedabūs viņš tos RAMus nevienā desktop platē.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Workstation. Tu tur dabūsi arī 2x Xeon CPU ja vajdzēs :D. Un iebāzīsi 16 ram stickus.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

muzeja eksponāts, bet dabūju praktiski par velti. tērēties negribu, ir cita, primārā aizraušanās, nevis datori. dators ir tikai manai studenta dzīvei, kā raiviic minēja, lai uzspēlētu kādu low spec multiplayeru. ja es par velti dabūju setupu, uz kura iet arī piemēram amnesia, kāpēc neiepirkt kaut ko minimālu, lai ietu nedaudz vairāk?

pagaidām 2gb ram ir, ceļā jau vecais labais q8300, un pagaidām virsū geforce 8400gs, tāpēc videokarte un rams arī ir vienīgie, kas man pašlaik žņaudz.

ok, sapratu, ka tie servera rami ir metami, bet nu neko darīt, pats jau vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Un vēl viņam būs jānopērk lielais keiss, attiecīgā socket cooleri un jaudīgāks baroklis :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Tas sīkums galvenais ka RAM der ;)

 

Man bija Dell workstation tam standartā nāca 1200W PSU. 

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Studentam kojās kaut vai 4x 1200w barokļi ka tik quakeCOD var pakapāt un korķus nesit ārā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

un korķus nesit ārā.

Un ķīnas pagarinātāji nekūst (reāls gadījums pie ~1400W) :lol:
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Mac Pro 1.1/1.2 versija njems pretii. Ja nu kaadam ir bet nu kursh liks tik mazus RAM moduljus.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tas sīkums galvenais ka RAM der ;)

Vēl jau jāskatās, kas tie Tev par Xeoniem. Var gadīties FB dimmi un tad jau jāpēr būs rami arī :D
Link to comment
Share on other sites

guntis456

 

 

(4GB RAM plāksne veikalā maksā 14€)

 

Tu maz esi paskatījies cik veikalā maksā 4GB plāksne?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...