Jump to content

Android GPS navigācijas izvēle


cash^
 Share

Recommended Posts

Kuru Android navigāciju izvēlēties, ja svarīgi ir LV robežās redzēt ātruma ierobežojumus un braukšanu joslās/ krustojumos pirms paša krustojuma? Fotoradaru atrašanās vietas tiks uzskatītas par patīkamu bonusu. Var būt arī maksas produkts.

Link to comment
Share on other sites

Liku navigon pirms pieciem gadiem priekš spānijas, joprojām nāk apdeiti, bet latvijā izmantoju waze.

Link to comment
Share on other sites

Jauno Waze neesi mēģināji

Vai tad wazei beidzot ir ātruma ierobžojumu attēlošana?!

Link to comment
Share on other sites

Waze nav ne ātruma ierobežojumi, ne lane guidance

 

2381_01.gif

 

Navigon notestēšu. Kādu laiku atpakaļ biju uzlicis Sygic, bet paziņojumi tika rādīti daudz par vēlu. Neatradu iespēju uzlikt, lai parāda ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

iGO - satur visu ko tu gribi.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā pa Rīgu un lielceļiem Waze, pa laukiem un ārzemēs Tomtom, vai Igo.

Link to comment
Share on other sites

Var izmēģināt Garmin StreetPilot ar CN Europe kartēm.Dažādos forumos(4pda,gpspower.net utt.) ir viss vajadzīgais,lai uzstādītu programmu-Garmin mape ar visu vajadzīgo,paši instalācijas faili .apk...atliek ievietot kartes un viss.Tur ir publicēts saraksts ar ierīcēm,uz kurām šī programma ir instalēta un darbojas,jo visi procesoru tipi to neatbalsta.

uy1vocq9a6jg6vlixrie.png

rkqkbpijc3mb9i8uqioa.png

Link to comment
Share on other sites

Garmins ir labs (pat piedabūju uz 5.1 Androīda, ka *.img failus lasa no SD kartes, ne iekšējās atmiņas bez roota), bet iGO tīk labāk ar savām modificēšanas iespējām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

Igo priekš Android vēl vispār kaut ko taisa?

Igo Primo ik pa laikam iznāk jaunāka versija.

Bet galvenais, ka viņi regulāri izlaiž jaunus karšu komplektus, kas ir derīgi visām platformām.

Link to comment
Share on other sites

lai ari cik kruti man telefoni bijusi , Pilnigi normali palietot navigaciju uz telefona NAV iespejams..jo neatrod tik atri tos satelitus kaa tomtom piem, un signals zud ik pa laikam pilnigi visiem telefoniem. Jaa ir palikusi navigacija telefonos stipri stipri labaka kaa ta bija pirms gadiem 3-4 bet tik un taa, taa nav arsana ja jabrauka kkur pilnigi svesa vieta.

 

Tepat LV jau pietiek ar kkadu waazi pat,ja jastaiga pa pilsetu kadu svesu ari tad telefons daudzreiz labaks, bet ar masinu braukt- Fuk nee.

Un lane guidance manliekas ir kretiniskaka lieta kas var but, seviski taa kura pirms krustojuma nonjem tev karti nost kur jabrauc  bet uzliek krustojuma/nobraukuma plaanu kkadu, wtf..

Link to comment
Share on other sites

Nez, man nekas nezūd 2 andrīšos ar waze, igo un tomtomu un 4. aifonā ar waze normāli rukā. Starpību ar tomtoma verķi neesmu jutis GPS ziņā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

atceros tos laikus kad saka nakt pirmie touch telefoni ara, gps bij jagaida minutes 5-10 kamer iesledzas, iebraucot pilseta pazuda vispar starp ekam, un telefonam bateriju nosedinaja 25minusu laika :D  Tagad var ieslegt telefonu kaut vai pilseta ar augstam ekam,gps 20sekundes lidz nofiksejas un visu dienu vari vinu lietot bet baterija tik iet un iet.  Bet tik un ta nav tik uzticams kaa parastais tomtom

Labots - kmna
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Igo priekš Android vēl vispār kaut ko taisa?

 

Taisa un vēl kā. "Meistari" par brīvu ir mūsu kaimiņi lietuvieši. Pats lietoju iGo Latvijā paralēli ar Waze, bet programmas loģika un iespēja personalizēt, kā arī iespēja izmantot dažādus kartogrāfijas avotus mani piesaista šai programmai jau no 2006 gada. Šīs programmas izstrādātāji ir ungāri - tādēļ vienādi attiecās gan pret rietum un austrum eiropu atšķirībā no TomToma, kas vismaz līdz pēdējām laikam vairāk tomēr orientējās uz R-Eiropu.

 

P.S. Maijā uz Baltkrieviju - laikam Navitels, bet varbūt kaut kāda pieredze?

P.P.S. Laikam oftopics, bet kā ar viņu maksas ceļiem?

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

ja negrib ar krakiem njemties un svaigas kartes vajag, tad Nokia maps ir tak tagad ari prieks android jau senu laiku.. var offlainaa visus POI /vietas/veikalus utt. easy sameklet ari. pats to lietoju jo apriebas ar tiem krakiem chakareties un kartem kuras vienmer kkadas glukainas.

visas pasaules kartes tur var dabut vinam,tikai padaudz vietu vajag uz atminas.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Labdien,

Lūdzu jūsu viedokli - vai LG Magna, 1GB/8GB (16GB SD) , 5.0.1, ar ekrānu 1280 x 720 pavilks IGO Primo?

 

Ja pavilks - kur es varētu "pasmelties" instalāciju EN versijai (RU principā negribu)?

Link to comment
Share on other sites

Brīvdienās tika izmēģināta Waze un atzīta par labu esam.. akumulatoru sēdināja ievērojami mazāk kā google maps un navigācija darbojās perfekti, gps parādās sekunžu laikā, tāpat arī viss pārējais. Tik izbraukats maršruts Jelgava-Rīga-Jelgava un viss bija ok. aķis izturēja :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau IGO ir LV valodā!

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja negrib ar krakiem njemties un svaigas kartes vajag, tad Nokia maps ir tak tagad ari prieks android jau senu laiku.. var offlainaa visus POI /vietas/veikalus utt. easy sameklet ari.

 

Paldies! Pat nezināju tādu fīču, jo Nokia maps savulaik dikti patika. Uzliku - strādā un pat labi strādā. :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds šito ir lietojis uz Androida? http://www.automapa.pl/en/start/

Uz Android neesmu, bet uz Windows10 planšetes šad tad ieslēdzu. Navigācija kā navigācija. Kartes ir +/- ok. Satiksmes informācija nestrādā. Vairāk neko neesmu bakstījis.

Link to comment
Share on other sites

joslas rāda OSMAND, var offlainā kartes saglabāt, līdz 10 gabaliem bez maksas, par ātrumu, laikam rādīja, bet tā kā kartē saglabāto, var nebūt precīzi. 

 

pēc wase, google, here likās tāds īpatnējs, bet saprotu, ka laikam precīzāks un labāks, jo google vispār bieži kļūdas par aizliegtiem pagreizieniem, un wase uz šosejas pie viaduktiem grūti saprast kur tieši griezties. t.i. joslu trūkums tieši. 

Link to comment
Share on other sites

 Bet tik un ta nav tik uzticams kaa parastais tomtom

 

nokia here un waze vēl ne reizi nav pievīlis

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Tas, protams, ir tikai mans untums, bet riebjas, ja kāds piezvana uz navigāciju.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

man vairāk riebj,ka runājot pa telefonu,kāds pēkšņi uzstājīgi sāk bļaut: pēc 100 metriem aplī pirmā izeja!! :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

man vairāk riebj,ka runājot pa telefonu,kāds pēkšņi uzstājīgi sāk bļaut: pēc 100 metriem aplī pirmā izeja!!

 

Piekrītu, Šis ir jautri. :D 

Link to comment
Share on other sites

Tā iet ka pažēlo 40$ priekš normālas navigācijas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kopš izblieza stiklu un nospēra tomtomu no bardačoka Rātslaukumā! (acīmredzot zaglis bij novērojis), lietoju navigāciju tikai telefonā - baigais čakars ar tiem stikla gabaliem salonā un apdrošinātājiem. Var to saukt par 40$ ekonomēšanu, protams...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mani atkal Waze, pērvietojoties pa Rīgu, ir entās reizes pievīlis. Protams, ne tā, ka virziens ir absolūti nepareizs, bet uz to pusi.

HERE Maps vismaz man patīk labāk.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Waze neuzskatu par īpaši veiksmīgu navigatoru nepopulārās vietās. Galvenā fīča ir online informācija par aktuālajām satiksmes niansēm un policiju.

Link to comment
Share on other sites

LV: Waze ar visiem ātrumierobežotājiem tagad. Papildus lietoju Baltic Maps vai google maps vai apple maps, bet braukšanai pamatā wazi dēļ sastrēgumu info, CP un incidentu info

Ārzemēs: Here Maps aplikācija uz pilnīgi visām platformām pa free, online un offline! Nekādu čakaru ar crakiem vai papildmaksām.

Joslu asistents ārzemēs gan man patika, tik neatceros vai Here maps tāds bija, iespējams, ka tas uz kāda Navigona vai Tomtoma griezās.

Pirkt papildus vēl vienu verķi navigācijai ārzemēs, domāt, kā to lādēt, kā updeitot, kur glabāt, atcerēties paņemt līdzi ceļojumā - dikti daudz papildpienākumu un mīnusu pret esošā vai vecā telefona izmantošanu!

Link to comment
Share on other sites

Savulaik uz HTC Desire HD bija navigācija Route 66, līdzi nāca.

Perfekti tika galā ar zvanīšanu. Izlīda mazs logs pašā apakšā programmai, karti neaizsedzot, nevis kā wazei.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet riebjas, ja kāds piezvana uz navigāciju.

 

vajag ieslēgt airplane mode.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ārzemēs: Here Maps aplikācija uz pilnīgi visām platformām pa free, online un offline! Nekādu čakaru ar crakiem vai papildmaksām.

 

Uzbekistānas karti lūdzu studijā - tā arī neatradu pirms pāris nedēļām nevienā offline navigatorā. :( 

Link to comment
Share on other sites

riebjas, ja kāds piezvana uz navigāciju.

Tāpēc man vairāk kā patīk Samsung (stock S5duos) risinājums - jebkurai darbojošai fullscreen aplikācijai, ienākošais zvans parādās lietotājam pārvietojamā laukumā un sarunas laikā rādās pārvietojams mazs kvadrāts ar zvanītāju (tipa PictureInPicture), kuru varu nomest jebkurā ekrāna vietā.

post-846-0-90866800-1461143113_thumb.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku HERE Maps - teicama gan online, gan ofline režīmiem. Ir visi ātrumu ierobežojumi utt.


Vēl uz ābola labs risinājums ir maps.me :) Pat Kuba ir par brīvu... tikai nav ātruma ierobežojumi... par druīdu es nezinu... jāmeklē...

Link to comment
Share on other sites

 

Racer jautāja Uzbekistānas karti

Racer, Tu man jautā, it kā es to Here būtu uzražojis un tagad dēļ tā, ka tajā nav kautkādas kartes, man būtu jājūtas vainīgam:D Man nevajag Uzbekistānas karti, bet ja vajadzētu, risinātu. Da kaut vai google maps saglabā iekšā visu uzbekistānu pa apgabaliem uz offline, ja apmierina detalizācija. Nebūs pilnvērtīgs offline nav, bet lietot, lai neapmaldītos vai aizbrauktu kautkur, gan jau derēs! Pavirši uzmetot aci, googles karte šķita OK. Google neatrod kādu offline uzbekistan app?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...