Jump to content

msi gtx 950 cooling


smg
 Share

Recommended Posts

Video karte - msi gtx 950 2g

 

Tātad problēma sekojoša, pie heavy load videkartes fans isti negriež uz max, cik esmu klausijies, ventilātors pat īsti nepapielina apgriezienus un video karte turpina karst...

 

Zinu, ka jaunā tehnoloģija, ka ventilators negriežas lidz karte sasniedz 70c grādus, bet nu priekš mana case un micro mb, tās temperatūras ir par lielu, tiek ietekmētas arī citas komponentes. Gribu manuāli uzlikt, ka vispār kā saku spelet varetu ieslēgt ventilātoru uz teiksim 50-60% kā sviču on/off, tas ir izdarāms?

 

Pagaidām cinos ar to tā, ka orģinalaja diskā, kas nāca lidzi kartei, bija programma "gaming app", kurā var ieslēgt fan uz 100% un viņš pagriežas kādas 10 sec un izslēdzas, izdarot to kāds 4x, karte tiek atkal atdzesēta uz saviem 35c grādiem.

 

 

Mēģināju msi afterburner aplikāciju, itkā visu saliku pie kādam temperaturām cik atri strādās ventilātors, bet palaižot benčmarku temperaturas kāpa, bet ventilātora ātrums palika nemainīgs, vismaz spriežot pēc skaņas un uz aci skatoties. Ekspermenta variantā biju arī meģinajis pie 50c grādiem uzlikt 100% ventilatora ātrumu, bet kā jau teicu nekas nemainijās. 

Varbūt es kaut ko daru nepareizi, kāds ir šo programmu lietojis un varetu padalities pieredzē vai ir bijušas tāds problēmas arī jums?!

Link to comment
Share on other sites

Gribi teikt, ka MSI afterburnerii uzliekot fan speed uz max un nospiezhot apply,

fan speed un GPU temperature paliek nemainiigi?

Link to comment
Share on other sites

Jā, tā sanāk, ne taja menu uzliekot uz max un uzpiezot apply, ne pie settings uzliekot kādās temp kāds fan speed, nekas nemainās...

Link to comment
Share on other sites

Tad pie vainas buus shis:

 

 

Fan speed control is not available if graphic card is not equipped with fan controller chip and controllable cooling system.

Vari ieposteet skriinshotu ar afterburner settingiem un afterburner hardware monitor logu?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Par kādām konkrēti temperatūrām ir stress? Ja pie tā "heavy load" ir zem 70 grādiem tad nesaprotu, par ko cepiens.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par kādām konkrēti temperatūrām ir stress? Ja pie tā "heavy load" ir zem 70 grādiem tad nesaprotu, par ko cepiens.

 

Viņa kāpj augstāk par 70c un fans cik piefiksēju pagriežas lēnām kāds 15 sec izslēdzas un pēc 5 sec atkal ieslēdzas uz 15 sec un tā vislaik + temp turpina kāpt... labi ar gpu temp itkā butu viss ok, bet piemeram speedfan rādās tāds temp3, kas bieži man ap 120c grādiem, pat startējot pc viņš jau ir ar uguntiņu klāt itkā jau par karstu.

Lasiju par to temp3 netā, itkā cilvēki saka, ka neeksistējoš sensors vai gļuks speedfan programā, bet divaini ir tas, ka dzesejot gpu ar to tehniku kuru minēju augstāk, grādi krītas arī tam temp3. 

 

Varbūt kāds ir saskāries ar šo pašu, ka temp3 sensoram ir augsti grādi un man par to butu jāsatraucas?

 

 

 

Vari ieposteet skriinshotu ar afterburner settingiem un afterburner hardware monitor logu?
 

 

Būšu mājās editošu ar skrīniem!

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Tātad problēma sekojoša, pie heavy load videkartes fans isti negriež uz max, cik esmu klausijies,

Un kādēļ lai tas griestos uz max ? Kurs tas ir iekalts ? Lasu te un brīnos par tevi kādēļ tu to videokarti vispār aiztiec, darīt nav ko? 

Varbūt kāds ir saskāries ar šo pašu, ka temp3 sensoram ir augsti grādi un man par to butu jāsatraucas?

Met miskastē to speedfan programmu viņa rāda nepareizi deļ tā ir domāts GPU-Z.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Problēma atrisinājās vienkārši vairākas reizes ieslēdzot/izslēdzot auto mode, pēctam ļauj manuāli iestatīt un uzspiežot apply ventilātors strādā atbilstoši norāditajiem procentiem. Tik nez kāpēc, tas ir jādara pie katra pc rr!

Link to comment
Share on other sites

  • smg unlocked un locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...