Jump to content

Cik maksā fotogrāfa pakalpojumi mūsdienās?


DeUld
 Share

Recommended Posts

versatile
· Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

 

 

gvelžam, gvelžam, gvelžam. Pēc 2014. gada datiem 68,2 gadi. Un līkne ir augoša

un vidējo veucmu veido 18gadīgi čaļi, kas sitas avārijās un 88gadīgi onkas, kas i netaisās mirt.

Link to comment
Ronalds
· Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

 

 

Vēl kronis ir frāze, ka uzņēmēji, ja samaksātu visus nodokļus, bankrotētu - jā, bankortētu.

 

Mūsdienās ir tāda lieta kā globālā konkurence! Un kāpēc investoram celt ražotni LV, ja pat kaimiņos (LT un EE) nodokļi ir mazāki un grāmatvedība vienkāršāka?  Kāpēc piemēram aldaris skārdenes ražo Igaunijā, bet plastmasas ampulas Lietuvā?   

Link to comment
versatile
(labots) · Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
1600 ir pārāk liela summa, lai valst no tās negribētu vismaz pusi nokāst.

Nu tad jāprasa vairāk. Ja valsts vienādi izturēsies pret visiem, pacelsies cenu līmenis, nauda aizies nodokļos, visi ietaupīs, teiksim, uz auto remontiem. Medmāsām pacelsies algas un vaŗes fotogrāfam samaksāt. Citādāk smieklīgi, ka daži kliedz, ka kur tur salās santhniķis pelna 2k un uz augšu, bet, kad jāmaksā - dārgi...

Kaklakungus nemanu.

 

Ar galvassāpēm necīnās ar žņaugu uz kakla. Lai gan, palīdz, protams.

 

 

Kāpēc piemēram aldaris skārdenes ražo Igaunijā, bet plastmasas ampulas Lietuvā?

Atļaušos tiekt, ka Aldaris tur neko neražo - ražo Aldara māsas uzņēmums, kas iepriekš bija Aldara konkurents un kuram tagad ar Aldari ir viens īpašnieks. Un, acīmredzot, atmaksājas ražošanas specializācija.

Labots - versatile
Link to comment
Ronalds
· Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

Es tikai gribu pateikt to, ka naudas (saražoto resursu) ir tik, cik viņu ir, bet to sadale caur nodokļiem ir absolūti garām, jo valsts nozog vismaz pusi no naudas, ko viņa iekasē.... Ceļi? Man abiem auto ir salūzušas atsperes ko tagad serviss maina pa manu naudu! Tur kur man jābrauc (ogre - tīnūži) ceļš nav labots vismaz 20 gadi....  Šim naudas nav! Tāpat ķā nav naudas medicīnai, pensijām, skolotājiem.....

 

Bet ir nauda VID ēkai, Pareksam, Rīgas satiksmes afērām, Liepājas metalurgam, Air baltic....  

 

;( ;( ;(  

Link to comment
versatile
· Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

Gudrīšiem.

Latvijas 2016. gada budžets ieņēmumos (lielākoties nodokļos) ir 7 402 028 383 euro. Septiņi miljardi četris simti divi miljoni divdesmitastoņi tūkstoši trīssimt astoņdesmittrīs euro. Ērtībai - 7,4 miljardi.

Priekšā brīvdienas.

Pasēdiet pusstundiņu, uzmetiet SADALĪJUMU cik un kam to naudu būtu prātīgi tērēt.

Noteikti atradīsies iespēju apiet kaklakungus.

Ja ieteikumi būs sakarīgi, es no savas puses atradīšu iespēju šo modeli aptuvenos vilcienos nogādāt "tur". Vai tā būs Finansu minsitrija, vai cita iestāde, pagaidām nezinu, bet atradīšu.

Iedvesmai. http://likumi.lv/ta/id/278623-par-valsts-budzetu-2016-gadam

Link to comment
Kaspars12
(labots) · Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

 

 

Sēnes lasot varbūt arī var atmest valstij patenta maksu un liks Tevi mierā. 1600 ir pārāk liela summa, lai valst no tās negribētu vismaz pusi nokāst.

 

Didzi, Tu izlasīji, kas ir patentmaksa, kas to var maksāt un kādi ir ierobežojumi ? Kādas sēnes ?

 

Man jājautā vai gadījumā šodien Tu neesi tējai uzlējis kaltētās sēnes?

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Didzis
· Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

Ja par ceļiem, tad es gana daudz braucu un tikai atbalstu, ka nodoklis, kuru tagad valsts savāc budžetā, tiktu viss novirdzīts ceļu uzturēšanai. Kurš vairāk brauc, tats arī vairāk maksā par ceļu. Ja par skolām, tad no saviem nelegālajiem ienākumiem nomaksāju dēla augtāko izglītību. Bija protams otrs variants, atdot ienakumus valstij un lai dēls vēl tagad atmaksā bankai studiju kredītu. Man drošāk, ka bērni mani vecumdienās pabaros, nevis cerēt uz valsti un pensija ir kā horizonts, jo tuvāk nāc, jo valsts to attālina.

  • Patīk 1
Link to comment
versatile
· Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

 

 

Man drošāk, ka bērni mani vecumdienās pabaros

Mani priecē Tavs optimisms, ka viņi spēs gan savus vecākus, gan bērnus pilnībā uzturēt! Lai izdodas. No sirds.

PS. Moš aizej, uzraksti attiekšanos no pensijas?

Link to comment
Ronalds
· Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Marts 4, 2016 - Herņa

 

 

Noteikti atradīsies iespēju apiet kaklakungus.

 

Es vismaz esmu atradis - iespēju robežās nemaksāju nodokļus! Bet tāpat vismaz 30% no nopelnītā aiziet kungiem...   

Link to comment
Mezavecis
(labots)

Vēl viens teksts ārpus tēmas un būs reāla atpūta. Pietiks spamot bezjēgā. Visiem iesaistītajiem piešķirtas vārnas. Apnikuši bāzties virsū ar valdību, nodokļiem un citiem mēsliem. Tam ir paredzētas atbilstošās sadaļas. 

Labots - Mezavecis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...