Jump to content

Pārdodu perfektu BMW E87 120i ///M


Regisss
 Share

Recommended Posts

Pārdodu teicamu 2008. gada 1. sērijas BMW (E87 120i) - facelift modelis. 
Auto pirkts tepat Latvijā Wess Select auto salonā, visas apkopes veiktas Wess Select un Senson Auto. 
BMW ir ar pilno M pakotni - tai skaitā piekare, glāžu atsaites, krēsli, melnie griesti utt. Īsts modernais kartings - teicama vadāmība! :) Auto aprīkots ar bixenon gaismām, BMW Professional HiFi (ar maziem subiem zem priekšējiem krēsliem) + AUX ieeju. Ir riepu spiediena kontrole, nolokāmi aizmugurējie sēdekļi un daudzas citas ekstras (skatīt pilno komplektāciju zem fotogrāfijām). 
BMW šobrīd ir jau ar ziemas riepām - līdzi dodu arī vasaras riepas + ir arī dzelzs diski ziemai. 
Ir orģināls pārbaudāms nobraukums - pēdējā fotogrāfijā redzami CSDD dati. Šobrīd odometrs rāda 56 000km.
 
Par Auto gribētu 9 500 EUR...
 
Auto apskatāms Rīgā. Maiņas varianti neinteresē. Zvanīt: 29299558 vai rakstīt PM
 
Janvārī pa nullēm izieta tehniskā apskate. :)
 
 
1447501364_1275.jpg
 
1447501364_2372.jpg
 
1447501365_3590.jpg
 
1447501366_7096.jpg
 
1447501368_10253.jpg
 
1457005074_1977.jpg
 
Vehicle Identification Number - WBAUD110X0JT91580
Type - UD11
Model - 120i Ol - EUR
Development Code - E87 (MUE)
Chassis - SH
Steering - LL
Doors - 5
Engine - N43
Displacement - 2.00
Power - 125
Drivetrain - HECK
Transmission - MECH
Color - Black Sapphire Metallic - 475
Upholstery - Stoff/sensatec Flashpoint/schwarz - GCSW
Production Plant - REGENSBURG
Production Date - 2008-05-07

1CB - Co2 Content
321 - Exterior Parts In Body Color
411 - Window Lifts, Electric
548 - Speedometer With Kilometer Reading
851 - Language Version German
CA - Selection Cop Relevant Vehicles
1CC - Automatic Start/stop Function
1CD - Brake Energy 
2MG - M L.-a.w. Double Spoke 207 M/mix.t.
2PA - Locking Wheel Bolts
249 - Multi-function For Steering Wheel
302 - Alarm System
337 - M Sport Package
339 - Satin Chrome
4MG - Int. Trim Fin. Alu Glacier Silver
428 - Warning Triangle
441 - Smokers Package
473 - Armrest, Front
481 - Sport Seats F Driver/front Passenger
494 - Seat Heating F Driver/front Passenger
502 - Headlight Washer System
520 - Foglights
522 - Xenon Light
534 - Automatic Air Conditioning
663 - Radio Bmw Professional
676 - Hifi Loudspeaker System
704 - M Sport Suspension
710 - M Leather Steering Wheel
715 - M Aerodynamics Package
775 - Individual Roof-lining Anthracite
8SP - Cop Control
818 - Main Battery Switch
842 - Cold Climate Version
850 - Add Fuel Tank Filling For Export
863 - Europe/dealer Directory
877 - Deletion Cross-over Operation
880 - English / On-board Documentation

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

osscar

imho glīts pilsētas auto - bet baigais nišas auto....tā varbūt sievietei ok, bet nav tomāts...priekš turīga studenta ar ok, bet  nobrieduši cilvēki diezin vai šādu  ņems...

Link to comment
Share on other sites

versatile

nezinu, man patīk; ikdienā braukšana pa pilsētu. Autiņš smuks, 1.sērija vienmēr patikusi.

Būtu uz vasaru šitas poiedāvājums, padomātu.

Link to comment
Share on other sites

osscar

nūjā, izskats ir viena lieta, bet tirgus dara savu. šis konkrēti ir dārgākais vecā modeļa 1mais ( līdz 2012)....ok mīlēts , kopts auto...bet pircēji skatās uz cenu - un pa 10K ir kaudze citu auto...ejošāku, vieglāk pārdodamu, ekonomiskāku, jaunāku automātu , etc...šis jau cik atceros pirms pusgada jau te tirgojās bootā... Lai veicas. es tik tā..tagad auto tirgus tāds nekustīgs - man čoms passat   4 mēnešu tirgoja 2008 gada liekas...tas it kā mejošs, melns etc...bet nu nav pieprasījuma.

Link to comment
Share on other sites

versatile

taisnība jau, protams, ir. Bet šim ir pluss nobraukuma ciparā, kas rādās ticams - ja gribas baigi nenojātu un dīlera pārbaude saka, ka viss gerai - tad cik mašīnu cenā zem 10k iekš ss.lv uz doto brīdi ir tādas?

9,5 padaudz. 8,5 skan reālāk, bet nu tur lai tirgojas pircējs ar pārdevēju, man tāpat uz sitiena piķa nav un otru auto nevajag/nav kur likt/nav kas brauc.

Un jā, saprāts man saka skatīties uz volvo s80 d5 2010-2012 gada robežās kā nākamajam auto... bet zinu, ka nekad neko tādu nenopirkšu :D Tāpat tak vajag tik uz 2-3 gadiem, kad mazlietotas giulia sāks parādīties :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

osscar

praktiskie latvieši. imho cena un praktiskums. ārzemēs pilsētās ir daudz mazauto, bet dīzeļi..Beļģijā piem.  Iekš Lv parasti reti kuram ir 2 auto...nu tad parasti ņem all in one. 

Link to comment
Share on other sites

osscar

nu un tas ka LV cilvēki ir lielāka auguma , kā vidējie silto zemju EU iedzīvotāji.,..


ārzemēs viņus domājams vieglāk notirgot lietotus..bet šeit....

Link to comment
Share on other sites

Regisss
(labots)
nu un tas ka LV cilvēki ir lielāka auguma , kā vidējie silto zemju EU iedzīvotāji

Par kuriem no Eiropas tad letiņi ir lielāki? :) Par resnulīšiem nerunāsim... :)

 

Šo mašīnu paņēmu jaunkundzei un viņa arī visu laiku ir vizinājusies! :) Kaut kā sanāca ka sen sen atpakaļ Marseļā SIXTā dabūju šādu nomā un ļoti iepatikās... Vajumā brīdī ieķēru šo! :)

 

Ja runājam par cenu, tad protams ka ar nopietnu interesentu esmu gatavs runāt... kredīti un līzingi man nav! :)

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Regisss

 

 

tā varbūt sievietei ok, bet nav tomāts.

 

Starp citu... manējā tieši tolaik negribēja tomātu... lai gan tagad ir starā par jaunās mašīnas DSG kārbu... :) 

Link to comment
Share on other sites

osscar

jap. vairumam dāmu patīk tomāti. jo īpaši ja 90% tikai pa pilsētu brauc...

Link to comment
Share on other sites

Regisss

BM

 

BMW Golf

BMW golfs ir 3 sērija! :) Tas ja skatamies no pozicionējuma... :)


 

 

vairumam dāmu patīk tomāti. jo īpaši ja 90% tikai pa pilsētu brauc...

Es nu jau kādus 5 gadus arī esmu pārliecināts tomātu piekritējs... it īpaši divsajūga... VW DSG slēdzas labi un BMW jaunā 8pakāju divsajūga kārba ir baigi labā! :) 

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz kā jauns :) Un $$$ cipars attiecīgs stāvoklim/nolietojumam. Un nav tas nekāds "nišas auto". Tad labāk šādu, nekā vidēji lielās lamatas, kuras uzturam prasa kā min. 10 daļu no šīs auto cenas! Nebūtu man tagad jātirgo mani 2 ģimenes auto, tad šis man ieinteresētu. Pat gribas aizbraukt iečekot :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Iepriekš sarunājot var atbraukt pačekot! :) 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

 

 

Un jā, saprāts man saka skatīties uz volvo s80 d5 2010-2012 gada robežās kā nākamajam auto.

un tādam cena x2!

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu ir atrodami visa'di ekemplāri un var jau arī D3 izskatīt. Bet labi zinu, ka tādu tāapt nepirkšu. Par garlaicīgu :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šitam ir empaka, kas ir forši. Bet tas motors gan šķiet par mazu priekš kabatas raķetes - nekāds vieglais jau tas auto nav (1300kg?). Šitam divlitram 4 vai 6 cilindri?


Sākas viņi no ~5 eiro https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/118/iejep.html un jā, Latvijā nekas virs diviem litriem nav dabonams. Vācijā gan ir nedaudz savādāk... :) ar tādu gan es gribētu izbraukt.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Pašmasa 1549kg un 170zs... es teiktu ka ir ļoti OK kopā ar 6pakāpju manuāli... dzinējam ir 4 cilindri. Nezinu kā 1.8, bet 2.0 varētu būt tieši laikā... Latvijā retums, bet ir arī 2.5 (6 cilindri), 3.0 un 3.0 ar 2 turbīnām! :) dīzeļu motorus nepārzinu 1. sērijai... pēdējos 3 arī varētu LV nekad nepārdot... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nuu, man pašam ir auto (Audi A6) ar pašmasu 1660, arī ar 170zs dzinēju, tiesa V6... iet pat diezgan ok :) Protams, ja pirms tam esi pieradis pie turbodzinējiem, tad jāpamācās, un tad jau arī aiziet :)

Link to comment
Share on other sites

kurmis
(labots)

Pa 5k tā mašīna savu dzīvi jau ir beigusi, bet autora auto vēl ir bērnība.

Vācijā šādam līdz 100k km nobraukumam cena ir no 9k eur, piekam autora auto ir ticama vēsture. Cits jautājums par šī modeļa popularitāti iekš LV.

 

Nez kāda vella pēc šī auto sakarā ir jāiedomājas par gāzi?

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Smii... Man kaiminjam ir M 135 :) ar 1. tuuninga paku... Šķiet 380zs... Ar smg vai kā to kārbu sauc... Nu vienu sezonu aizmugurējās riepas knapi izvelk... Nebraucot pa Biķerniekiem... ;)

Sānāca nedēļu pavizināties... Bail paliek ka ziepes nesataisu... :p

Link to comment
Share on other sites

Regiss, un kā ziemā ar to M 135?

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Itkā normāli... Mašīnai ir perfekts izsvarojums... Tikai skats uz ziemas diskiem nav vairs tāds... Liekas ka uz 4 rezerves riteņiem uzlikts. ;)

Man ziemenes ir 205 platuma... Ziemā uzvedās ļoti labi. 3 līmeņu DSC ir perfekta lieta... ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

kad mazlietotas giulia sāks parādīties

Tās džūlijas tak šausmīga draza - AutoPlus videoapskatu paskatījos un sāku sajust reliģijas smaciņu tajā brendā. Un vēl domāju - davai, noskatīšos videoapskatu ēdot vakariņas un varbūt manas domas par Alfām mainīsies...  


 

 

Jā, tiešām 4 https://en.wikipedia.org/wiki/BMW_N43gāzesplīti gan šitam neuzliksi - direct injection

Uzlikt ta uzliksi, bet pa dārgo - kā tam Audim, kas tirgojās. 


170 zirgi uz 1300 gan nav nekas ekstra.

Man pašlaik ir 169 uz 1000, bet auto ir mazs, vecs un izskatās skumji.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

- AutoPlus videoapskatu paskatījos

Kā var būt apskats autiņam, kas publiski tikai Ženēvas izstādē tagad aptuastāms, bet izbraucis vēl neviens žurnaļuga pat nav?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kā var būt apskats autiņam, kas publiski tikai Ženēvas izstādē tagad aptuastāms, bet izbraucis vēl neviens žurnaļuga pat nav?

Nu vot - tā ir ka tie modeļi skan vienādi. Tikko paskatījos netā - apskats bija par giulietta, a man, kā parasti viss viens pīpis.

"The launch prices of the Quadrifoglio in Italy range from €79,000 to €95,000" - vot tas ir kaut kas... 


Un vai tad var tā sanākt, ka viens auto ražotājam ir pilnīga draza, bet cits būs ideāls?

Link to comment
Share on other sites

Jebkurš temats par auto, pateicoties vienam biedram nonāk līdz Alfa Romeo apspriešanas, tas ir tik interesanti! Nu nav citu marku pasaulē, nav!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Nu es vispār to garāmejot pieminēju, cits sašuvās. 1series BMW man šogad varētu būt interesants un konkrētais izskatās labs ekemplārs.

Ja būtu 2durvju un paštumšojošie spoguļi, vispār konča.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

androidz

A man patīk tā blusa, IMHO superīgs pilsētas autiņš, labs variants kādam oligarham kā otrs autiņš.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Nu kungi... :p  :shok:

Link to comment
Share on other sites

100debija

Eiropaletes šinī topikā, laikam, nav vērts minēt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

osscar

ja nu uz jumta vienīgi ( jo grabažniekā gāzes balons jāliek) ..bet nav reliņu....

Link to comment
Share on other sites

Man nešķiet, ka te tirgot auto ir laba doma. Kaut būs ideāls, tāpat cits pateiks, ka mēsls.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, neviens jau nevarēja pateikt ka auto slikts. 

Principā, liela daļa sev tādu paķertu, ja nauda ļautu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...