Jump to content

Austiņu remonts vai meistars


spow
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tieši vienu apaļu gadu lietošanā ir Marshall Mode EQ in ear austiņas. Skaņa lieliska, bet varētu būt mazliet kvalitatīvāks ražošanas materiāls. Abām ausīm ir paplīsusi gumija, ko var redzēt pievienotajā bildē. Varbūt kāds zin kādu vietu vai kādas prasmīgas rokas, kas man šo varētu smuki apstrādāt? Pats es ņemties negribu un ar izolenti tīt arī īsti negribās.

 

Paldies!

post-97482-0-38266800-1457001738_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ja viss darbojas nav iemesla jaukt ārā austiņas, jo šī gumija tik ļoti neietekmē vada kalpošanas laiku. Prātīgākais būtu uzlikt kembrikus, bet, lai tos smuki uzliktu, ir jāizjauc austiņas!

 

Ir reizes, kad labāk neaizstikt, ja nav tehnisku problēmu - un šī ir tāda reize!

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Vari mēģināt uzgriezt šim kadram +37122125955. Atrodas Rīgā. Labo austiņas, to vadus u.t.t. Diviem paziņām bija saskarsme - tikai tās labākās atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

ykristaps - es šo džeku uzgāju pirms vairākiem gadiem un ieseivoju. Iedevu čomam un viņš aiznesa savējās un ļoti apmierināts ar rezultātu bija. Tieši arī uzzvanīju un teica to pašu, ko pirmie divi foruma lietotāji, ka labāk neaiztikt un lietot līdz nojuks, tad arī labot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...