Jump to content

Pasīvais sub + s90 + 2 pastiprinataji + 2 ekvalaizeri


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

 

 

ekvalaizers, kā signala pastirpinatajs

Iespējams, te arī ir problēma 

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters
(labots)

Vari man neskaidrot, bet sev atbildēt, ko ekvalaizers dara un būsi aplauzies. Gribi teikt, ka tas noņem konkretas frekvences un tā tiek panākts efekts? Aiii kā lielais radiotehniķis ieberzies.

 

Dirš un pārmet kaut ko. Tu no tiem entajiem tūkstošiem postu, kas savākti zem profila, kā varenības zīme, 99% ir kaut kāda spriedelēšana un nepamatotu domu drukāšana, sekls kā pirmais sēklis. Dzīve gan jau vel seklāka, vismaz foruma var papeldēt :D Kauns. Bet nu, ja tas tev dod iespēju atplest mazos noputējušos spārnus, pleties, cik uziet, nervu man daudz.

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

kicker

Labs rits pieGdiena :)

Autor, Tu pats saproti, ka tie kam Tu tagad irs virsu nav kkadi 21 gadigi puiselji, bet pieaugusi veči, kas ari rubi sito fisku?

Tev te grib palidzet, bet uz jautajumiem, lai tas butu iespejams Tu nevis atbildi, bet noliec visus ar to, ka Tev pieFisas ar pargudribam :D

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Nu bet tu pats sev atbildēji. Priekš kam man tās pārgudrības? Nemāki, nezini, nelec. Es izskaidroju ļoti primitīvi savu sāpi, un tapēc redz es esmu neko nesaprotošs auns. Tik pieauguši veči, ka bez pārgudribas neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Lieliska tēma. Tik nav skaidrs, vai masterblasters nav kevina alterego, kas pats sevi troļlo. Ja tā nav, tad beidzot ir darīšana ar patiesu tīrradni.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl bet ekvalaizers nav pastiprinātājs, parastā valodā to varētu saukt par filtru kasti vai kā līdzīgi

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
mastersblasters

ir redzēti visādi pamuļķi, bet šāds tipiņs vēl nav redzēts....., izskatās, ka skolā vispār nav gājis, un fizikas  grāmatu nav redzējis pat sapņos....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters
(labots)

Zalic, bet diemžel ekvalaizeris strādā kā signāla pastiprinātājs. Ja tev tas neliekas saprotami, vari to uzprasīt jebkuram zinošam cilvēkam. Ja tas būtu vienkārši filtrs, tam nevajadzētu papildus barošanu. Nu redz, tik gudri dirš, bet paši ne sūda nezin. Nu ekvalaizers pastiprina signālu, tak pieņemiet to jo ātrāk, jo labāk, citādi zemāk nāksies klanīties, ka tāds "nezinītis" kā es būs apgaismojis dižos prātus. Vari pamērīt spriegumus pie normāla signāla un tad caur ekvalaizeru un kā jau teicu, nāksies aplauzties un piekrist tam, ka tas strādā kā signāla pastiprinātājs, uz tevis izvēlētām frekvencēm. Ai ai.. kā cenšas paspīdēt, bet nekas nesanāk.

Latvju tauta, kauns. Bariņā cenšas nolikt kaut ko, vāji, sekli prāti. Izlecēji, paši tiekat savām domām līdz?

Labots - mastersblasters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ak dievs... Bezcerīgs gadījums. Ja var gvelzt tādas stulbības, ka ekvalaizers pastiprina signālu jo viņam redziet ir barošana, tad tiešām trūkst vārdu. Varbūt vismaz tā ekvalaizer manuāli izlasi, tik daudz jau droši vien spēj?

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Ja tas būtu vienkārši filtrs, tam nevajadzētu papildus barošanu.

Lieliska ideja. Gludeklis un fēns arī ir ar papildus barošanu. Eju klausīties. PieGdienah!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

inteens

Ekvalaizera modeli studijā!

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai vajadzētu man tērēt savu pieļaujamo postu skaistu kā jauniņama, bet nu varbūt palasi teoriju un paprovē ko pamainīt savā ķedē. FIlltri mēdz būt arī ciparu veidā, netikai analogie ka tavās s90, kur ir milzīgas spoles un kondesatori. Tad kad winampā bīdi ekvalaizeri, tad tak neviens tev datora skaņas kartei nepārlodē spoles un kondensatoru!?!?!?! Tieši tas pats notiek tavā ekvalaizerī uz galda. Kaut kādiem ekvalizeriem ir tas saucamais boost, bet arī tad viņš nestrādā kā pastiprinātājs. Iespejams ka kaut kur kļūdos, bet nu pieredzējušie mani palabos :)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
(labots)

MAXIMUM OVERBIEGDIENAH!

 

Labots - RudeWolf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Padomju laiku elektronika, korvet un arī mūsdienu visprimitīvākie ekvalaizeri ir signāla pastiprinātāji. Ja sviras bīdi zem vidējās pozīcijas, tad signāls tiek slāpēts, ja izmanto pozīcijas virs vidējās, tad signāls attiecīgi tiek pastiprināts, tapēc arī to var uzskatīt par signāla pastiprinātāju. No zila gaisa tās vēlamās frekvenču pozīcijas nespēj pastiprināt, piemēram, tev vēlamo basu vai kādu citu joslu, tik vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Msnikss

Nē, mastersblasters. Tā tas nenotiek. Lai arī es arī tā domāju, kad man bija 11 gadi..

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Visas ķickas vienā katlā. Filtri, frekvences, joslas, vūferi, pastiprinātāji, priekšpastiprinātāji, ekvalaizeri, magnetofoni, telpu atšķirības utt.  Viss jamam pokuj. Pats gudrs. Kāpēc tad prasi?

Moš vados vaina? :hunter: 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
(labots)

Jā, par tiem vadiem varētu būt pareiza doma. No vadiem ļoti daudz kas atkarājas ;)@@mastersblasters, pamēģini vadus pamainīt.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters
(labots)

Msnikss, nu pareizi arī domāji.

Jā, būs ar vadiem jāpadarbojas :)

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
(labots)

Jā, jā, jā, ekvalaizeris ir pastiprinātājs. Un tos vadus ņem tādus dārgākus, resnākus, ar LIEaLU šķērsgriezuma laukumu, nu kādi 8 kvadrātmilimetri, kapara, uz tuNbām un subPi, tur tomēr traki ampēri grozās ap savu asi. Katra aparāta barošanas vadus pret sudraba nomaini. Pienākošā signāla vadiem jābūt vismaz apzeltītiem, ja nu tīru zeltu nevari atļauties. Tad varbūt būs pokui kā skan muca un prātiņš nostāsies daudz maz vietā.

edit - esošos vadus neaizmirsti neatgriezeniski iznīcināt.

#debilaateemaadebiilasatbildes

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Nu kapēc uzreiz jāpārspīlē? Kapēc tāds sarkasms visapkārt? Kas tev nepatīk? Cik var īgņoties? Tiešām nevar saprast to vienu sāli par to, kā panākt tīru, maigu basu? Kādu filtru izmantot uz subja izeju? Otrs jautājums jau man ir tapis skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Tīru, maigu basu? Tak maigs jau bija no 4 asiniecēm, tad no auto subja pieskrūvēšanas jams kļūs tīrāks?

Pats teici, ka radiotehnikas akustiku bass bija patīkams, tad kam tu visu šito balagānu taisi? Nu nelieto autiņa subi istabā i viss. Nebūs mucas skaņa.

Tāpat nav skaidrs, pie kā tu viņu slēdz istabā un pie kā mašīnā. Tur arī ir atšķirība (ja jau telpa un tai paredzētā akustika ir pie vienas vietas un visu var izlīdzināt ar ekvalaizerpastiprinatājplaceboefektu), pastiprinātājam mašīnā, acīmredzot, sagrozīts, kā tev patīk, bet tam, kas istabā - sagrozīts tirsā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Nu pagaidi, te nu nošāvi garām. Tas viss atrodas darbnīcā. Kad es pieslēdzu subi pie 12v pastiprinātāja, tad tas telpā skanēja ideāli. Kad slēdzu klāt caur 220v pastiprinātāju, ir mucas efekts, un ne tapēc, ka nav efektīva filtra, vienkārši gaudojoša skaņa, subis neatskaņo zemas frekvences. Nu es pasūtiju uz 12v barošanu, nāksies vien slēgt ar auto pastiprinātāju. Balagāns nav. 4 x s90 nav nekas uber, subis tieši piedos punktu uz i, un s90 varēs atstāt no 200hz un uz augsū, cik tās spēj vien atļaut.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Cik tad Tev izmaksās 220V uz 12V barošanas bloks? Tev tak, priekš 500W pastiprinātāja, vajag vairāk par 50A uz to auto stiprekli, bet kārtīgs barblpks maksā stipri vairāk par normālu mājas pastiprinātāju, kuru var barot pa taisno no 220V. Gan jau nav  autiņa stipreklim ne tuvu 500W, bet vienalga, ideja to iebarot no 220V ir pilnīgi garām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...