Jump to content

Lattelecom pieliek ciparu


Volters
 Share

Recommended Posts

man no 10 DSL pacēla uz 40 kad viņi ieviesa VDSL, par Cenu nedaudz parunājām pēc LTC politkas un vienojāmies par izdevīgāko abām pusēm :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar daudz maz normāli strādāja 4 mbit/s, parādoties 4G no-emigrēju uz LMT. Optika visticamāk nespīd, vectorings ar nē, jo līdz centrālei šķiet bija ~4km

Labots - Damn
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@senleja, Tas būtu pavisam skarbi. :sarkasms: Man gan šķiet, ka šādi tikai daži % klientu ir problemātiski.

Labots - xxaxx
Link to comment
Share on other sites

Daži procenti? Lielākā daļa mazpilsētās un laukos, kam ir ADSL.

Labots - Volters
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bija bija rudenī lattelecomam akcija ar maksu uz 4 gadiem. Pats gribēju, bet tajā brīdī nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko var teikt- malači, māk akcionāriem naudu taisīt... Parasti , tiem kam DSL , nav citas alternatīvas. Nekur jau nespruks. Kāpēc optika tik , salīdzinoši lēta? Tur kur ir Latelecoma optika, tur bieži vien divi-trīs citu operatoru LAN kabeļi kāpņu telpā. Vai pat , kā manā mājā, vel cita operatora optika (un trīs LAN) . Jau tagad visu pārējo piedāvājums krietni lētāks kā Lattelecoma . Nu nevar celt cenu-aizmuks pat tie, kas ir pieslēgušies. Tā viņš ir, ja nav konkurences , var izgriezt rokas ar cenām. Un par LMT 4g... nu tur kur daudz lietotāju, nav konkurents DSL.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bija bija rudenī lattelecomam akcija ar maksu uz 4 gadiem.

Un ko tas reāli garentētu? Kad slēdzu ekanomisko tad vēl lati bija. Variants 1 bija līgums uz diviem gadiem un variants 2. beztermiņa līgums par fiksētu cenu,ja maksāju ierīkošanu un modēma cenu.

Rezultāts sekojoš. Pirmo reizi,kad pacēla cenu pa 70santīmiem ,ja nemaldos rakstīju ,ka man taču fiksēta bez termiņa cena pēc līguma.(protams principa pēc,jo kādēļ tad par ierīkošanu maksāju ap 70latiem). Lai būtu tieši garentēta mēneša maksā bez termiņa,ko arī apsolīja. Nu ok! pārēķināja un turpināju maksāt līdz mainījas pvn likme. Tad jau atkal rēķins nāca pēc jaunās cenas ar iekļautiem atkal tiem 70 centiem +pvn. Šoreiz Latelkom atbildēja ,ka mans beztermiņa līgums tikai garantē,ka jebkurā brīdī varu lauzt līgumu bez soda naudas. 

Pieļauju ,ka par tiem četriem gadiem ko minēji būtu stipri līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka LMT 4G pik stundās nebūs konkurents DSL, skaidrs, bet, tomēr, labi, ka ir tāds LMT 4G, tad vismaz kaut kāda alternatīva ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man bija Lattelekom internets aDSL 4, pēc tam šie pacēla uz 8, tas bija ilgu laiku, pagājušā gada pavasarī pacēla cenu, bija 23 eur, bet uz augšu ātrums ja bija 40 kb/s tad bija jāraud no laimes, nospļāvos paņēmu LMT 4G, nedaudz dārgāk, bet nu vismaz ātrums, brīvdienas sliktāk, bet nu nevar salīdzināt ar Lattelekom. vDSL pateica ka man nebūs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu , baidos, ka daudzi Rīgas rajonos tipa Teika, kur privātmājs, sāks izmantot 4G- iestāsies pilnīgs čau. Kā daži te saka ''fizika ir fizika'' un tajās frekvencēs var sabāzt tik cik var.  Protams, advancētie atradīs kādus variantus ar radiolinkiem, bet parastie... maksās kā mīļie par DSL

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan jau attīstīsies mobilais internets, gan jau neiestāsies tas pilnīgais čau.

Tagad taču arī maksā kā mīļie par DSL (es, piemēram). Man gandrīz nav iespēju izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Man pēc šis pārcenošanas sanāk lētāk :)

Jo man ir telefons (priekš signalizācijas) + optika

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai ceļ cenas, bet atkal ir kampaņa uz darbinieku atlaišanu.

X5 jau ir par prastu.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Patiesībā jau €17,50 par STABILIEM 10 Mbit/s ir konkurētspējīgi, jo tak mobilajiem operatoriem neierobežots trafiks un maksimālais ātrums izmaksātu dārgāk. Runa ir par tiem, kam ļoti maz naudas, kas galvenokārt arī lieto ekonomisko pieslēgumu un viņiem varbūt nevajag lielos ātrumus...

Link to comment
Share on other sites

Nu vai zini! :pooh_go:

Izložņāju mans.lattelecom.lv un nekur neko par šito visu jauno fufēli neatradu. Kas tas par bezpriģelu? Mož jaunie plāni parādīsies tikai ar 1. aprīli?

"Spīd of lait" :censored:

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu tgd Tele2 testu, manā ciemā nav ne LMT, ne Bites 4G, Tele2 nezinu kas par brīnumiem bet ķer 4G.

Down ~20-30mbps, up ~3-6, nevar salīdzināt ar ltc

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan jau sadalīti pa grupām un katrai grupai sūta savus epastus. Izskatās, ka no telefona viņi kratās nost, jo tā ir papildus opcija ko var pieslēgt par 3.99€ pie komplekta

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Man ar pastā klusums. Sūdīgi, ka man bez tā m auku kantora nekā cita te nav. Es labprātāk paliktu pie tiem 5mb, man nemaz vairāk nevajag. HD filmas nepērku, tv neskatos, tik ziņas un F1 sezonas laikā pakastos to.

Link to comment
Share on other sites

Tāpat pagaidām nav izvēles. Šķirotavā kas Rīgā vienīgais kantoris ir LTC kas var piedāvāt komplektu. No mājas telefona negribu atteikties. 2014.gada snieglauzē LMT sakaru nebija diennakti, bet LTC telefons strādāja.

Pirms gada biju eiforijā par LMT 4G internetu-stabili 90/60 gāja. Tagad aptuveni 5/0.3, ja paveicas. Jā, ir jau citi operatori, bet par TELE2 negribu pat runāt, Bitei zona ir peldošā stāvoklī, var būt, var nebūt.

Līdz oktobrim ir superlīgums ar LTC. Ja spiedīs ar naudu sūtīšu gudri izrunāties. Godīgi sakot za...ļi šie labvēļi, un televīzija nav maize. Būs divi kanāli VTV.

 

Bet vispār izskatās, ka Latvijas lielākajām kompānijām apetīte pieaug ēdot. Latvenergo sagatavojis jaunos tarifus ar kuriem cer iegūt papildus 15 000 000 no 1.aprīļa pie rekordpeļņas 85 000 000. Nebrīnīšos, ja LTC uzrādīs tikpat spīdošus rezultātus. Šīs akcijas skars nabadzīgākos, tiem naudas ir maz, bet viņu ir ļoti daudz.

Labots - Cody
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tiko pamēriju savu interneta ātrumu, ir gandrīz 6 Mbps, kā līgumā noteikts. Iznāk, ka ekonomiskā pieslēguma klientus uzliks uz 10Mbps, bet maksa ta mums būs praktiski vienādāka. lai tad man arī dod tos 10Mbps. No otras puses, labāk to skudrupūzni nekustināt.

Pazvanīju cilvēkam, kurš strādā lattelekoma aukšgalā. Pastāstija par VDSL. Lattelekoms liekot savu iekārtu skapjos tuvāk klientam, lai būtu kabelis zem kilometra. Vārdu sakot, ja nedzīvo blakus centrālei, tad vienalga esot cerība uz VDSL. Tiekot arī testēta vēl jaunāka tehnika, kura barojas no klienta gala pa kabeli un tad var pa vara drāti jau pietuvoties optikas ātrumiem. Nav gan skaidrs, vai ko tādu ieviesies, bet par VDSL man iepatikās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pazvanīju cilvēkam, kurš strādā lattelekoma aukšgalā. Pastāstija par VDSL. Lattelekoms liekot savu iekārtu skapjos tuvāk klientam, lai būtu kabelis zem kilometra. Vārdu sakot, ja nedzīvo blakus centrālei, tad vienalga esot cerība uz VDSL.

 

Šim gan es neticu. Man līdz centrālei ~800m, tik vairāk par 6Mbps izspiest nevar, un tos vecos nopujušos padomju vadus jau viņi netaisās mainīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, par vecajiem krievu kabeļiem runa neiet. Tur labi, ka vispār kas kustās. Man pirms gadiem desmit savilka visu pa jaunam, bet centrāle ir pāris kilometru attālumā. Attiecīgi VDSL pa taisno nespīd.

Link to comment
Share on other sites

Nebiju riktīgi izpētījis ricijs tabulu. Reāli nekas tur daudz nemainās, ja abonē komplektu. Varbūt bezmaksas sarunas par 3.99 ir uz visiem operatoriem?

 

Intereses pēc pamērīju ātrumu Speedtest, un biju izbrīnīts, ka pie līguma 15/2 ir šāds rezultāts. Līdz centrālei 1.2km, kabeļi ierakti 1998.gadā, un krīzes laikā bija izzagti posmi vismaz 3 reizes.

Manam kaimiņam kas LTC svarīgā amatā sēž testēja pieslēgumu kurā VDSL izmanto divus pārus kabelī. Neesmu apjautājies kā bija.

post-69575-0-37545100-1456774808_thumb.png

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt bezmaksas sarunas par 3.99 ir uz visiem operatoriem?

 

ka tik ne ar!  :mrgreen:

tas ir uz ltc nummuriem!

Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Šim gan es neticu. Man līdz centrālei ~800m, tik vairāk par 6Mbps izspiest nevar, un tos vecos nopujušos padomju vadus jau viņi netaisās mainīt.

Tieši tā. Un visā šajā kretinē vēl tas, ka gadu atpakaļ pilsētā rekonstruēja galveno ielu, bet kabeļus pie vienas rakšanas jaunus nesalika. Nu bet loģiski!

Kamēr vien būs daudzstāvenes, kur viegli tantiņām (kuras vēl daža laba sēž uz veciem celeroniem ar xp) iesmērēt pilnu optikas komplektu un ātri atsist naudu par "ten tauzend kilomīters", tikmēr nevienu neinteresēs individuālie un nestandarta lietotāji.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Palasījos šeit  par tautas kreņķiem un pēc inerces arī pats bik sakreņķējos (nepieleca, ka runa tikai par drātīm)  un zvanīju pēc padoma uz Lattelecom 177.

Nomierināja  :yahoo:

Man ir mājas komplekts "3" (optika un fiksētais telefons sievas draudzeņu klačām). Tur arī briest nelielas izmaiņas. Precīzi neatreferēšu,  bet šoreiz man par labu- 29 Eur vietā būs jāmaksā 27...:)  

LTK televīzijas variants man īsti neder- mājās ir 5 TV (neskaitot TV bloku datorā) un tas nozīmē vēl 5 dekoderus un 5 pultis. Bik pa daudz krāmu un tādēļ palieku pie Baltkom kabeļtelevīzijas (Ogrē).   

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

optikāņīem to nesaprast ka mums dsl 10mbps ar 2-iem tv maksā 46€ mēnesī! 

Vienmēr jau ir iespēja padot pa gaisu no daudzstāvenēm ātrāku un lētāku netu sametoties vairākiem, bet nu privātmājistiem tā sarunāšana liekas neiespējama. Savulaik kad piedāvāju, visi teica ka nevajag un tad, kad pašam uzliku, sāka lūgties, lai pieslēdz šos ar, kad lielākā daļa aparatūras un saskaņošanu ir pabeigta. Tāpēc arī sēž savās mājelēs uz DSLa.

Man arī atnāca sterbele, ka mainās optiku nosaukumi un minimālie/maksimālie ātrumi. Abonēšana izmainīsies, bet mikroskopiski. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu , baidos, ka daudzi Rīgas rajonos tipa Teika, kur privātmājs, sāks izmantot 4G- iestāsies pilnīgs čau. Kā daži te saka ''fizika ir fizika'' un tajās frekvencēs var sabāzt tik cik var.  Protams, advancētie atradīs kādus variantus ar radiolinkiem, bet parastie... maksās kā mīļie par DSL

 

Par Teiku precīzi.Kaimiņam ir DSL ar briesmīgu kvalitāti - laikam veci tie vadi, vai kas cits. Pirms 3 gadi 4G vēl nebij, tad nu nācās linku uz Triatel ēkas pusi likt. Tā arī dzīvojos ar ~60-70 mbit/s pa radiolinku. 

Link to comment
Share on other sites

rashns
(labots)

Ar bija saruna al LTC par pakalpojumu atslēgšanu, bija cita alternatīva padomā, beigās vienojāmies uz ļoti izdevīgiem noteikumiem dsl 20/5 ar telefonu. Droši zvaniet un runājiet, LTC centīsies jūs noturēt.

Ak jā, lmt 4G ir labs dienā, bet vakarā pilnīga katastrofa manā rajonā.

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir mājas komplekts "3" (optika un fiksētais telefons sievas draudzeņu klačām). Tur arī briest nelielas izmaiņas. Precīzi neatreferēšu, bet šoreiz man par labu- 29 Eur vietā būs jāmaksā 27

 

 

10.90 uz 17.50

Jo, kam ir, tam tiks dots, un tam būs pārpilnība; bet, kam nav, tam tiks atņemts arī tas, kas tam ir.

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

jāuztaisa tak vienlīdzība-  kā sociālismā!

tikai -tas nekas,ka daži ir vienlīdzīgāki kā pārējie!  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...