Jump to content

Videonovērošana


markei
 Share

Recommended Posts

Ronald, un kaut kas līdzīgs tā tipa kamerai, kas manā piemērā, t.i., lai ņem pa radiusu un tml. parametros t.i. kvalitātē...

Kādā cenā aptuvenā sanāk....?

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

Ronald-tiešām taisnība par to nakti?

specenē raksta -IR apgaismojums 30m.

un vai šo kameru var pieslēgt dahua dvr?

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

Cik skatījos viņai neredzēju IR apgaismojumu. Vismaz standarta izpildījumā. Vienkārši ļoti jūtīga matrica. Pietiek ar zvaigžņu gaismu.

Pirms 2 minūtēm , Arnis2002 teica:

un vai šo kameru var pieslēgt dahua dvr?

Jā, viņa atbalsta standarta onvif protokolu - jebkuram mūsdienu nvr var pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

tas Uniview  taču arī ķīnietis

Jā, skatos, manam piemēram BOAVISION ''kolēģis''...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 4 minūtēm , Arnis2002 teica:

vai šo kameru var pieslēgt dahua dvr?

Dahua NVR var pieslēgt kameru, kas atbalsta ONVIF.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002
Pirms 21 minūtēm , Ronalds teica:

Cik skatījos viņai neredzēju IR apgaismojumu. Vismaz standarta izpildījumā. Vienkārši ļoti jūtīga matrica. Pietiek ar zvaigžņu gaismu.

Jā, viņa atbalsta standarta onvif protokolu - jebkuram mūsdienu nvr var pieslēgt.

tavā dotajā linkā ir rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet normālas IP PTZ  āra kameras, tomēr vietējiem tirgoņiem padārgas...

Link to comment
Share on other sites

Ronalda minēto modeli (IPC2125SR3-ADUPF40) esmu salicis vairākās vietās un varu tiekt, ka rāda tiešām labi, sevišķi priekš tās cenas. Tikai ir jāsaprot, ka dzīvē nav kā "CSI Miami" seriālā, fiziku neapčakarēsi. Onvif teorētiski ir jābūt saderīgām starp visiem vendoriem, bet realitātē pat vienam no krutākajiem ķīniešiem (Hikvision) ir bijušas situācijas, ka Hikvision (neatceros tieši kura Onvif profila verijas) kamera, neder pie Hikvision NVR.

Link to comment
Share on other sites

PTZ nekad nav bijis lēts prieks un no PTZ jēga ir, ja kāds tās kameras vēro reāla laika režīmā un vajadzības gadījumā arī pozicionē lai piefiksētu notikumu. Man līdz vēmienam ir nācies atklausīties tekstus, ka "Tās taču ir grozāmās kameras, pagriez tā un šitā, piezūmo, atzūmo to un šito", bet reti kurš no tiem "gudriniekiem" saprot, ka tas ir jādara brīdī, kad sūdi notiek, nevis skatoties arhīvu. PTZ Tavā vietā nenoķers likumpārkāpēju pie rokas un neaizvedīs uz policijas iecirkni.

 

Mana mīļākā bilde par tēmu:

 

csi.jpg

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Net teica:

Privātenes teritorijā esmu licis šādas  - drosibai.lv/product/ip-kamera-dahua-ipc-hfw1230sp-28mm.html

 

Kam ņemt 2 mpix pa 84 eur, ja ir uniview tas maksā 39.80?

https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1494&ELEMENT_ID=22343

@jacobs un kurš tev mājās sēdēs un grozīs to kameru? ;) Prātīgāk ir salikt vairākas negrozāmas, nevis vienu grozāmu.

Reku grozāma ar zoom

https://loks.lv/e-store/xml_catalog/?SECTION_ID=1515&ELEMENT_ID=22355

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paldies, puiši, lielāka skaidrība sāk rasties...

Man jau visas dienas paiet mājas darbnīcā, kur tāpat liels TV/monitors un +vēl kāds laptops ir...

Tāpat ja nestrādāju, tad jau atpūšoties, vienmēr 3 ekrāni(65''4k; 32''4k; 22'') deg, ērtības labad,  acu priekšā...

Vārdu sakot, ar dzīvi apmierināta pensionāra ikdiena?

Bet kāda kamera, lai kad pareti ir interese, pavērotu, kas ap māju darās, kad negribās degunu ārā bāzt...

Lūk, arī laika staciju WH3000SE nesen tāpēc uzstādījuhttps://www.wunderground.com/personal-weather-station/dashboard?ID=ILMUNGUR2#history

Link to comment
Share on other sites

Šņukur, ja jau Ķīnā tādas nav lētas, tad šeit...

Betona variants man, izskatās, būs primārs...

No Ķīnas pērku ļoti daudz izejmateriālus saviem izstrādājumiem...

Vilties sanāk pareti, ja zini ko pērc...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Tam Boavisionam ir tikai  0,05

Ķīnietis specenē var ierakstīt tādu ciparu, kā viņam tīk. :) Tev ir iespēja pārbaudīt? 

 

Katrā ziņā es neriskētu pirkt kameru pa ~200 eur no Ķīnas. (jo tai cenai visdrīzāk vēl būs PVN klāt. Nez vai muita šo izlaidīs bez maksāšanas, ja sūta ar kurjerpastu, tad 100% būs PVN jāmaksā) 

Ir bijusi neliela, bet negatīva saskare ar ķīnas kamerām. Nu i nafig!

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Gangrēnijs teica:

Man ar tagad slinkums meklēt, bet rekur bilde no 17€ 1Mpix, bez PTZ. 2Mpx šķiet bija 27€ un pa 39€ jau bija 4.

Es pat labāk pieliktu 2 (vai 3) Baovision kameras, nekā PTZ. Kā jau te cilvēki teica - kurš to PTZ visu laiku grozīs?

vlcsnap.png

 

a kas mana kaimiņa kapeikai numuru notušēs?  :D bet tā ši nav baovision, bao ir tā kura man iekshtelpu, bet cenu pareizu pateici 

Link to comment
Share on other sites

Tas saulainā dienā. Bet kā ir vakaros/naktī? 

Es jau nesaku ka visas kīniešu kameras ir mēsli. Bet man nav laika, naudas, vēlmes pirkt, pārbaudīt un meklēt.

Pirms 4 minūtēm , Gangrēnijs teica:

un pa 39€ jau bija 4

Piemetam 10 eur un paņemam pārbaudītu kameru ar garantiju no LV pārdevēja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , SweeC teica:

a kas mana kaimiņa kapeikai numuru notušēs?

Nevar tur neko salasīt - uztraukumam nav pamata! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Nevar tur neko salasīt 

veel versija - AZ 4782 :)

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Ir tomēr atšķirība pirkt pa 19 vai 200 eur! 

Ja pa 19 eur mēsls izrādīsies - var norakstīt 19 eur par ziņkāres apmierināšanu. 200 eur par ziņkāres apmierināšanu pa manam dārgi... 

Link to comment
Share on other sites

Nu pa dienu pārsvarā visas IP kameras rādīs labi. Lielākā to atšķirība ir nakts.

Ja vēlas normāli pa nakti kaut ko redzēt ir nepieciešams vispār to IR slēgt ārā un aprīkot teritoriju ar LED prožektoriem. Vai arī aprīkot teritoriju ar IR prožektoriem.

Te viens lielīja Ķīnas kameras - ok var pirkt pa lētu naudu savām vajadzībām. 

Te visi tikai apskata IP kameru tehnisko pusi, bet uzskata par otršķirīgu softu ar ko viņas skatīsies.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Gangrēnijs teica:

Priekš kam 3reiz pārmaksāt?

Labāk paņemt kameras no aliexpress, ar rezervi, un kad kāda nomirst tad uzreiz nomaina. Un nobirušo vai nu pats mēģina saremontēt, vai atdod kādam elektronikas entuziastam.

Nemaz  viņas tā nemirst,man ir 2MP kopš 16 gad.. Visas darbojās,vienīgais mīnus vienai otrai ar nakts redzamību.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , snukurins teica:

Hikvision tas softs man nepatīk.

Uzņēmumā uzstādīja Hikvision. Bilde jau nu laba, arī tumsā (ok, es neesmu eksperts, bet salīdzinot ar to, kas ir redzēts). Softs drausmīgs. Uz i3 proča (ofisa kaste) CPU pie 100%, pat ja tiek izmantoti second stream. Novācu naher. Bet kaut kas iet uz labo pusi. Tagad var nokačāt lite versiju tam softam. Teikšu, ka rullē lieliski.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā nav taisnība. Nesen hikvision laidu 50 kameras uz I3 8 sērijas. Substream iet vienlaicīgi visas 50.

Skaties vai kaut kas cits nebija pie vainas.

Vienīgais kas man nepatīk, ka tas softs lēni ielādējās - vienalga cik jaudīgs ir PC

 

Link to comment
Share on other sites

caur LAN. - Katra kamera 640x480 512Kbit/s H264

CPU, ja vienlaicīgi 50 kam. - aptuveni 60-70% noslodze. Videokarte iebūvētā.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , snukurins teica:

Šeit gan nav kas kārtībā.Tā nevajadzētu būt.Cik kameras?

18 laikam bija.

Īpaši neiespringu, bet jocīgi, ka tā notikās uz 5 kastēm. Resursu ēda bezjēgā. Jā, arī lādējās lēni.

Ar lite softu notiek viss tas pats tikai CPU ~15%. Tā kā tagad jau laikam nemeklēšu iemeslu.

 

Jautājums par Dahua. Šim tas softs ir "CMS client" vai kāds cits? Tas CMS klients jau nu gan man galīgi nepatīk.

 

Tas IVMS lite ir pilnīgi cita proga. Tas nav update.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nu hikvision patīk gandrīz katru mēnesi veikt IVMS4200 updates. Kas svarīgi, ka ne vienmēr viss jaunais ir labs - uzlabojot - sačakarē kaut ko citu.

Ir bijušas versijas, kur it kā atzīmēts autostream - bet izrādās, ka softs mēģina visas kameras attēlot mainstream - protams PC nokaras.

 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkiem no malas vēlos atzīmēt:

1. China Nr. 1 Hikvision- izplata BK Latvia

2. China Nr. 2 Dahua- Izplata ELKO

3. China Nr. 3 UNV- izplata LOKS

 

Varu piekrist XP sacītajam ka ārtelpu kamerām IR jāslēdz ārā jo pie noteiktiem sliktiem, mitriem laika apstākļiem redzamība var būt 0.

Un tad esam nonākuši izvēles priekšā vai teritoriju aprīkot ar parastajiem/IR prožektoriem vai izmantot kameru ar jūtīgu sensoru.

 

Iesaku youtube paskatīties video par UNV STARLIGHT kamerām, manuprāt labs price/performance

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu tak kuram vajag vairāk par 4 kamerām rādīt mainstream? 

Ja saliek daudz kameras - lodziņi uz ekrāna būs mazi - līdz ar to nav vajadzība pēc augstas izšķirtspējas. 

Tas ko es minēju iepriekš bija 50 kameras substream. Līdz ko ir vajadzība kādu kameru palielināt pa visu ekrānu, tad pāriet uz mainstream. Tas tak defaults visiem mūsdienu IP kameru softiem.

Savā laikā biju uzlicis uz necila procesora AMD athlon 2 kodoli 1.6 Ghz PCNVR - visu rakstīja iekšā - CPU praktiski nebija noslodzes. Protams, ja uz tā servera sāka skatīties kameras, tad CPU 100%. Serveris bija domāts ierakstam - skatījās arhīvu tikai attālināti.

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Man mājās ir videonovērošana uz NVR, arī ir testa stends, kur arī reālos apstākļos testēju - softu u.t.t..

Tā arī ir, nevar pie klienta aizbraukt, uzinstalēt pašu jaunāko IVMS versiju un tad brīnīties, kāpēc kaut kas nerāda. 

Ja es būtu pasūtītājs, nevēlētos, lai pa manu naudu kāds veic experimentus.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš kam vajag kopēt ierakstus uz Samba šāres?

Esmu licis visādus serverus - PC, milestone, arī mobotix (tam nebija alternatīvu, vajadzēja NAS), secinājus, ja klientam nekādas izvirtības (analītika u.t.t.) nevajag, tad tomēr vienkāršākais risinājums ir NVR - tā ražotāja no kura nāk arī kameras. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kur problēma uzlikt 2. NVR, lai pa nakti raksta paralēli iekšā? Tas būs lētākais (arī no elektroenerģijas) veids.

Nu netam gan jābūt labam.

Labots - xp
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kā tad. Ja ārā uzstādītas kameras, kurām pie tam vēl ir IR, tad vari rēķināties ar nakts non-stop ierakstu (sniegs, lietus, mušas, zirnekļi, migla u.t.t.t.)

iekšpusē, jā ok!

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Veiksmi Tev ar jutības uzlikšnu - nelīdz ir jau pārbaudīts. Nu vasarā tie zirnekļu tīkli ir daudz - Var pat būt, ka katru dienu ir jātīra, tāpēc iz dzīves,to neviens nedara (izglābj tikai ja pagadās stipri vējaina diena)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādam ir nācies ar pogu resetot Dahua PTZ kameru? Runa ir par DH-SD59230T-HN modeli. Manuālī ir tikai norādīts kur to pogu atrast, bet ne vārda par procedūru. Kā tas darāms?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...