Jump to content

WiFi vai bluetooth audio strīmošanai?


garsis
 Share

Recommended Posts

Vai kāds izmanto kādu nošādiem rīkiem? Vai pārraides veids ietekmē audio kvalitāti?

 

D-Link piedāvā Wi-Fi Audio Extender DCH-M225, bet draugi no Ķīnas sola atsūtīt visādus zilzobu pārraides rīkus.

 

Cenā zilzobis ieliek visiem wifī rīkiem. Bet vai tas neietekmē audio kvalitāti?\

Vēlos izmantot priekš aktīvās stereo sistēmas no jebkuras mobīlās ierīces vai PC.

http://us.dlink.com/products/entertain/wi-fi-audio-extender/

 

Iekš aliexpress ir līdzīgi un vēl kaudze ar zilzobjiem.

 

http://www.aliexpress.com/item-img/IBT-08-NFC-Desktop-Bluetooth-Audio-Receiver-caixa-de-som-bluetooth-receiver-computer-speakers-speaker-usb/32259674700.html?spm=2114.10010108.100005.10.7VPs48#

Labots - garsis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hawkcore

Es izmantoju šādu te lai no darba istabas datora klausītos mūziku uz dzīvojamās istabas audio sistēmu - http://www.raidsonic.de/products/audio_products/audio_streamer/index_en.php?we_objectID=1936

 

Esmu apmierināts, skaņa ir laba, saslegts kopa ar pastiprinātāju ar optisko kabeli.

 

Pie zila zoba vieglāk pieslēgties, bet mazāks darbības laukums.

 

Ja normāls zila zoba uztvērējs, kvalitātes starpību uz mp3 salīdzinājuma nedzirdēsi.

 

http://www.audiogurus.com/learn/speakers/bluetooth-vs-airplay/446

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs, kāda skaņu aparatūra un kādā kvalitātes līmenī klausīsies. Ja kautkādu MP3 tad laikam pilnīgi pofig, bet ja augstas klases aparatūra, tad labu zilzobi neesmu dzirdējis. Tas tomēr ir paredzēts vidusmēra MP3 klausīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Šādiem nolūkiem pie pastūža piejūdzu Harman-Kardon BTA-10 resīveri. Skan OK. Mēģināju saklausīt atšķirības, ja kompi pieslēdz ar vadu, neizdevās. Tā nu šobrīd skan caur to un nav iemesla sūdzēties.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ja autoru interesē, ir divi dažāda budžeta device, ko var pamēģināt patestēt.

Link to comment
Share on other sites

chieris
Viss atkarīgs, kāda skaņu aparatūra un kādā kvalitātes līmenī klausīsies. Ja kautkādu MP3 tad laikam pilnīgi pofig, bet ja augstas klases aparatūra, tad labu zilzobi neesmu dzirdējis. Tas tomēr ir paredzēts vidusmēra MP3 klausīšanai.

Vai esi klausījies zilzobi ar aptX ? Kā tas skan ? Denon PMA-50 ar Galaxy S5 (atbalsta aptX abos galos) - mani apmierina, ja neklausās mp3. Kas ir vidusmēra mp3 ?

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Man kabinetā ir pats lētākais iespējamais Bluetooth > 3.5mm USB powered puļķis par 3$ no ebay - priekš MP3/Spotify uz Logitech Z523 malku skan bez jebkāda kropļa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja nav žēl 40 EUR, tad domāju Chromecast Audio būs katra centa vērts. Par BT risinājumu kvalitāti nekas slavinošs nav dzirdēts, otrkārt, ja mērķis strīmot no mobilās ierīces, tad Bluetooth savienojums krietni ātrāk nosēdina akumulatoru + tas interfeiss ir diezgan nestabils un draņķīgs, ja salīdzina ar Wi-Fi. Iekšā AKM AK4430 24bit/192kHz čips.

Link to comment
Share on other sites

Es ilgu laiku klausījos caur BT, uztvērējs jau ir iebūvēts pastiprinātājā. Kvalitāte bija pieņemama, bet ar mobilo no citas istabas neskan. Wifi izskatās interesantāks, bet vai tam ir savs tīkls, vai arī tiek lietots esošais mājas tīkls? Dažādi tīkli arī radīs neērtības. Pēc ilgākiem meklējumiem man ir pagaidām labākais un ērtākais risinājums - multimediju pleijeris kurš pieslēgts internetam un nodrošina strīmošanas servisu plus var saslēgt ar serveri vai vienkārši piespraust cieto disku ar mūziku un filmām. Man visa ģimene ar saviem telefoniem caur Wifi tikai vada iekārtu. Ērti ir tas, ka ir tikai viens straumēšanas servisa abonents, kuru var lietot no visiem telefoniem, bet tikai mājās.  Man šķiet ka ar Spotify atbalstu tagad ir daudz lētu pleijerīšu.

Link to comment
Share on other sites

Chromecast neveido savu tīklu, bet savienojas ar esošo Wi-Fi infrastruktūru. Respektīvi visas pie konkrētā Access Point pievienotās ierīces var straumēt uz to, ja zināms aparāta passcode.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...