Jump to content

Huawei P8 Lite telefons ar vienu vai divām sim?


YellowDrugs
 Share

Recommended Posts

Sveiciens viedajiem prātiem, ceru saņemt no jums palīdzību :) :)

Esmu nolēmusi iegādaties jaunu telefonu un pēc ilgiem pētījumiem un savu finanšu analīzes, mana izvēle nosliecās par labu Huawei P8 Lite Dual. Salasījos atsauksmes utt utjp, bet kad sāku veikt pasūtījumu interneta veikalā, ievēroju, ka tiek piedāvāts arī šāds telefons ar vienu sim, pārējie parametri identiski un otrajam cena ir lielāka robežās no 20 - 150 e. Viss jau būtu labi, bēt nekur neatrodu oficiālu info vai kādus apskatus par šo telefonu ar vienu sim. I-veikals neko jēdzīgu nemāceja pateikt, tikai to, ka cena atšķiras dēļ tā, ka ir dažādi vairumtirgotāji.
Tagad sēžu un domāju, vai nu es nemāku meklēt un tas otrais telefons ar vienu sim vienkārši ir nepopulārs vai kkas ūber jauns, vai arī kāds kreisais. Ražotāja mājaslapā vispār par sim skaitu telefonā nekas nav teikts. Nu it kā sīkums, bet tomēr tas neliek mani mierā, palīdziet!
Iemetīšu arī linkus
Huawei P8 Lite Dual Sim http://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/huawei_p8_lite_dual_black
Huawei P8 Lite http://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/huawei_ascend_p8_lite_black

P.S. Cik saprotu vārdiņš "Ascend" ir kā rudiments, kuru jau ražotajs ir atmetis

Link to comment
Share on other sites

Par ko te vispār prātot?
Normālais modelis, ko var atrast gan ražotāja mājas lapā, gan gsmarenā, ir ar 2 SIM karšu slotiem.

Tas arī ir lētākais, tad kāpēc jālauž galva par kaut kādu dārgāku 1a.lv kļūdu?

Link to comment
Share on other sites

YellowDrugs

 

Tas arī ir lētākais, tad kāpēc jālauž galva par kaut kādu dārgāku 1a.lv kļūdu?

Tas ir ne tikai 1a, bet daudzos citos i-veikalos.

Lauzu galvu, lai saprastu, ka tik viņi ko ļevo nemēģina iesmērēt :D

Link to comment
Share on other sites

Identiski vienādi modeļi, atšķiras tikai ir vai anv iespēja SD kartes vietā ielikt nano SIM , kas strādās tikai 2G režīmā.

 

Internetveikali un RD izceļas ar kreiso telefonu piegādēm. Ja ir iespēja, pērc pie operatoriem, jo vismaz zināms 100%, ka LV domāts modelis būs.

 

Tele2 akcija līdz 04.03.2016. ir ka P8 lite Dual sim pa 5.99 mēnesī, kas x24 sanāk 143.76 EUR.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Veckalnins

Lizard, Jūs par mušmirēm runājat? :D 

 

Mans Samsung S3 nomira gandrīz un vajadzēja paņemt jaunu mobīlo. Tā no Tele kaks paņēmu M4 Aqua. Pirmais iespaids bija draņķīgs ar cerībām uz jaukāku skatu nākotnē. Ja nepilnas nedēļas laikā priecīgā nākotne nav pienākusi, tad noteikti arī nepienāks...

 

Nav īsti pa tēmu, bet ja nu tomēr kāds domā kādu mobīlo iepirkt un lasa šo tēmu par Huawei P8, un lasa arī šo komentāru, tad neiesaku pirkt M4 Aqua. Kursõrs.lv atrodamais vērtējums ir tikai(!) 6 balles. :/ :D 

 

Kāpēc YellowDrug's tik niansēti kko meklē par atšķirībām starp 1/2 SIM karšu slotiem, ja var ņemt ar diviem un viss būs ok?? :) 

Link to comment
Share on other sites

YellowDrugs

 

Internetveikali un RD izceļas ar kreiso telefonu piegādēm. Ja ir iespēja, pērc pie operatoriem, jo vismaz zināms 100%, ka LV domāts modelis būs.

Tele2 akcija līdz 04.03.2016. ir ka P8 lite Dual sim pa 5.99 mēnesī, kas x24 sanāk 143.76 EUR.

Paldies par ieteikumu, laikam tā arī darīšu, tikai palikšu pie Bites, tur man pieslēgums izdevīgāks sanāk :)

 

 

yellow drugs ir streptomiciins?

 

Vispār jau nevainīgas balderjāņu tabletītes :p

 

 

 

Nav īsti pa tēmu, bet ja nu tomēr kāds domā kādu mobīlo iepirkt un lasa šo tēmu par Huawei P8, un lasa arī šo komentāru, tad neiesaku pirkt M4 Aqua. Kursõrs.lv atrodamais vērtējums ir tikai(!) 6 balles.

 

Šitam P8 Lite ar tikai 6.7 balles, man vajadzētu sākt apšaubīt savu izvēli? Bet atsauksmes ir baigi labas un es tāds viduvējs lietotājs, nav nekādas augstās prasības pret ierīci, bet gribas arī lai nav galīgs veculis... :stink:

 

 

Kāpēc YellowDrug's tik niansēti kko meklē par atšķirībām starp 1/2 SIM karšu slotiem, ja var ņemt ar diviem un viss būs ok?? :)

 

Sāku apšaubīt interneta veikalu piedāvajuma klāstu, ja piedāvā kaut kādu mistisku modeli, tāpēc arī jautaju. Patiešām palika interesanti. Varbūt es vienkārši kaut ko esmu palaidusi garam, tā arī notiek.

 

Jūs man palidzējāt, paldies par to :punk:

Link to comment
Share on other sites

Huawei P8 Lite

 

Atšķirības starp abiem telefoniem nav nekādas. Izmanto vai nu divas sim, vai sim un atmiņas karti

 

 

MEMORY Card slot    microSD, up to 128 GB (uses SIM 2 slot)

                  Internal     16 GB, 2 GB RAM

Labots - kukkuru
Link to comment
Share on other sites

Veckalnins

Nedomāju, ka Jums vajadzētu sākt apšaubīt variantu par P8 iegādi. Nenopirksi, neuzzināsi, diemžēl. :D :/  Viduvējam lietotājam jebkāds telefõns būs labs. Gan M4 Aqua, gan Huawei P8, gan citi līdzīgi tādā cenu grupā. 

Ja Jums ir BITE's karte, vai nebūtu iespējams BITE's salõnā nopirkt telefõnu uzreiz vai uz nomaksu? Ērtāk nekā garantijas nepieciešamības gadījumā ar interneta veikaliem darboties(pieredze nav bet viedoklis ir :D ). 

 

Tajā kursõrs.lv aprakstā par M4 Aqua bija minēts kkāds mobīlais, kurš maksājot 100 naudiņas lētāk un visos parametros esot priekšā M4 Aqua. Tik no ārzemēm nākot un esot nedēļa jāpagaida. :)

Labots - Veckalnins
Link to comment
Share on other sites

YellowDrugs

 

Atšķirības starp abiem telefoniem nav nekādas. Izmanto vai nu divas sim, vai sim un atmiņas karti

 

To es saprotu, bet mieru neliek tas, ka par modeli ar vienu sim nav atrodama nekāda info, tikai tik cik iveikalos :)

 

 

Ja Jums ir BITE's karte, vai nebūtu iespējams BITE's salõnā nopirkt telefõnu uzreiz vai uz nomaksu? Ērtāk nekā garantijas nepieciešamības gadījumā ar interneta veikaliem darboties(pieredze nav bet viedoklis ir :D ).

 

Tā arī darīšu. Tikai uz nomaksu sanāk lētāk :D Nu neko, maksāšu pa daļām. Starp citu ir bijusi pieredze ar interneta veikalu garantiju servisu kompim, mainīja DVD lasītāju un pēcāk cieto disku, nekādu problēmu nebij, tik neatceros, kas tieši pa veikalu bija, bet nebija mazpazīstams un savus 5 gadus atpakaļ.

1a vīram pirku planšeti. Ieslēdzu, tur viss poliski, nācās google translate izmantot, lai valodu nomainīt :D

Link to comment
Share on other sites

M4 Aqua mīnus, ka no 8gb lietotājam tikai 2gb atmiņas paliek, aplikācijām pa īsu var būt... Pārējo atrisina microsd karte...

Link to comment
Share on other sites

Noteikti būs par īsu. Pēc iebūvēto aplikāciju un googles servisu apdeita, lietotājam paliek čiks.

Sony ir tracinoša tendence budžetniekiem skaldīt iebūvēto flešku gabalos. SD karte nevar glābt jo ir sistēmas aplikācijas, kuras tajā nevar ielikt.

Link to comment
Share on other sites

YellowDrugs

Viss paņēmu Huawei P8 Lite, pagaidām esmu apmierināta, pēc mana vecā Prestigio, liekas kā ideāls telefons :D Tā jau ir kad nepierod pie kā labāka, tad tās prasības nav tik augstas, cerams, ka kalpos arī labi.
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A kas viņam apgriezts? Maksimums, kas man trūkst, ir OTG. Pārējais šķiet normā.

 

Rams visbiežāk brīvs virs giga. No iebūvētās 16Gigi brīvi vēl 7 Gigi, bet man tur api un dažas kartes saliktas. Spēles nespēlēju. Tas Huawei GUI interfeis jancīgs - gaumes jautājums

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Salīdzinot ar Ascend P7 - krietni vājāks CPU un GPU - elementi (vēl arī RAM, tomēr P8lite 2GB RAM ir adekvāts apjoms), kurus nevar telefonam apgreidot citā veidā, kā nopērkot citu telefonu.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7201&idPhone2=6124

Daļēji glābj zemākas izšķirtspējas ekrāns. Taču EMUI ir diezgan "pasmags" attiecībā pret GPU.

 

Autores sajūsmu varu saprast, jo ja viņai pirms tam bija tāds "viedtelefona izstrādājums" kā Prestigio, tad prieks ka viņa vispār vēl pēc tam grib uz smārtiem skatīties.

 

Manas sievas māsai Tukuma veikalā iesmērēja par 75€ tādu brīnumu kā Prestigio Multiphone 5400 Duo - nu 2010-2011. gadā, Android 2.2-2.3 laikos tas būtu bijis samērā ciešams smarts.

bet ar šodienas smagajām aplikācijām viņš ir lietojams tikai vienā veidā - visas iebūvētās aplikācijas nost, cik nu var. Visus apdeitus atslēgt. Aplikācijas praktiski nekādas likt nevaram jo mikroskopiskā

4GB fleška sadalīta divās partīcijās, lai jau 4.1.2 Androīds pamokās ar 1.1GB sistēmas partīciju, no kuras ap 800 jau aizņemts (PlayStore nespēj atjaunināt vai instalēt nevienu aplikācju, ja sistēmas partīcijā ir mazāk par 250MB brīvas vietas).

Iegūstam ... parastu dualSIM telefonu ar touch ekrānu, ar kuru varam tikai zvanīt un raksīt SMS ar googles vai Prestigio klaviatūru - Swiftkey bremzē, jo pat google maps viņš spēj knapi kustināt, nemaz nerunājot par neta skatīšanos - no 512MB RAM pieejami tikai 384MB, chromebremzē. Var jau jāties, meklējot visādas "mazgabarīta" aplikācijas, bet tā ir ņirgāšanas. Par kaut kādām 3D spēlēm es nerunāju. Tās viņam nav paredzētas. Nu ļoti labs smarts. Pamēģini pēc tam cilvēkiem ieskaidrot, ka smarti ir jēdzīgi.

Kur mūsu torgaši joprojām izrauj šitādus verķus tirgošanai, es nezinu.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Ja naudas pamazāk laba alternatīva bija WP bet izskatās, ka pamazām iet pa skuju taku. Piemērām pa 70 eiro jau var iepirkt 4 kodolu, 1gb ram telefonu... Ar androidiem gribi negribi jāskatās virs 200€ lai iegūtu ciešamu telefonu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piemērām pa 70 eiro jau var iepirkt 4 kodolu, 1gb ram telefonu... Ar androidiem gribi negribi jāskatās virs 200€ lai iegūtu ciešamu telefonu.

 

Grūti ar 1gb izdzīvot - bremzē. Pa 143 eirām ar visu muitu un piegādi var dabūt 8 kodolu ar 3gb RAM, 16gb iebūvēto. Atbalsta mūsu 4G frekvences un 2 sim kartes. Lietoju šādu no oktobra un bēdu nav.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

YellowDrugs

 

Apsveicu ar veiksmīgo pirkumu

 

Paldies!

 

 

Tipiskais forumietis, kurš prasa padomu, bet izdara tāpat pa savam. Kapēc tad nepaņēmi pilno versiju, bez apgraizīto?

 

Īstenībā jautājums nebija par to vai pirkt šo telefonu vai nē, bet nesaprašana par to, kāpēc tiek tirgots telefona modeļa paveids, vai kā to nosaukt, par kuru nekur nav atrodama info. P8 man īsti neder, kā jau saku esmu viduvējs lietotājs, man telefonu pa lielam vajag, lai tas pilda tā galvenās funkcijas zvanīt, sūtīt sms un arī lai var mierīgi pasērfot internetā, bildēt, varbūt kādu aplikāciju uzlikt. Manā gadījumā galvenais kritērijs telefona izvēlē bija lai negļuko, lai ir puslīdz normāls RAM un kamera un negribēju maksāt par telefonu vairāk par ~200 e. Pasteidzos nopirkt, jo biju palikusi bez telefona un gaidit īsti vairs nevarēju :) 

 

 

Manas sievas māsai Tukuma veikalā iesmērēja par 75€ tādu brīnumu kā Prestigio Multiphone 5400 Duo - nu 2010-2011. gadā, Android 2.2-2.3 laikos tas būtu bijis samērā ciešams smarts.

bet ar šodienas smagajām aplikācijām viņš ir lietojams tikai vienā veidā - visas iebūvētās aplikācijas nost, cik nu var. Visus apdeitus atslēgt. Aplikācijas praktiski nekādas likt nevaram jo mikroskopiskā

4GB fleška sadalīta divās partīcijās, lai jau 4.1.2 Androīds pamokās ar 1.1GB sistēmas partīciju, no kuras ap 800 jau aizņemts (PlayStore nespēj atjaunināt vai instalēt nevienu aplikācju, ja sistēmas partīcijā ir mazāk par 250MB brīvas vietas).

Iegūstam ... parastu dualSIM telefonu ar touch ekrānu, ar kuru varam tikai zvanīt un raksīt SMS ar googles vai Prestigio klaviatūru - Swiftkey bremzē, jo pat google maps viņš spēj knapi kustināt, nemaz nerunājot par neta skatīšanos - no 512MB RAM pieejami tikai 384MB, chromebremzē. Var jau jāties, meklējot visādas "mazgabarīta" aplikācijas, bet tā ir ņirgāšanas. Par kaut kādām 3D spēlēm es nerunāju. Tās viņam nav paredzētas. Nu ļoti labs smarts. Pamēģini pēc tam cilvēkiem ieskaidrot, ka smarti ir jēdzīgi.

 

Šim teiktajam pilnībā piekrītu, tāpēc arī esmu sajūsmā par "normālāku" telefonu. Savlaik Prestigio dabūju "na haļavu" un tiešām izmantoju vairāk zvaniem un sms, īstenībā nevajadzēja arī neko vairāk, galvenais ka novilka 2 gadus bez gļukiem, pati ja godīgi brīnijos :D Īstenībā šadi telefoni nerada atkarību no to biežas izmantošanas  :D

 

Tēma ir slēgta, paldies, jūs noteikti palīdzējāt :) :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...