Jump to content

Windows + vēl dažu programmu instalēšana


sss
 Share

Recommended Posts

 

 

ārdies forumos uz tukšas vietas uzbrūkot to dalībniekiem

 

kas nu tā par ārdīšanos

tev veicas, ka McB nav šajā topikā...

Link to comment
Share on other sites

Dators nepieciešams pārsvarā sērfošanai internetā, video skatīšanai, darbam ar AutoCAD, mazu pašuzņemto video apstrādei, MS office.

Vēl gribētos win7 lai uzinstalē.

 
Ja dzelži jau iepirkti tad jādodas vēlreiz uz bodi pec vēlamajām progām un tad jau arī tauta būs atsaucīgāka sainstalēt to visu. ;)
Lūk cenas ieskatam ņemot vērā minētās vēlmes:
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neesmu runājusi ne par nelegālām programmām, ne saukusi kaut kādas summas.

Es gan saprotu, ka gan jau daudziem softiem licenžu nav... Savādāk to nosaukt nevar!

Ja būtu pievienojusi foto, gan jau pieteiktos un rindā stāvētu :D

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Dodamies uz līci pēc iepirkumiem

[te bija kaut kāds pirātu links]

 

Iegādājamies tur Windows 10 Professional 1511. Un uzliekam šamo uz tās iegādātās tehnikas. Ja nezinam kā, tad dodamies uz Youtube.com un tur pameklējam ko šādu "Windows 10 install to new PC how to". ja vajag vēl kādu programmu, piem Office vai citu, iegādājamies to tur pat līcī. Ja rodās problēmas ar sktivācijām. Tad  turpat līcī var iegādāties arī to.  :pooh_go:

Labots - Mezavecis
Publiski neaģitējam pirātismu
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Dīvaini, ka tika  nodzēsts mans links, no brīvi pieejamas weblapas, kura tātad neizsauc problēmas no LV likumdošanas puses. Vēl URL nesaturēja tiešu lejupielādes linku, un nekur nav teikts ka windows 10 1511 kas tur bija redzami saturēja, ko nelegālu.

Link to comment
Share on other sites

Viss līcī iegādātais kādreiz beigs darboties. Nesaprotu tos, kas ietaupa kādus pāris desmitus EUR, lai tikai ietaupītu un tā vietā varētu vienu dienu mest pa lampu.. bet ok, daudzos vēl gēnu līmenī ir nemaksāt par intelektuālo īpašumu... no matter what, un pofig par nākotni.

 

P.S. Jā jā, var jau provēt attaisnot šo santīmu sipšanu... tomēr es, kā softa izstrādātājs, varu apgalvot - ka nu tomēr maksā tās OS kaut kādu summiņu. Pats esmu pielicis rociņu pie FreeBSD radīšanas un saprotu, cik tomēr daudz "smadzeņu"  tas prasa. Bet OK, LV tak tam jābūt par velti...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

ir.invalīds, ne gluži.

Jāsaka, ir - mēs visi mirsim. :p

Link to comment
Share on other sites

ronalds, runa ir tikai par to, vai vēlies čakarēties un zagt, vai arī mierīgi dzīvot. Kad mani klienti grib mierīgi dzīvot, piedāvāju šiem alternatīvas (t.sk. visādus brīvos *nix, kas lielākajā gadījumā lietotājus arī apmierina, t.sk arī Horizon esmu uz šiem iekurbulējis ). Tomēr kāpēc lai čakarētos un zagtu winduli - tiešām nesaprotu.
 
Kas ir vajadzīgs parastam userim? Pofig kāda OS, lai tik ir opiss, interneta pārlūks, kuri ir kaudze arī no brīvajiem.
 
Windulis noder serveriem (ne vienmēr, bet ir fīčas kuras tiešām noder, tomēr tie ir spec gadījumi). OK, ir lietas, kur Nowell NetWare izgriež pogas un tad vajag winduli. Parastam mirstīgajam - pasaki kaut vienu iemeslu kāpēc vajag pliku winduli? Kaut vienu?

 

P.S. Nesen vienā auto servisā iekurbulēju AutoData pēdējo versiju uz Ubuntu. Teicu gan, ka kaut arī OS ir OK, softs nav OK.. bet nu neko... users pats lemj.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Bija man gadījums, kad manas sievas draudzene sakarā ar viņas invaliditātes grupu tika nosūtīta uz kursiem, kur apguva MSO. Un tur bija prasības 2010 Pro. Ko man bija darīt, kad cilvēks lūdza palīdzību?

Link to comment
Share on other sites

Itanium, ja jau var iegādāties AutoCad, tad arī windulīti var nopirkt, kas būs ļoti maza daļa no ACad cenas. Ja Videoapstrāde ir Adobe Premiere.. tad vispār... tātad, par ko mani centies pārliecināt?

 

Aigars, kāpēc parastam mirstīgajam vajag 2010 pro. Nesaprotu. Ok, es šos visus brīnumus(+ vēl visas nākošās versiju iterācijas ikdienā lietoju, jo mans kantoris par šiem arī maksā reāļu piķi, jo to VAJAG, lai mūsu izstrādātais softs būtu ar tiem savietojams). Tomēr, kuras tieši fīčas ir vajadzīgas parastam userim?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

tātad, par ko mani centies pārliecināt?

Es cenšos saprast, nafigam tu pļūtī šajā tēmā kaut ko beztēmā?

Cilvēks meklē kādu, kas uzlikt OS un pie reizes vēl šādu tādu softu. Ja tu gribi piedāvāt savus pakalpojumus, bet zobojies par legalitāti, tad liec trial versijas - ir gan AutoCADam, gan Premier Pro. Pēc tam aktivizēšana jau ir uz lietotāja sirdsapziņas.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, kas ir beztēma ? :)

 

IMO bieži klientam tiek iestāstīts, ka šiem vajag konkrēto pirātisko OS un pirātisko softu, kaut arī īstenībā userim der kaut kas pa visam cits, kas useri PILNĪGI apmierinātu! Pie tam tāds, kas arī darbosies ne tikai īsu brīdi...

Link to comment
Share on other sites

Tavuprāt, šī būtu īstā tēma, kur par to runāt?

Man nu dien neizskatās, ka šis būtu tas gadījums, kad ir nepieciešams vien interneta pārlūks un office, lai 1x uzrakstītu iesniegumu policijai.

Gan priekš CAD, gan video apstrādei Linux ir visai slikta izvēle teju vai neeksistējošā programmatūras nodrošinājuma ziņā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ok, nvermind :p Es tik tā, gāju garām un centos userim piemeklēt legālu SW :)

Veinkarši reizēm mani pārsteidz, kāpēc useri nepērk pareizo OS noteiktajiem softiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aigars, kāpēc parastam mirstīgajam vajag 2010 pro.

Cilvēks strādāja smagu darbu, kur ieguva kaut kādu invaliditātes grupu. Invalīdu biedrība organizē pārkvalifikācijas kursus, bet tikai Jūrmalā. Tajā laikā apguva MSO 2010. Kā lai mājās mācās un gatavo mājasdarbus? Var jau pa naktīm sēdēt Jūrmalā.

Vispār jau MS produkti ir mākslīgais monopols. Grozies kā gribi, bet pilnīgi iztikt nevar.

Link to comment
Share on other sites

MS produktiem ir daudzas alternatīvas... ok, labi, pofig. Labāk ir zagt, diemžēl tas mums asinīs no PSRS laikiem...

Labots - rubb
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bļins, ja kursos prasa MSO, tad ar MSO (un tikai!!) tur apieties arī mācīs.

Drīzumā apmeklēšu vienu "konferenci", kur vienā no workshopiem ir prasība pēc OS X, jo visas darbības būs saistīas ar softu, kas uz tā darbojas. Klausīšu rubb, uzlikšu linux un iešu tēlot muļķi.

 

P.S. Es to workshopu neapmeklēšu :p

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 Nez, tēmas autors grasās AutoCAD instalēt. Cik var saprast, uz iedomu pamata - vot, es kaut ko esmu dzirdējis par AutoCAD, tad man vajag AutoCAD. Apskatiet, cik tas maksā. Un šajā ziņā piekrītu biedram rubb - mūsu parastais lietotājs drīzāk ņems zagtu AutoCADu nevis painteresēsies par savām vajadzībām atbilstošu, bieži vien vajadzībām pilnībā pietiekošu bezmaksas alternatīvu vai desmit reiz lētāku ļoti labu maksas alternatīvu.

 Nevajag tagad par kursiem stāstīt. Kursi nespiež pirkt vai zagt softu. Ir pieredze, ka kursos, kur softu apgūst, pat oficiāli iedod triāl versiju DVD diskā, lieto, kamēr mācies kursos. Nav parasti tādu bezizejas situāciju, kad nekas neatliek - jāzog softs.

Labots - vvv
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nē, es to neesmu ne reizi, šeit apgalvojis, ka jāzog. Bet mācībām, kaut kā vajadzīgas programmas ir jānodrošina. Studentiem laikam ir iespējas, bet kā ir ar parastiem skolēniem un skolotājiem un kursu apmeklētājiem?

Link to comment
Share on other sites

Es jau neko nesaku. Aigars, tavā piemērā un citos līdzīgos, es nebūšu asinssūcēju MS pusē. Par vispārējo attieksmi - tā pirmā doma ir nevis caurskatīt legālus variantus, un visbiežāk tādi ir, ar izvēli, nē, tos pat neapskata, neinteresē, pirmā un vienīgā doma ir zagt.

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs man apnikuši ar savu licenzēšanas māniju. Vai tiešām katru reizi, kad tiek pieminēts "Windows" uzreiz kā patizlam ierēdnim jātēlo gudrs ģīmis autortiesībās? Tak paši sevi par idiotiem pataisāt. 

 

Ir arī pieejamas web, lapas, kur jāievada kredītkartes numuri. Vai tagad šīs būtu jāliek forumā? Un jā, nekādu dubultu standartu nav - vienkārši nesēžu 24h forumā un neanalizēju katru postu. 

 

Dīvaini, ka tika  nodzēsts mans links, no brīvi pieejamas weblapas

 

Tiem, kas nav tankā, tēma ir par pakalpojumu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pērkot datoru nenopirkt windows, ja zini, ka tāds būs vajadzīgs ir vk... bet nu katra izvēle jāties un čakarēties. Varētu dzelžus kopēt kā softu gan jau ka to arī spertu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

manupraat ir jaanotiira viss liidz saknei...

Ja tu ar to domāji, ka jānodzēš visi šīs tēmas komentāri, tad es ar tevi esmu vienisprātis.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies par atsaucību!

Laikam neīstajā vietā speciālistu esmu meklējusi :)

Iekš ss.lv bija daudz sludinājumu ar attiecīgiem piedāvājumiem, sazinājos ar vienu no speciālistiem, viņš atnāca visu uztaisīja.

 

itanium: vēl reiz paldies! Dators Tevis ieteiktajā komplektācijā strādā ļoti labi :)

Link to comment
Share on other sites

vvv, a kādu garantiju, visticamāk, nelegālam pakalpojumam tu vēlies?

Vai arī, ja pats ar kaut ko tādu nodarbojies, kādu garantiju tu pats dod šādām haltūrām un kā tu tās saviem klientiem garantē? Goda vārdu var jebkurš svešinieks pa labi un kreisi mētāt.

 

sss, prieks, ka beigu beigās viss izdevās. Lai labi lietojas!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium. Zinu, kā lietojās visiem man pazīstamajiem nelegālo OS un nelegālo programmu lietotājiem. Un novēlējums "lai labi lietojās" par zagtajām programmām, kaut kā nedaudz zaimojoši izklausās. :)

Link to comment
Share on other sites

 sss, piedod lūdzu, ja es domāju nepareizi, bet visas tās datoru instalēšanas ir tā, klients samaksā kaut kādus dažus desmitus eiro par darbu, pakalpojumu sniedzējs sainstalē nelegālas programmas uz klienta datora.

 Met man ar akmeni, ja bija savādāk, tas ir tā - tu nopirki retail vai GGK Windows par 100 + eiro, nopirki MS Office abonentu uz gadu par, teiksim, 50 eiro, iznomāji AutoCAD LT uz gadu par 300 + eiro... tad visu to reizē ar datoru aiznesi pie kāda no ss.lv datorspeciem, kurš tev visu vienkārši uzinstalēja. Ā, ja dators tev komerclietošanai, tad MS Office par 50 eiro gadā neies cauri, būs dārgāk.

 Lūdzu piedošanu, ja tu nepirki neko, bet datorā tev uzinstalēja kādu Linux OS, Libre Office, bet AutoCAD vietā DS Solidworks Draftsight Free.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...