Jump to content

Canon MG6450 neprintē melnbaltā PDF failus


sunny_one
 Share

Recommended Posts

Sveiki. 

 

Sekojoša problēma. Man ir Canon pixma MG6450 un ir problēma ar PDF failu printēšanu B&W režīmā. Nesaprotu kādēļ. Pārbaudīju settings un tur viss ok. Drosībās pēc uztaisīju restart visiem settingiem, bet bez rezultāta, uzliku jauno driver un tāpat neprintē PDF failu B&W režīmā... Ar word dokumentu viss ok... Kas par problēmu ? Kā atrisināt? Paldies ! 

Link to comment
Share on other sites

Kā izpaužās nedrukāšana? Balta lapa vai nekas nenotiek?  No kādas aplikācijas taisi drukāšanu - Adebe Reader, Foxit? Iespējams, ka kādā programmā ir problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nedrukā melnbaltu, tā vietā drukā krāsainu. Izmantoju adobe acrobat reader. Tagad ir doma, ka varbūt pašu adobe vajag rr...

Link to comment
Share on other sites

Esi pārliecināts ka melnais ir melns?  Piemēram, skanēts vai bildēts dokuments parasti ir pelēks, kuru tālāk printeris arī drukā kā pelēku no visām krāsām. 

 

Pamēģini arī Foxit lasītāju, jo ar PDF ir visādi brīnumi redzēti, kad garumzīmes nedrukājas utml. 

Link to comment
Share on other sites

Ķekši netrūkts. Adobe viņus trīs vietās var ielikt un man viņi ir ieķeksēti visur. Par krāsām - man universitātē iedod prezentāciju PDF failā, kura ir krāsaina un printējot es vēlos viņu melnbaltu.. tādēļ es īsti to komentāru par to vai melns patiešām ir melns nesapratu. 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt mēģini drukāt pelēku (gray), tagad var gadīties, ka melns ir melns, bet viss pārējais nav melns, t.i. balts.  

Labots - kukkuru
Link to comment
Share on other sites

 Un jēga no melnbaltā ?  Krāsainās tintes ietaupīsi minimāli, jo melno vienalga veido visu krāsu kombinācija, ne tikai melnā tinte, vismaz vairumam lētā gala printeru noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Canoniem (diviem dažādiem kas man ir) var ielikt settingos kurus kartridžus lietot

Devices and Printers- > Tavs printeris (labais klik)->Printer Properties -> Maintenace tabs -> Ink cartridge settings

Link to comment
Share on other sites

Uzliku ari foxit... Tā pati problēma. Man sāk šķist,ka problēma ir kārtridžu darbībā, man liekas, ka viņš grib to melno krāsu jaukt...Problēma ir tāda, ka man krāsainā tinte ir gandrīz beigusies un gaidu no UK paciņu ar kārtridžiem, kurus pats var pildīt... Bet centos atrast settingos kurus kartridžus lietot un iestatīt melnos...bet nesanāca

Link to comment
Share on other sites

Grayscale printing ķeksis drukas opciju logā? Akrobātu uz brīdi liekam mierā...

Labots - kurmiic
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tas ir daudzas reizes runāts, ka menedžējams YMCK ir diezgan liela ekstra un parastajiem galda printeriem nav un nebūs pieejams.

 

Melnu tekstu drukā ar melnu, bet jebkuru krāsainu, pelēku bildi veido no krāsām, tāpēc B&W režīms tāda izkārtne vien ir. Ja gribi lai drukā melnu, tad arī uztaisi tekstu/bildi tīri melnbaltu bez pelēkiem piemaisījumiem. Protams, ka bilde vairs neizskatīsies tāda, kādu vēlēsies.

 

Melnbaltām un lētām izdrukām domāts lāzerprinteris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...