Jump to content

Kādus dubļusargus izvēlēties?


Lelde Feldmane
 Share

Recommended Posts

Kaut kur pieglabājat, lai neviens nepalaiž garām.. labāk būtu strīms, nevis bilde. Tos dubļusargus arī tur kaut kur var pieminēt.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Ja nav stiprinājumiem paredzētas vietas rāmim/dakšai, tad raceblade'us vai crud'us, ja ir stiprinājumi, tad jebkādus "pilnos".

Šie salokāmie un paslēpjamie patīk noteiktai auditorijai, kuri sevi dēvē par estētiem un minimālisma piekritējiem un plastmasas loksnīte ir lielākais uz ko ir gatavi parakstīties, lai nebojātu velosipēda izskatu :D

ASTE gan patīk, jo zinu autoru un arī to, ka doma materializējās pāris gadu garumā, nevis nedēļu garš projekts, lai tik paslauktu.

Link to comment
Share on other sites

Šie salokāmie un paslēpjamie patīk noteiktai auditorijai, kuri sevi dēvē par estētiem un minimālisma piekritējiem un plastmasas loksnīte ir lielākais uz ko ir gatavi parakstīties, lai nebojātu velosipēda izskatu

 

vispār šie ir domāti xc/mtb un asfalta sporta velosipēdiem, kur neviens ar galvu domājošs cilvēks neliks kaut kādus pilnos bleķa vai plastmasa, jo tas ir lieks svars, kas tev 1-2h jāvadā līdz. a tādu pakaļas glābēju kas sver 20 grami uzkabini kad vajag, lai ūdeni nemet pa taisno dibena rievā un dodies uz treniņu/sacīkstēm. un attiecīgi neviens ar galvu domājošs neliks šādu uz pilsētas ciskudriļļa, kas domāts braukšanai uz darbu/skolu, jo viņš neko daudz nepasargā, tāpat visas drēbes dubļos, tik daydz ka uz pakaļas pa taisno ūdeni nemet, tur ir domāti tavi pilnie un crudi. takā katram ir savs pielietojums, kuru astes "autors" galīgi neizprot, tapēc diez gan droši varu teikt, ka ideja izgāzīsies kā veca sēta.

 

 

ASTE gan patīk, jo zinu autoru un arī to, ka doma materializējās pāris gadu garumā, nevis nedēļu garš projekts, lai tik paslauktu.

 

veiksmīgi centies nozagt ideju gadu garumā un vēl pie tam nepareizi izpildīt kā kaut kādu fiksīšu un citu hipsteru transportlīdzekļu aksesuāru :D lai jau veicas, es gan neredzēju cenu un astetail.com nestrādā, bet nu pieņemu, ka diez vai var sacensties ar ass-saver pa 8 eur

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Tu tiešām spēj iedomāties ziemas treniņu velo aprīkotu tikai ar to plastmasas strēbeli? Nopietni? 
Gribētu sēdēt aiz kāda treniņā, kuram ir šāds dubļusargs? Tu ar dubļiem aizrītos. Nevajag runāt muļķības.

Cik mana pieredze vēsta, tad lielākā daļa dibenglābju ir tieši hipstermobīļiem. 

Par asti prasot 10e un tas nav noslēpums, ka lv produkcijai ir grūti konkurēt ar citzemju

Labots - Tramtaram
Link to comment
Share on other sites

 

 

tad jau pupiem jābūt labiem.....,

 

autora pupi noteikti ir galīgi garām :D

hQg3MmT.png

 

 

 

Cik mana pieredze vēsta, tad lielākā daļa dibenglābju ir tieši hipstermobīļiem. 

 

tava pieredze ir pazīt autoru, kas ir kaut kāds hipsters, kas neizprot savas nozagtās idejas pielietojumu, tapēc tev radies maldīgs priekšstats, ka šāds produkts ir priekš hipsteriem.

Link to comment
Share on other sites

Lelde Feldmane

Paldies tiem, kas izteica viedokli.

 

Man pašai ir kalnu/MTB velosipēds,  kam noplīsa aizmugurējais  dubļusargs, noņēmu abus, iepatikās bez. Tagad meklēju portatīvos.

Cena gan protams varēja būt zemāka, bet jāpaskatās kautkur ārzemēs, varbūt ķīnieši šitādus pa lēto tirgo. ;)

 

p.s. Tiem kam ir verbālā caureja, iesaku apmeklēt ārstu, varbūt ir maza cerība, ka izārstēs. 

Link to comment
Share on other sites

Lelde,pasaki man vai verbālā caureja ir vienīgā slimība,kas var būt cilvēkam?

Link to comment
Share on other sites

Smīns dažreiz nāk par šīm velo- tēmām. Ja tā palasās, bezmaz katrs otrais boot'ists ir pasaules top'a  velosportists, kuram tie daži grami vellapēda masas ekonomijas nu ļaus sasniegt pasaules čempionātu virsotnes. :yahoo:

Protams, ka labs, no kvalitatīvām komponentēm salasīts velosipēds ir krietni tīkamāks, drošāks un vieglāks lietošanā par kādu Maximas lētuci, bet nevajag jau arī iet galējībās un kreņķēties par pārdesmit gramu dubļu bleķiem (utml) uz ikdienas braucamā. Vismaz es labāk tos liekos gramus pastaipīšu, bet lietū droši braukšu ar sausu muguru. 

Labots - Long John
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Smīns dažreiz nāk par šīm velo- tēmām. Ja tā palasās, bezmaz katrs otrais boot'ists ir pasaules top'a  velosportists, kuram tie daži grami vellapēda masas ekonomijas nu ļaus sasniegt pasaules čempionātu virsotnes.

 

tā ar to tautas klasi ir. 

Link to comment
Share on other sites

Tomēr jāsaka, ka visizsmalcinātākais komentārs padevās seram rodrigezam pašā sākumā.. Lelde, es domāju, ka stiprini nost to par labāko atbildi. No šitiem interneta mežoņiem nekā jēdzīga nesagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

zinu autoru un arī to, ka doma materializējās pāris gadu garumā, nevis nedēļu garš projekts, lai tik paslauktu.

Tu joko?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...