Jump to content

Ios aplikācijas un programmēšana


mc_md
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Mani interesē atrast kādu cilvēku ar kuru parunāt par Ios programmu savienošanu ar SQL datubāzēm, kontaktu grupu veidošanai.

 

Jautājumi par tehnisku risinājumu.

 

 

Ja ir laiks un orientējies jautājumā lūdzu uzzvani

 

Ar cieņu

Uldis 20191544

Link to comment
Share on other sites

ja ir vēlme kaut kādas kontaktu grupas utml pārvaldīt un to saturu redzēt starp dažādiem cilvēkiem, tad vajadzēs klāt servera puses risinājumu tam. vienalga, kas būs klienti - WinPhone, Android vai iOS.

 

nevis katrs aifona lietotājs saraksta katrs savas receptes[kontakti,atzīmes,vienalga kas] un ar maģiju tās pārsūtās citiem, bet visi slēdzas draudzīgi pie servera, ar kuru sinhronizējas tās receptes[kontakti,atzīmes,vienalga kas], ko kāds uzrakstījis. kaut vai offlainā (nosinhronizējot). Un var redzēt, ko kāds cits uzrakstījis, uz servera var administrēt caur web, redzēt statistiku, utt.

 

servera puses risinājums parasti ir ar kaut kādu JSON organizēts serviss. iesākumā iekārta autentificējas, uzglabā kukiju pie sevis un tad katrā pieprasījumā iekārta to uzrāda serverim "redz, es esmu tas un šitais". kā parasta veblapa sanāk, tikai neredzama.

tālāk var OAuth2 izmantot, mežonīgi tūnēt datu apmaiņas formātu utml izvirst.

 

ios neprogrammēju, programmēju androīdus, bet viss ir tieši tāpat kaut vai priekš blackberry, kaut vai winphone vai tml platformām. neatkarīgi no klienta telefona tipa.

Link to comment
Share on other sites

Grūti pateikt, bet iespējams virziens uz to pusi, kas man vajadzīgs ir. Paldies par šo!

Tomēr labprāt ar tevi parunātu pa telefonu, tā pat ar ikvienu citu - Rakstīt nav optimāli - iedodat kontaktus uzzvanīšu parunāsimies!

 

var rakstīt arī uz web.buffo@gmail.com

 

Paldies!

 

p.s. ņirgāties nav māksla:)

Tas tā, lai nekavētu Jūsu laiku

Link to comment
Share on other sites

Neko nesajēdzu, bet tur nevar kaut kādu web bāzētu risinājumu uzcept, neiesaistot pa tiešo iphone kontaktus?

Link to comment
Share on other sites

Jautājums nozares cilvēkiem!!!

 

Kaut kas vienkāršs - jau skan labi. Datu pārnešana uz (kaut kurieni) no kurienes apple ierīce tos var paņemt arī pilnībā ir izskatāma.


Kāda jēga no foruma?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...