Jump to content

OC priekš GTX 660


theulvis
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Īpaši daudz no datoriem nesaprotu, bet nesen uzzināju,ka ir iespēja "overclockot" savu sistēmu. Palasīju googlē vairākus topikus, bet tāpat īsti netiku skaidrs, tāpēc vēršos šeit, lai varētu padiskutēt latviski.

Man jautājums ir tāds - cik daudz es varu "overclockot" savu GPU un arī CPU, ja mana sistēma ir sekojoša:

 

Mātesplate  MSI 760GM(FX) (MS-7641)

Barošanas bloks Fortron 460W FSP460-60HCN 120MM SATA*4, IDE*1, PCIe*1 Black

Procesors AMD FX-6300 6-Core SAM3+ BOX/95W 3500MHz (turbo 4100Mhz) Black Edition

Operatīvā atmiņa 8GB 1600MHz Dual Channel

Cietais disks 1TB 7200RPM SATAIII 64MB Western Digital Blue

Video karte MSI NVIDIA GEFORCE GTX660 2GB    

Elektrības patēriņš Izslēgts (~0.7W); Windows 10 dīkstāve (~51.8W); Vidēja Slodze (~106W); Maksimāla 3D Slodze (~183W)

 

Ja iespējams, tad, lūdzu, atbildiet pēc iespējas mazākā datora terminoloģijā. 

Labots - theulvis
Link to comment
Share on other sites

Īpaši daudz no datoriem nesaprotu, bet nesen uzzināju,ka ir iespēja "overclockot"

 

Tas  vien norādā uz to, ka Tev nevajag to, par ko nav nekādas sajēgas.

 

 

 

Ja iespējams, tad, lūdzu, atbildiet pēc iespējas mazākā datora terminoloģijā.

 

Kāda velna pēc jau sākotnēji jāpērk dzelzis, kurš neatbilst Tavām vajadzībām un jācenšas pēc tam no mēsliem ripināt bumbiņas?

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Kādas Dzeses CPU un GPU ? Termo pasta ir manīta, Putekļu nav ?

 

Ram atmiņas konkrēts modelis, čipi kādi ir? 

 

Kādas Temperatūras ir slodzēs Furmark + prime 95 ? 

 

Nez Ja angliski māk lasīt var atrast visu kā konkrēto čipset var klokot un uzdzīt iegūstot 5-15% veirāk FPS dažādas spēlēs. 

 

Kādas ir tas spēles. 

 

Kas tagad ir pudeles kakls GPU vai CPU jauda? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nesen uzzināju,ka ir iespēja "overclockot" savu sistēmu.
Viss labāk kur uzzināji,ka tieši tavu sistēmu var pulksteņot tur arī meklē infu cik daudz un kā. Tas tomēr ir entuziastu pasākums. Nu nebūs tā ,ka vienkārši biosā pacelsi woltāžu un kompis pacelsies spārnos.  
Link to comment
Share on other sites

Jūs gan te visi esiet skarbie, tak palīdziet cilvēciņam ar padomiem!

 

DJWox, pasaki autoram kā noteikt pudeles kaklu ;)

Any way, autor, ja gadījumā savu karti OCjot nokurināsi - par kādām 100 eiropas naudiņām no manis varēsi iegādāties Asus GTX660-DC2-2GD5 videni. Klokota nav, 24/7 nav piedzīvojusi, darbojas ideāli, nu jau kādu gadu dzīvo antistatiskajā maisiņā. Pagaidām man viņa stāv kā rezerves variants, neesmu izdomājis, vai pārdot vai ne, bet nu ja kas, tad varam provēt runāt :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

senleja - Konkrēti par savu sistēmu neatradu, tāpēc griezos šeit pēc, bet tā bija kļūda. Paldies par sakarīgu atbildi!

 

 

 

DJWoX - Protams, ka angliski māku lasīt, vienkārši nezinu īsti terminoloģiju, Anyways, vienkārši atmetīšu spēlītes, jūtu, ka vairs jau tāpat nav tas vecums, bet ja galu galā izdomāšu paekspermentēt, tad meklēšu topikos googlē. 

 

 

rubb - kāda runa, haha! 

Labots - theulvis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

rubb - kāda runa, haha! 


Kas tur tik smieklīgs realitāte tev ja tu neko nezini, tad tā arī būs... 
Link to comment
Share on other sites

Bomāriņ, atklāšu mazītiņu noslēpumiņu... tikai nevienam to nesaki, labi? Nvidia kartītes ir visai grūti nokurināt, ir īpaši jāpacenšas. Ko gan nevar teikt par citiem CPU/GPU ražotājiem :)

Link to comment
Share on other sites

Kā kāda? Veco nokurināji, iespraudi nākošo, pat draiveri nav jāmaina, viss bumbās :D

 

Atslābsti, tas ko es rakstīju nav domāts kā GPU jaudas upgreids, bet gan kā vienkāršs inplace...

 

Nē, nu ok, man rezervē stāv arī 2 x GTX780TI-DC2OC-3GD5, pirms pārgāju uz 2 x Gigabyte GeForce GTX 970 G1... tomēr tās nez vai vēlos sist gaisā, neesmu pārliecināts arī par cenu :)

 

Jā, man rezervē stāv visādi veci lūžņi, nekādīgi nevaru saņemties tikt no šiem vaļā, laikam tāpēc caur boot.lv vēl nekad, neko neesmu provējis pārdot... :(

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

@rubb'eni Kaimiņos, ja ir normās cipars (pietiekami piezemēts), bez pārāk liela bezpriģeļa paņems ātrāk kā šeit sāks taisīt sūdu par pārāk lielām cenām.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bomāriņ, atklāšu mazītiņu noslēpumiņu... tikai nevienam to nesaki, labi? Nvidia kartītes ir visai grūti nokurināt, ir īpaši jāpacenšas. Ko gan nevar teikt par citiem CPU/GPU ražotājiem
Tieši tā.  :good:  
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik kad pieaugsi? (ak pareiz smadzenes neaug tās vainu ir dotas sakumā vai nav).

Sākumā ieteici rubb teikto, bet ar to nepietika vajadzeja tēmā atgriezties pēc 3h un tomēr vel kko iekomentet.

Link to comment
Share on other sites

Toties bomzītim, jāaizstāv tik "savējie". Bērnu dārzs. Ceru, ka bomzītis kādrezi sapratīs ar ko nopietnās lietās spēlējas.

 

Un, protams, par Tēmu neko nespēj sniegt :) Tikai spamo...

Labots - rubb
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Toties bomzītim, jāaizstāv tik "savējie". Bērnu dārzs. Ceru, ka bomzītis kādrezi sapratīs ar ko nopietnās lietās spēlējas.   Un, protams, par Tēmu neko nespēj sniegt Tikai spamo...

Manējo šeit nav bet tieši otrādi savējos laikam jau esi atradis.

 

Tavs teiktais nav mazāk uzskatāms par spamu, šim cilvekam jau teikts lai ko tādu nemēgiņa ja pat nezin lāga nevienu terminu. 

P.S. karalis nopietnajās lietās... (low end overclockā) apsveicu tevi...ceru ka pats saproti tik daudz cik raksti. Jo pats izņemot savu veco karti piedāvājis nekā daudz cita uzrakstījis neesi.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ar esošo barošanas bloku (460W) virstaktēšana nav tā labākā ideja, ja plānots paniekoties ar voltāžām. Elektrības patēriņš var pārsniegt veiktspējas ieguvumu, turklāt papildus būs jādomā par dzesēšanu/korpusa ventilāciju. Procesoru ir jēga virstaktēt (tam FX-6300 arī ir paredzēts), karti arī var, bet par gtx 980 ti tā nepārvērtīsies :)  

Link to comment
Share on other sites

Bomāriņ, es nenodarbojos ar OC, tāpēc arī necentos googlēt un sākt stāstīt kā tas jādara izliekoties, ka zinu kas un kā. Atškirībā no... neteikšu kura :D

 

Es savas kartes nevis OC, bet pielieku vēl kādu klāt - savam hobijam(tās nav spēles) nav žēl. Jā, drīz man būs trešā 970tā :) Ja tad paliks "par šauru", tad iespējams sākšu domāt par OC. Bet tas vairs nebūs tik vienkāršs pasākums, attiecīgi arī šajā tēmā esošā informācija man varētu noderēt...

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Bomāriņ, es nenodarbojos ar OC, tāpēc arī necentos googlēt un sākt stāstīt kā tas jādara izliekoties, ka zinu kas un kā. Atškirībā no... neteikšu kura

 

Tad ko tu runā par spamu ja pats vienīgais ko šajā tēmā atstāji ir spams. Pat ne ieteikumu.

 

 

Es savas kartes nevis OC, bet pielieku vēl kādu klāt - savam hobijam(tās nav spēles) nav žēl.

 

OC vairāk vai mazāk ir entuziasms, jo performances lēciens (īpaši low end segmentā) ir tāds ka maz jēgas( īpaši spēlēs) jo fps pieaugums nebūs īpaši jūtams, domāju 5fps neko nemainītu

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Kā tad bija ar to labi kolokoto 970, kuras performance izpogā lielāko daļu dārgāku/augstāka plaukta videņu? Maz jēgas, ja?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ja mācētu lasīt tad vairāk attiecināju uz low segmentu, lai vai kā gtx 970 tie ir 10-15% pieaugums, kas ja tā padomā nav nemaz daudz ņemot verā ko tas viss maksā. ( Bet nu savā ziņā 10-12fps jau kko var labot) Kopsummā ja nevari atļauties labāku produktu tad šaubos vai ar OC sasniegsi sev tīkamo rezūltātu drīzāk vieglāk paliek samierināties ar to ka kkā vel pietrūkst.

Es pats OC neuztveru kā performances uzlabojumu bet reizēm ir patīkami paniekoties.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Toļik kad pieaugsi? (ak pareiz smadzenes neaug tās vainu ir dotas sakumā vai nav).

Kas tev atkal sakāpis galvā fanāt? Nevari samierināties ar patiesību bomzīt! 

bet ieguvums būs ļoti mazs.

Kā kuriem GPU. 

Es pats OC neuztveru kā performances uzlabojumu bet reizēm ir patīkami paniekoties.

Tev jau nav tādas videokartes kuru var normāli overklokot ko sapņo ? 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Zuxters - gribēju pāris spēlēm labāku fps.

 

OC neuztveru kā performances uzlabojumu bet reizēm ir patīkami paniekoties.

Ar tavām zināšanām, max iegūsi 2fps, tas tev neko ne dos! Tur jāpieiet profesionāli, i tad tas ir tikai sporta pēc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Kas tev atkal sakāpis galvā fanāt? Nevari samierināties ar patiesību bomzīt! 

 

Es to pašu varu teikt par tevi, kuram vienīgais dzīvē par ko lepoties ir pc kurš tāpat uz LV nabagu līmeņa nav nekas kruts kur nu vel virs vidējā vai mirstīgajiem nesasniedzamā līmeņa.

 

P.S. cpu ar var overklokot ja tādu vel nezināji.

 

 

 

Tur jāpieiet profesionāli, i tad tas ir tikai sporta pēc.

 

Kādam tas sagādā varbūt baigo pieeju, bet līdz profesionālam OC tālu pa garu zāli jebkuram šajā temā( arī man), jo tam vajag paprāvus līdzekļus... viss parējais šeit ir niekošanās, tik abolūtiem pat terminu nezinātajiem niekošanās arī var sliktāk beigties.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Es to pašu varu teikt par tevi, kuram vienīgais dzīvē par ko lepoties ir pc kurš tāpat uz LV nabagu līmeņa nav nekas kruts kur nu vel virs vidējā vai mirstīgajiem nesasniedzamā līmeņa.

Nu atkal jārāda uz tevi ar pirkstu un jāsmejas. :haha:  Ko vel izdomāsi?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Nu atkal jārāda uz tevi ar pirkstu un jāsmejas.

 

Esi tas bagātais letiņš kurš tiešam jūtas bagāts? Tavu kompi mūsdienās katrs skolnieks var atļauties... Nav tie laiki kad priekš cigaretēm vien sanāca vasārā utml raujoties.

 

P.S Neaizmirsīsim par to fonu aiz tava kompja pēc kura jau var pateikt cik tu mums turīgs... :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nu bomzīt ko es varu izdarīt ja tu esi tāds mega bomzis! :D

 

Tavu kompi mūsdienās katrs skolnieks var atļauties...

Ja manu var atļauties katrs skolnieks tad tavējo jau nu noteikti katrs bomzis mierīgi varēs atļauties! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik tava apsaukāšanās kā tādam mazam tīnim skolā kuram dzīvē nav paveicies un viņš cenšas parādīt pretējo (apsaukajoties) ... lepojies vien ar to savu kompi atļaušu tev priecāties ka tas ir vienīgais ko normāli spēj atļauties un tas pats ir tik vērts cik jebkurš skolnieks spētu atļauties ( protams, tas arī atkarīgs no prioritātēm).

Link to comment
Share on other sites

Toļik tava apsaukāšanās kā tādam mazam tīnim skolā kuram dzīvē nav paveicies un viņš cenšas parādīt pretējo (apsaukajoties) ... lepojies vien ar to savu kompi atļaušu tev priecāties ka tas ir vienīgais ko normāli spēj atļauties un tas pats ir tik vērts cik jebkurš skolnieks spētu atļauties ( protams, tas arī atkarīgs no prioritātēm).

Tas viss tavs rakstītais ir trīs mājas tālāk sunim zem astes! Parādi man labāk kur es esmu lielījies ar savu datoru kaut vienu vienīgu reizi pirms kārtējo reizi tupa te ied*rs! Zinu ka tev ļoti skauž, citādi tu te nerakstītu visas šitās sevis izdomātās muļķības.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Atceries to garo palagu temu par i5-4590k, tu tur pat specom bildes meti, tāpēc neapkauno sevi, nebūtu runājis netiktu pieminēts...tāpat kā daži teksti ir papilnam kurus es netaisos rakt, bet tu pats labi zini kuri  tie ir tapat kā beņču temās tā arī citās.


 

 

Zinu ka tev ļoti skauž, citādi tu te nerakstītu visas šitās sevis izdomātās muļķības.

 

Kamdeļ lai man skaustu ka man pc ir tādā pat vērtība( lai vai kā tas man nav tik svarīgs cik ļoti tev) tikai atšķirība ka tiešām esmu vel skolnieks...  :D bez pastāvīga  darba utml.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Atceries to garo palagu temu par i5-4590k, tu tur pat specom bildes meti, tāpēc neapkauno sevi, nebūtu runājis netiktu pieminēts...tāpat kā daži teksti ir papilnam kurus es netaisos rakt, bet tu pats labi zini kuri  tie ir tapat kā beņču temās tā arī citās.

Tu pats ļoti labi zini ka tā bija atbilde par to tavu "vecā laptopa diršanu"!  Un tu jau sāki d*rst pirmais ne jau es to tu atceries!

Kamdeļ lai man skaustu ka man pc ir tādā pat vērtība tikai atšķirība ka tiešām esmu vel skolnieks... bez pastāvīga  darba utml.

Nu kāda vella pēc tad tu te gaisu smirdini?  Taviem tiem vecajiem dzelžiem vērtība jau ir kritusies un jau sākotnēji viņi bija pavisam citā cenā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...