Jump to content

Nokia viedtālrunis ar Android os


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti biedri. Pārsteidza mani laba ziņa - beidzot normāla Nokia ar Android OS uz borta! Izskatās jau labi, sevišķi jau E1.

 

 

http://www.pricepony.com.ph/blog/nokia-c9-vs-nokia-e1-2gb-ram-nokia-smartphones-compared/

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vienīgā problēma, ka M$ nopirka no Nokia viņu Lumia un līgumā ir paredzēts, ka Nokia nedrīkst izlaist telefonus līdz 2016. gada 3. vai 4. ceturksnim. Šīs droši vien ir baumas un attēli ir Nokia fanu murgi.

 

Ja arī šī gadījumā ir īstenība, Nokia Android telefoni nonāks tirgū pēc gada labākajā gadījumā. Un pēc gada tu negribēsi ne 2 GB RAM ne arī 6.0 Marshmallow.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie var būt paraugi, kuri šogad var tikt izlaisti tirgū. Un līgums arī tiks ievērots.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kādam to nokia vajadzēs? Man viņa ir tikai tāpēc, ka bija ar wp 8.1. 

A savādāk, viens no simta androīda trubu ražotājiem....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nokia pēc līguma ar MS nedrīkstēja telefonus zem Nokia zīmola izlaist līdz 2016. gadam. Šajā ziņā Nokia rokas ir brīvas. Par to C9, es domāju, tās ir kārtējās fanu cerības. Paskatiet gsmarena, jau sen tur tāds Nokia C1 pazibēja, fani šausmīgi nopriecājās, ja apskata komentārus. :)

http://www.gsmarena.com/nokia_c1-6885.php#

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms gada-pusotra jau logfailos starp lietotājiem uzpeldēja Nokia X. Toreiz bija tāds - WTF, nokija un androīds? 

 

OS: Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean)

Released: 2014, March

 

Priekš tā Nokia X ir arī entuziastu pielāgots Cyanogen ar 5. androīdu vismaz.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Tie Nokia X bija reāli telefoni, kurus anonsēja, ražoja, sāka tirgot... atšķirībā no C1 vai vēl visādiem, kas ik pa laikam internetā parādās kā nerimstošo fanu fantāzijas.

Link to comment
Share on other sites

Man nokijām patīk korpusi. Man patīk, ka telefoni ir viegli remontējami. Nav iebildumi pret Win8 vai kas tur par os viņiem ir, ir iebildumi pret aplikāciju trūkumu, kas joprojām ir dramatisks. Piemēram iekš mobilly biļetes uz vilcienu / autobusu nopirkt nevar (tikai stāvvieta), normālas pults priekš kodi nav utt utjpr.


Spriežot pēc specifikācijas tas Nokia X bija episks mēsls.


Man būtu kauns 2014 gadā šādu tālruni ražot/ tirgot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man izskatās, ka vairāki Nokia telefoni atbalsta androīdaplikācijas (kaut kā caur VM vai natīvi - nezinu, neesmu rokās turējis):

https://www.microsoft.com/en/mobile/phones/nokia-x/?order_by=Latest

 

Your Fastlane to Android™ apps just got bigger

Access the world of Android apps. Flow between your favourites faster and smoother with Fastlane.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāda bauma bija, ka uz w10 bez problēmām portējas androīda aplikācijas. Tas jau notiek vai tikai bauma? 

Link to comment
Share on other sites

Ķīnā ražots Nokia, pie tam ar Android ? Un tā esot laba ziņa :wtf2: ?  No Nokia dzelžu kvalitātes tur tikai nosaukums, bet ja vēl android  tur uzbāzts... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ķīnā ražots Nokia, pie tam ar Android ? Un tā esot laba ziņa
 

 

nu un ka Kina razots kapec tik negativa attieksme? iphone ari razo kina, visi parsvara ir apmierinati ar kvalitati. cik tiem stradnikiem maksa un kadas sastavdalas dod tik labu telefonu ari vini uztaisa

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par Ķīnā ražotu vairs nevajag satraukties. Ko gan tik tagad neražo Ķīnā, bez maz vai visu. Pat anekdote tāda ir. Kāds ir visvairāk pasaulē uzrakstītais trīs vārdu teikums, pats, pats? Domājat - I love You... Nē. Made in China. :sarkasms: Arī pēdējā laika Nokia telefoni, kad vēl Nokia nebija MS nagos, liela daļa tika ražoti Ķīnā. Somijā pārstāja ražot telefonus jau 2012. gadā, kad vēl nebija Nokia telefonu biznesu pārdevuši MS.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

Update 1/12/2016

I can confirm that the final version of Windows Phone 10 did not ship with Android app support. Varying reports have commented on whether the support has been completely halted, or simply postponed, only time will see. I for one hope that the feature makes a return as it definitely allowed me to enjoy both the superior Windows Phone UI and product quality (ie high rez cameras etc), while having the option of using Android’s expansive app catalog.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda sajūta, ka dažiem šeit ir galvenais noniecināt Nokia centienus atgriezties tirgū.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, šitas prikols labs... kolēgei  ar jauns sestais iphons. Prasu, vai gribi apmainīt pret nesaskrāpētu un jaunu? Jā. Nostrādāja... šī tagad dusmīga uz mani :D Bet, kad dabūs jaunu, gan jau būs ok :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Bija senāk pirmais Nokia aparāts ar divām sim kartēm. Anuncēts tika, bez maz vai gadu iepriekš, ja ne vairāk. Tomēr beigās iznāca.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...