Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

Labvakar.

Kā var dabūt naudu bankas kontā no paypal?

Vai kartes veidam ir nozīme? (MasterCard, Visa...?)

 

Kad paņemu withdraw funds - rāda  - "You'll need to add a bank account", bet linkojot rāda kaut kādu add US bank account.

 

Varbūt jāņem pie kredītkartēm un jāapstiprina karte?

 

Piedodiet par šādiem jautājumiem, pirmo reizi cenšos skaitīt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

@hehe, tad sanāk, ka nekādīgi uz konta nevarēšu dabūt, neskatoties arī uz to, ka būšu "confirmed card"?

Labots - Kobra
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka tā ir izmaksa, un izmaksātājs tāpat kā pircējs atšķirībā no pārdevēja var izvēlēties ko un kā darīt. Pārējiem atliek pielāgoties. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Caur VISA karti saņemsi

Tātad sanāk ka tikai ar visa kartes palīdzību varēs pārskaitīt naudu no paypal konta?... Es pareizi sapratu?  Un kas notiek teiksim ja no paypal konta tiek pārskaitīti pieņemsim dolāri, ja bankā ir izveidots šādas valūtas konts tad to arī varēs izņemt bankomātā vai tomēr tas nav reāli ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Jā, tikai VISA. Speciāli tam gāju taisīt šo karti, kurai gada maksa ir 2x lielāka. Par dolāriem gan nepateikšu, bet ja ir parasts konts (EUR) un skaiti uz karti, Paypal aprēķina summu pēc kaut kāda sava kursa.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Speciāli tam gāju taisīt šo karti

Cik tev izmaksāja uztaisīt jaunu kartiņu ?

 

kurai gada maksa ir 2x lielāka.

Šajā bankā liekas ka gada maksa ir vienāda.

Master Card 

Visa

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

swed vispar murgs dabut visa karti, tikai njemot sava dizaina karti pa 25eir gada..nebija citu variantu vismaz man :(

un vispar neieteiktu tur svaidit shurp/turp naudu starp paypal un banku ja tev nav jau eiro bilance, tas komisijas maksas ko vini kaash ir vienkārši atsronomiskas, laikam kkadi 3% parasti kad rekinaju pa virsu vinji njem kad maina no vienas valutas uz otru... AHUJEL!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad sanāk ka tikai ar visa kartes palīdzību varēs pārskaitīt naudu no paypal konta?... Es pareizi sapratu?  Un kas notiek teiksim ja no paypal konta tiek pārskaitīti pieņemsim dolāri, ja bankā ir izveidots šādas valūtas konts tad to arī varēs izņemt bankomātā vai tomēr tas nav reāli ?

Tikai VISA, debetkarte, kredītkarte, dāvanu karte, vienalga kas, bet VISA. Mēģināju skaitīt $ uz karti ar pamatvalūtu $, vienalga PayPal konvertē uz nacionālo, tas ir uz € pēc sava kursa ~4%. 

 

 

Cik tev izmaksāja uztaisīt jaunu kartiņu ?

Privatbank pilnīgi neko nemaksā. Saņem tajā pašā dienā un lieto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Mēģināju skaitīt $ uz karti ar pamatvalūtu $, vienalga PayPal konvertē uz nacionālo, tas ir uz € pēc sava kursa ~4%.

Tad jau sanāk ka to pamatvalūtas kontu $ nemaz nav vērts taisīt?  Viss kas ir nepieciešamas ir tikai Visa karte?... Vai tas varbūt ir atkarīgs no bankas kādu mēs lietojam?

 

"You'll need to add a bank account", bet linkojot rāda kaut kādu add US bank account.

Es pareizi saprotu ka šis ir deļ tā, ka tiek lietota nepareiza karte teiksim MasterCard? 

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Multivalūtu kontam pamatvalūtai nav nozīmes, bet pašai kartes pamatvalūtai. Bankai arī nav nozīmes, jo banka ir tikai saņēmējs. PayPal acīmredzot skatās pēc adreses. Latvija, tātad €. Pārskaitīt 100$ kā $ peļņa 2$, pārskaitīt 100$ kā € peļņa 6€, ir starpība ne?


 

 

Es pareizi saprotu ka šis ir deļ tā, ka tiek lietota nepareiza karte teiksim MasterCard?
 

Tur piedāvā naudu skaitīt pa tiešo uz bankas kontu, ASV bankas. Latvijas pagaidām vēl nevar.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Tur piedāvā naudu skaitīt pa tiešo uz bankas kontu, ASV bankas. Latvijas pagaidām vēl nevar.

Lietojot Visa karti taču neuzrādīsies tas pats ? 

 

Multivalūtu kontam pamatvalūtai nav nozīmes, bet pašai kartes pamatvalūtai.

Ja teiksim Visa kartes pamat valūta ir € un konta valūta ir tikai € no paypal man izdosies pārskaitīt $ uz savu bankas kontu ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Uzrādīsies papildus fīča - skaitīt uz karti, tas ir caur VISA International nevis pa tiešo uz kontu. :) $ pārskaitīt neizdosies, jo būs jau konvertēts uz € vēl pirms būsi apstiprinājis pārskaitījumu. :)

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Uzrādīsies papildus fīča - skaitīt uz karti, tas ir caur VISA International nevis pa tiešo uz kontu. $ pārskaitīt neizdosies, jo būs jau konvertēts uz € vēl pirms būsi apstiprinājis pārskaitījumu.

Paldies par atbildēm! :)

 

Gribēju zināt vai vispār ir iespējams pārskaitīt tagad zināšu to ka skaitot no paypal $ automatiski pārvēršas par € un multivalūtu kons, un $ pamat valūtas karte nav nepieciešami.

Labots - Antons ar lielo burtu
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par SWED varu vēl piebilst, ka gada maksa par VISA kartes izmantošanu tiek atvilkta vienā reizē (kaut kādi 25 EUR laikam sanāca), bet ne tā kā Mastercard - kur katru mēnesi noskaita kaut kādu nepilnu eiro.  

Link to comment
Share on other sites

Tiešām gribat pateikt ka nav iespējams veikt izmaksu uz bankas kontu? Tad kāda h dēļ paypal to man piedāvā darīt (Latvijas konts)?

Link to comment
Share on other sites

LSTP, tu nesaprati. Var uz Latvijas kontu no Paypal, var. Tik ne uz visām kartēm. Biedri, redz, skaidro - vajag VISA, uz to var, MasterCard nederēs, jo priekš Latvijas kontiem Paypal uzstādījumu dēļ vajag tieši VISA.

Lasu šo tēmu un ar bažām skatos uz savu VISA karti, kurai derīguma termiņš iet uz beigām. Lieta tāda, ka Seb banka vairs nedod VISA kartes parastā gadījumā, aizstāj esošās VISA kartes ar MasterCard, ja nekas nemainīsies Paypal uzstādījumos, jāapsver iespēja izņemt VISA karti citā bankā. Vai jāņem Seb Stila karte, kas VISA, tik bezkaunīgi dārgāka.

Link to comment
Share on other sites

@@vvv,Tu man liekas jauc  divas lietas - bankas kontu ( un izmaksu pa tiešo uz bankas kontu) un bankas karti, šai gadījumā VISA. Lai arī veicot refundu uz VISA tu loģiski naudu dabū VISAi piesaistītajā kontā, kardināli atšķiras izmaksu mehānisms. Cik saprotu topikstarterim tieši ir sāpe, ka nevar uz kontu, bet jāizmanto karte.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

LSTP, tev taisnība, var Paypal kontam norādīt nevis bankas karti, bet konta numuru. Tikko apskatījos savā Paypal kontā, ir tāda iespēja - pievienot bankas kontu, nevis kartes numuru... bet, tur jābūt US bankas kontam. Nezinu, vai tev Paypalam Latvijas bankas konts pievienots, vai tev ir bankas konts kādā US bankā, ko tu vieglu roku pievienoji, bet, cik es saprotu, priekš Paypal lietošanas Latvijas iedzīvotājiem daudzas iespējas ir apgrieztas. Starp citu, savā laikā Paypal ņēma pretī tikai mūsu kredītkartes, debetkartes nederēja, pat nezinu, kad šo iespēju pievienoja, man pievienota Paypal kontam kredītkarte, tieši Paypala dēļ toreiz izņēmu bankā kredītkarti.


Iedomājos, varbūt tev kaut kāds Premium vai Business, kā viņu tur sauc, Paypal konts? Tur, iespējams ir citādāk. Man ir parastais.

Link to comment
Share on other sites

@@vvv,Hmm, varbūt tāpēc ir iespēja, ka man pievienota ne Latvijas bankas karte. Par kartēm, problēma nav kredīt vai debet, bet lai VISA kartei būtu naudas atgriešanas funkcija (izkrita no galvas kā to terminu sauc angliski), tāpēc nepieņem debetkartes kurām nav tādas funkcijas. Uz Mastercard tādēl arī nevar veikt izmaksas, dēļ tā ka viņu politika  neparedz naudas atgriešanu.

Link to comment
Share on other sites

https://www.paypal.com/lv/cgi-bin/webscr?cmd=_display-country-functionality-outside

Darakos līdz šim.

Skatos arī MasterCard tur līdzvērtīga VISAi. Kāpēc biedri augstāk tik ļoti uz VISU uzstāj. Tiešām MasterCard neder naudas saņemšanai? Biedri, tie, kas par VISA teica, esiet pārliecināti? Varbūt kas pamainījies pēdējā laikā?

Bet par naudas atgriešanu (Withdraw) tur skaidri pateikts - tikai kartes vai US bankas konts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet par naudas atgriešanu (Withdraw) tur skaidri pateikts - tikai kartes vai US bankas konts.

Nav jau tā ka tikai US konts der, arī UK konts darbojas lieliski (ganjau arī citu daudzmaz lielu valstu konti der). Kartei, kura man bij pievienota Paypal kontam, termiņš beidzies jau pirms gadiem pieciem, tāpēc viņi gan noskaita (Direct Debit), gan atskaita pa tiešo no konta.

Kāpēc jūs veidojat kontu USD? Vaitad EUR nevar? Nebūs tik daudz visādu konvertāciju izmaksu. Man ir GBP un nekādas komisijas neparko neņem (neesu gan pētijis cik izdevīgi viņi samaina, ja pērku kautko dolāros).

Link to comment
Share on other sites

@@vvv,Izskatās ka tur nav īpaši saspringuši uz Latviju un iemaukuši tādas izmaksu opcijas un tādas kartes, kādas Latvijā nemūžam neviens nav piedāvājis. Starp citu sarakstā ir arī Amerikan Express ko emitē Citadele. Kāds negrib notestēt?


 

 

Kāpēc jūs veidojat kontu USD? Vaitad EUR nevar?

Kādreiz, kad bija lati, tad viens pīpis, viss tāpat gāja caur entajām konvertācijām, bet tagad, tiem kam viss ir eirikos ir izdevīgāk turēt paypal eiro kontu.

Link to comment
Share on other sites

Andri, tev atrašanās vieta ir UK, tur UK konts priekš atsaukšanas der, Latvijas iedzīvotājiem (billing adress) tāda iespēja nav.

Apskatījos tajā saitē blakus Latvijai Albānija. Tur tieši norādīts, ka priekš withdraw der tikai VISA karte. Latvijai nebija izdalīta VISA kā vienīgā. Ja tā, tad biedri tēmas sākumā runādami par VISA un tikai VISA lieto novecojušu informāciju. Kurš būs pirmais, kas dabūs naudas atmaksu no Paypal uz MasterCard? Noteikti ierakstiet forumā. Būšu pateicīgs, jo šogad man banka grasās atņemt VISA (termiņš beidzas) un vietā dot MasterCard. Ja MasterCard var pilnvērtīgi lietot Paypalā, tad nemaz neraušos uz VISA.


 

 

bet tagad, tiem kam viss ir eirikos ir izdevīgāk turēt paypal eiro kontu

Ja jāpērk US dolāros, tāpat tie no Paypal neizdevīgu konvertāciju taisa. Ja pirkumi eiro, tad gan labi. Bet, kā augstāk biedri raksta, nav jēgas no dolāru konta - Paypal apskatās, ā, no Latvijas, un nokonvertē visu eiro šākātā.

Link to comment
Share on other sites

Par kartēm.Atcerējos: lai saņemtu naudu kartei vajadzīga aktīva CFT jeb Credit Funds Transfer funkcija. Visām VISA kredītkartēm tā ir pēc noklusējuma. Par to ka tas parādījies mūsu platuma grādu Mastercard vai American Express ( ja tic paypal rakstītajam ka uz šīm kartēm var veikt izmaksu) tas man ir jaunums.

Link to comment
Share on other sites

Man arī tas jaunums. Laikam nemaz tik sen, kā tās izmaiņas notikušas (ja tiešām), skat, cik daudzi biedri šajā tēmā turpina sludināt VISA kā vienīgo. Vai tiešām neviens no biedriem vēl nav MasterCard lietojis atmaksas saņemšanai?

Link to comment
Share on other sites

nuuu koo var njemties! ja tu esi kontu registrejis kaa no LV- tad TIKAi uz visa karti vari iznemt, punkts un viss nekadu citu iespeju vairak nav! Jasakozh zobi un jamaksa ahujenas gada maksas par to visa karti + vel 3% jazaudee valutas konvertacijaa jaukajam paypalam.. NAV citu variantu ja gribi lietot vinus! Monopolu uztaisijusi un iekasee tik cik pasi grib.. 

 

 

Ja esi ieksh UK registrejis kontu tad vari iznemt TIKAI uz UK bankas kontu,nav tada opcija uz kartes nemaz iznemt vinjiem tikai uz bankas kontu vinjiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc jūs veidojat kontu USD? Vaitad EUR nevar?

Tur jau nekas nav jāveido, PayPal ir multivalūtu. Kādu naudu tur ieskaita, tāda uz tā atrodas. Vari izvēlēties pamatvalūtu kā €, un dolārus redzēsi kā eiro, bet tikai dolāru vērtību eiro pēc tā brīža kursa, tie tāpat būs dolāri.

 

 

Kāpēc biedri augstāk tik ļoti uz VISU uzstāj. Tiešām MasterCard neder naudas saņemšanai?

Tavā linkā par izmaksu uz Mastercard nekas nav minēts:

Withdraw funds from your PayPal account:

  • To your credit, debit, or prepaid card.
  • To your US bank account.
Link to comment
Share on other sites

Jasakozh zobi un jamaksa ahujenas gada maksas par to visa karti

 

Nutak biedrs pilnīgi pareizi pateica, ko var cepties par neesošām problēmām. Pārbaudīts, persōnīgā pieredze:

 

Privatbank pilnīgi neko nemaksā. Saņem tajā pašā dienā un lieto.
Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Neliels kopsavilkums:

 

No Paypal uz Latvijas banku kontiem uz doto brīdi NEVAR neko pārskaitīt.

 

No Paypal var pārskaitīt uz VISA karti. Par Mastercard, varbūt kas ir mainījies, bet pēdējo reizi, kad aktivizēju karti, varēja tikai uz VISA, ja grib izņemt naudu no Paypal.

 

Swedbank jau pirms diviem-trim gadiem pateica, ka VISA vairs neizsniegs. Es viņiem pateicu, ka kravāju čemodānu un man nafig nevajag to Mastercard. VISA karte bija pēc nedēļas gatava. Kā ir tagad - nezinu. Septembrī ekspirēsies VISA un tad skatīsim.

 

Ja nauda Paypal glabājas/ienāk ne-EUR valūtā (biežāk USD, GBP), tad Paypal pirms skaitīšanas uz VISA karti summu nokonvertē pēc sava "superizdevīgā" kursa uz EUR. Šo gan viņi nereklamē, bet to var appiet, aizrakstot supportam, ka man lūdzu uz manu karti skaitīt tādu un tādu valūtu. Manā gadījumā pamatā ir GBP, kas tad jau tiek konvertēti pēc Swedbank kursa. Uz 1000GBP tie ir aptuveni 20-40Eur atkarībā no "mēnesfāzēm" (lasi kursu starpība).

 

Ja grib no Paypal uz KARTI saņemt nekonvertētu valūtu, tad ir jāmeklē karšu izdevējs, kas piedāvā konkrētu kartes valūtu. Pēdējo reizi, kad šo pētīju, tikai Citadelei tas bija iespējams un tikai USD. Saņemt GBP uz karti neviena banka Latvijā nepiedāvāja.

 

Neliels piemetinājums par pirkšanu ar Paypal un valūtu konvertāciju. Piemēram, Paypal kontā glabājas EUR, bet pirkums jāveic USD un baisi uztrauc Paypal kurss? Pirms veicat pirkumu, uzstādat lai naudu ņem no kartes, tad valūtas kurss būs pēc bankas cenrāža (izdevīgāk).

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

 

 

Manā gadījumā pamatā ir GBP, kas tad jau tiek konvertēti pēc Swedbank kursa.
 

Maksājums ir caur VISA karti, un konvertācija ir pēc VISA International kursa. Tas ir aptuveni pa vidu starp bankas pirkšanas/pārdošanas kursu.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Starp citu sarakstā ir arī Amerikan Express ko emitē Citadele. Kāds negrib notestēt?
Nedarbojas! 
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais veids kā no paypal nauda ienāk kartē bez visa ir refund, šis ir dīvaini, bet strādā. Ja pārdevējs atgriež naudu, tā automātiski aiziet uz kontu.

 

Par VISA, arī seb ir tas pats, ka visa ir tikai stila karte, maksā gan 18eur gadā. Es no paypal naudu, kas ienāk šad, tad neņemu ārā, tur pūst un bieži ebay ko pērkot ir patīkami, ka nav no konta jātērē nauda. Arī var ietaupīt uz komisijām, nav šurpu turpu jāskaita nauda.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Vai visās bankās Visa kartes gada maksa ir jāapmaksā ar vienu reizi nevis katru mēnesi kā tas ir ar MasterCard ?

 

Ja grib no Paypal uz KARTI saņemt nekonvertētu valūtu, tad ir jāmeklē karšu izdevējs, kas piedāvā konkrētu kartes valūtu.

Kur to karšu uzdevēju ir jāmeklē ? 

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Es jau arī visu laiku zināju, ka naudu no Paypal konta var dabūt uz VISA karti. Tas tā bija visu laiku. Jautājums paliek atklāts, vai kas nav pamainījies tieši pēdējā laikā, no šā gada sākuma, piemēram. Jūs, kas sakāt, ka nevar, jūs pavisam nesen esat mēģinājuši? Nevar saprast, varbūt mēģinājāt kādreiz uz MasterCard, kaut vai pāris mēnešus atpakaļ, tad nesanāca. Bet tagad? Tagad neviens nav to darījis? Tikpat es arī ilgi dzīvoju ar pārliecību, ka Paypal kontam der tikai kredītkarte, sākumā tā bija, bet vēlāk priekš Latvijas radās iespēja kontam lietot arī debetkartes, kurā brīdī, nemaz nemāku pateikt, jo pats ar savu VISA kredītkarti nekādus ierobežojumus nejutu. Vai nevar kāds biedrs ar MasterCard Paypal kontā tagad paskatīties, parādās iespēja pievienot MasterCard naudas saņemšanai. Tā saite, ko es #24 komentārā ieliku, Latvijas gadījumam neko par VISA nepasaka, ja jau būtu tikai VISA, kāpēc nav tādi paši nosacījumi, kā Albānijai, kur tā VISA konkrēti pieminēta, kā vienīgā iespēja. Es saku, interesē, tieši tagad, nevis - tas taču sen zināms, visu laiku tā ir bijis, pārbaudīts kaut kad...

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Jūs, kas sakāt, ka nevar, jūs pavisam nesen esat mēģinājuši?

Mēģināju pavisam nesen kādus 2-3 mēnešus atpakaļ karti American Express vispār nevar pat pieslēgts paypal kontam! Kas attiecas uz Master karti tad šo var pieslēgt bet viņa nedarbojas jo tiek pieprasīts lai pieslēgtu kādu Amerikas bankas kontu.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...