Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

Parasti 3 darba dienas apmēram. Kas par banku? Un vispār vajag jautāt viņiem...

Link to comment
Share on other sites

Lai varētu aktivizēt karti iekš paypal tiem 1.50 eur ir jābūt uz kartes vai, uz paša paypal konta ?


Kā tur īsti ir? 

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo reizi neko nepaņēma, nobrīnījos, atnāca mails ka jaunā karte ir piereģistrēta paypalā un viss :shok:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Interesanti kāds ta tur ir tas iemesls kādēļ viņi vienkārši pēkšķi paņem, un atslēdz iespēju sūtīt naudu uz bankas kontu.
 

Man šī iespēja pazuda kā parādījās withheld summas kas iesaldējas uz 21 dienu, tagad termiņš iztecēja un uzreiz viss atkal strādā.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Jums no PayPal atbildes uz ziņām/epastiem ātri atnāk? Man jau septembra vidū tika uzlikts limits, jo ienākošā nauda tuvojās 2500€ un dēļ kaut kādām ES normām viņiem no manis jāpieprasa pases kopija un kaut kāds papīrs, kas liecina par manu adresi. Viss tika pievienots jau tajā pašā dienā, resolution centrā rādīja, ka viss kārtībā un dažu dienu laikā sazināsies vai noņems limitu, bet tā arī nekas nav mainījies. Divas reizes esmu sūtījis šiem ziņu turpat PayPalā, abas reizes rādīja, ka 24h laikā atbildēs, bet neviens nav ar mani sazinājies. Varbūt vēl kādam tā ir gadījies?

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros pāris nedēļas pagāja līdz atnāca atbilde ka papīri nav labi, jāsūta vēl, un tik pat ilgi pagāja līdz apstiprināja ka jā, nu ir ok. Ja tas traucē ir jāzvana.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Skaidrs, tātad tas uzraksts par atbildi uz ziņu/epastu 24h laikā ir fufelis. Vairāku nedēļu laikā neviena atbilde.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sen sekoju šai diskusijai, nolēmu iepostēt. 

Gribēju atvērt kontu un paņemt VISA karti Privatbankā - darbiniece jautā, kādam mērķim. Saku, ka naudas noņemšanai no paypala. Viņa pateica, ka banka pieprasīs visu darījumu izrakstus no paypala, tiklīdz ieskaitīšu naudu uz karti. Tjip lai neatmazgā naudu. Vēl pabiedēja ar VIDu, ka šie ar var interesēties. 

 

Kā pārējiem? Nav nekādi jautājumi no citām bankām par naudu, kas ienāk no paypala? Un kādas summas jūs skaitat mēnesī, lai neviens nesietos klāt? Cik var vienā reizē skaitīt? Doma iekš DNB paņemt VISU.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau Privatbankai kaut kad nesen banku uzraugi bija uzbraukuši par kapitāla izsekojamību, bija kaut kādi sodi,  tā kā tā tagad sabaidīta un cenšas laboties , gan jau citur būs vienkāršāk .... Cita dēle sola VISU AmEx vietā ....

Link to comment
Share on other sites

 

marrtins - skatos, ka arī ebayā tirgojies. Vai Tev ir oficiāli uzņēmums un maksā arī kkādus nodokļus valstij? Var arī privāti atsūtīt kas un kā, būšu ļoti pateicīgs

 

Link to comment
Share on other sites

VIDs labi redz manu apgrozījumu un nebūtu jājautā :)

bretons: esmu pašnodarbināts, viss oficiāli, pagāšgad ~15k nodokļos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

darbiniece jautā, kādam mērķim. Saku, ka naudas noņemšanai no paypala
Nu tu arī vienkāršs kā divas kapeikas. Uz tādiem jautājumiem ir vienkārša atbilde- norēķiniem (Galu galā kam tad ir vajadzīgs bankas konts un karte?) vai arī norēķiniem internetā. 
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Microstar

Vakar veicu pārskaitījumu no PayPal uz SEB šodien skatos PayPal uzrāda, ka pārskaitījums ir izpildīts jeb Completed, bet SEB kontā vēl nav ieskaitīts vai tā ir jābūt? Vai vienkārši ir jāgaida?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

MAn atkal ir otrādi :D Vakar veicu pārskaitjumu arī no PP uz SEB, joprojām rādās Pending un nekāds epasts, ka money kkur sāktuceļot nav atnācis :/ 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Microstar teica:

vai tā ir jābūt? Vai vienkārši ir jāgaida?

Jā, tā tam jābūt. Var paiet vairākas darbadienas, kamēr nauda parādīsies kontā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Ienāca šodien.

 

Vēl jautājums vai šinī laikā no sestdienas uz svētdienu būs iespēja pārskaitīt no SEB uz Swedbank ? Vispār viņi brīvdienās skaita ?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Ja ir abas bankas konti un kartes, izņem kešu vienā, ieskaiti kešu otrā, pārskaiti ibankā un voilā! Tavs mobilais uzrādīs, ka esi veicis dienas veselīgo soļu skaitu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Vecinet? Vakcinēt? Večiņai? Veicināt?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Vecinet? Vakcinēt? Večiņai? Veicināt?

Vicināt? Ak, šī piegdiena.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Par visa karti sapratu, ka nevar pārkaitīt pa taisno no Paypal uz Mastercard, bet kādēļ es nevaru pārskaitīt no paypal pa taisno uz savu kontu? Kautkāds error rādās, bet iespēja tāda ir.

Jā, man tam kontam ir piesastīta tikai Mastercard, bet tam tak nevajadzētu būt šķērslim. Tāpat apmēram pazaudē karti bez naudu izņem bankā... sviests..

Labots - OV24
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienu jaunatne, skatās multfilmas angliski, sapņo angliski, runā angļu žargonā, bet izlasīt the FM(anual) nespēj un kur nu vēl saprast ka vispirms viss ir jāverificē – nespēj, galīgi potences nafff

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vai kāds var lūdzu atbildēt - vai ir Latvijā iespēja atvērt bankas kontu ar pamatvalūtu USD? Vienkārši lieta tāda, ka ja skaita no Paypal naudu uz savu, piemēram SWED kontu, tad USD automātiski konvertējas par EUR... + es iepērkos arī Amazon, bet tur atkal nevar nopirkt ar Paypal, sanāk atkal pakāst piķi par konvertāciju...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ju teica:

Ienākumi arī mēdz būt USD? Ja nē, tad jau tāpat kaut kad būs jākonvertē.

Protams, ka mēdz. Ebayā tirgoju mantas, nauda nāk USD.

Vienīgais ko atradu ir šitāds variants, - https://www.seb.lv/ikdienas-pakalpojumi/konti/multivalutu-konts - bet cik man bankas darbiniece teica, tad maksājot ar šādu karti, viņa tāpat ņem par pamatu EUR un konvertē USD, stulbums kaut kāds... Kāpēc es nevarētu turēt uz kartes USD un ar viņiem arī norēķināties kad man vajag?

Laikam vienkārši aiziešu uz banku klātienē paprasīt.

Labots - Rīdža
Link to comment
Share on other sites

man līdzīgs jautājums, tikai par Revolut karti - pašā Revolut ir eur, caur paypal arī maksāju eur, bet no kartes tiek ņoņemtas gbp, kas konvertētas uz eur. uz komisiju sanāk padaudz. kāds ir saskāries ar ko līdzīgu?

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz vai tik Parex/Citadele nebija? Tagad nezinu vai vēl ir, bet toreiz komisijas maksas tāpat bija kosmosā par to USD karti :/

 

Un tā swedbankā, citēju: "No 01.09.2018. jaunas kartes netiek izsniegtas."

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MTB bankai ir USD kartes, ja kas :)

PNB bankā droši var atvērt kontu un skaitīt visu savu naudu, Raimonds Pauls priecāsies :)))

 

Link to comment
Share on other sites

Parasti norēķinu konti ir multivalūtu un pamatvalūtu var mainīt. Bet attiecībā uz PayPal tas neko nedod, tāpat konvertēs pa savam un tālāk skaitīs nacionālajā valūtā, uz LV bankām tātad EUR.

Link to comment
Share on other sites

Jātirgojas ebay.de, tad naudiņa no paypal arī uz karti aizskrien bez konvertācijas !

Link to comment
Share on other sites

Kontu reģistrēju ebay.com, tirgojos ebay.de un naudiņa skaitās euro. par UK nezinu, katrā ziņā vērts pamēģināt

Link to comment
Share on other sites

 

pirms 3 stundām , Rainis teica:

naudiņa

"Jātirgojiņās ebayiņā, tadiņām naudiņa no paypaliņa ariņās uz kartiņas aizskrieņās bez konvertītes!"

:rofl:


Pirms 29 minūtēm , ArtūrsB teica:

Kā ir ar tirdzniecību ebay.de ja konts ir reģistrēts co.uk?

Galvenais, kurā saitā pašu sludinājumu ievieto.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...