Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

Nekur jau pazust nevar, sliktākajā gadījumā atgriezīsies atpakaļ. Paypal pēc viņu pulksteņa iet, tātad tā kā vakar. :)

Link to comment
Share on other sites

Pievienoju bankas kontu (SEB) PayPal kontam. Kā rādījās zem Wallet Checking, tā joprojām rādās. Ir kādām no biedriem jau apstiprināts LV bankas konts paijpalā?


Es jau sāku uztraukties, ka tik nebūšu kļūdījies ievadot bankas konta numuru...

Link to comment
Share on other sites

Jāgaida kad Paypal pats ieskaitīs, lai zini summas ar ko apstiprināt.

Manējā atripoja atpakaļ:

Reversed   The withdrawal to your bank account could not be completed because of a technical problem. The money has been returned to your PayPal account.
Link to comment
Share on other sites

Nē, man joprojām rāda ka Paypal ir nosūtījis 2 centu summas kā depozītus 0.xx €, kad ienāks, droši vien pirmdien, xx vietā pašam jāieraksta kādas tās ir, tad arī kontu apstiprinās, šobrīd ir Unconfirmed.

Link to comment
Share on other sites

tikko apskatīju bankas kontu, nekas nav noņemts, nākamnedēļ vēl jāapskatās.

Link to comment
Share on other sites

Vēlējos pajautāt vai vienīgais veids, kā pilnībā slēgt bankas karti kuru es neizmantoju ir opcija "Slēgt pazaudētu vai nozagtu karti" ? Citu variantu it kā tur nav ir tikai opcija "Bloķēt karti uz laiku" bet tas man neder. Vai es pareizi sapratu ?

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tu to domāji? PayPalā ir opcija noņemt karti.
Ne jau paypalā, bet bankā citadele es to biju domājis. 
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Līdz šim brīdim ir kādam izdevies pievienot Latvijas kontu pie Paypal kuri arī savā starpā darbojās bez visām tām kartēm... ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne jau paypalā, bet bankā citadele es to biju domājis.
Bankai telefoni, epasti un citi saziņas kanāli slēgti? Valodas barjerai ar nevajadzētu būt. Piemēram, SEBā ir atsevišķa pieteikuma forma - kartes slēgšana slēdzot vai neslēdzot piesaistīto kontu.
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Lai pievienotu bankas kontu pie paypal obligāti ir jābūt kādai naudai uz paypal ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Nevienam cik noprotu tā arī nav sanācis bankas kontu pievienot. Nu vismaz man Unconfirmed  vēljoprojām.

Cik ilgs laiks jau ir pagājis ? Un kāda tev ir banka ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Trīs dienas, ja nemaldos. Protams pa vidu brīvdienas.. Swedbank.

Varbūt nepieciešamais laiks vel nav pagājis ? Ja varētu skaitīt bez kartes būtu baigi forši.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Es īsti neatminos cik dienās solīja, bet nu īsti neticu, ka slēgājot "jauno" un "veco" interfeisu kaut kas no tā iznāks. Jaunajā interfeisā rakstīts Bank Confirmedbet mēģinot withdraw prasa ID kopiju un dzīves vietu apstiprināt (cik noprotu jāsūta kaut vai komunālo rēķins ar vārdu, uzvārdu un adresi). Ja kļūdos kāds var palabot. Kaut kur atmiņā šāds proof of address aizķēries.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
(cik noprotu jāsūta kaut vai komunālo rēķins ar vārdu, uzvārdu un adresi)

Tieši to pašu kādreiz mēģināju aizpildīt iekš WebMoney un tur nu nekādi nevarēja šo pāriet, jo vienkārši nepieņēma LV komunālos kaut tu zemē ielien! Cerams, ka ar Paypal nebūs tas pats. Vel neesi mēģinājis aizpildīt ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Vai tad nebija tā, ka bankas kontam piesietā adrese tur parādās? Precīzi nezinu, kaut kā atmiņā no senākiem laikiem, ka tava adrese, tā, kura bankā figurē, tika kaut kā pie viņiem automātiski... Var jau būt daudz kas ir mainījies, var būt es ko jaucu... Katrā ziņā, tādi adreses apstiprinājumi no manis nekad nav prasīti. Nekur, nekad.


Pagūglējiet par billing adress.

Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā, tādi adreses apstiprinājumi no manis nekad nav prasīti. Nekur, nekad.

Paypalā tas notiek pie noteikta apgrozījuma. Es sūtīju LMT PDF rēķinu un... neatceros ko vēl, bet ļooooti iespējams Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu :D
Link to comment
Share on other sites

ykristaps
Vel neesi mēģinājis aizpildīt ?

Neesmu. Cipars iekš paypal nav tik liels, lai ceptos. Bet tomēr.. Būtu pie rokas skeneris - pamēģinātu. Kas tur.. pāris minūtes. 

 

kaut kā atmiņā no senākiem laikiem, ka tava adrese, tā, kura bankā figurē, tika kaut kā pie viņiem automātiski.

Šoreiz laikam kaut ko jauc. 

 

 

neatceros ko vēl
 

Kaut ko sāku atcerēties. Toreiz T2 rēķins viņiem nepietika, prasīja vēl kādu "pierādījumu". Tik bļin melna bilde, kas prasīja. Varbūt tas pats paypal gadus atpakaļ bussiness kontam. 

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

Tad nu gan nepacietīgi te daži....

 

Pirmkārt jau PayPals naudu skaita vairākas darba dienas, viņu noteikumos vispār atrunāts samērā ilgs laiks.

 

Otrkārt PayPals eiropā darbojas kā Luksemburgā reģistrēta banka ar visu no tā izrietošo. Tajā skaitā nepieciešamību identificēt klientu. Paypalam jānosūta pases (personas apliecības) kopija un kaut kāds rēķins kurš apstiprina klienta saistību ar konkrētu adresi (apsaimniekotājs, gāze, telefons, elektrība u.c)

 

Uzraksts "Checking" zem rēķina, visticamāk, nozīmē "checking account" jeb latviski - norēķinu konts.

 

"Unconfirmed" nozīmē, ka divi mazie naudas maksājumi no paypala nav saņemti un apstiprināti, tādējādi pierādot, ka klients uzrādījis savu kontu kuram tam ir reāla piekļuve.

 

Vēl jau paliek jautājums, vai konta piesaiste klientiem no LV vispār darbojas, jo oficiāli tas nekur nav izziņots. Iespējams tas tiek testēts programmatūras līmenī vai kas tamlīdzīgs. 

 

Naudas izņemšana uz "Visa" karti strādā. "Visa" kartes Latvijā pieejamas. Kur problēma? Man iespēja izmantot rēķinu kartes vietā galvenokārt interesē tā 500 Eiro dienā ierobežojuma apiešanai. Tiem kam nav lieli apgrozījumi "Visa" karte būs pietiekoši laba. 2 eiro komisija jau arī nav nekas astronomisks. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu pie rokas skeneris - pamēģinātu.

Var ar arī nofotografēt. Pase un rēķins ir obligāti kad ienākošais apgrozījums tuvojas 2500€ pēdējā gada laikā, tās ir ES anti money laundering identifikācijas prasības. Ka tu esi tu un dzīvo tur kur dzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Microstar
rēķins ir obligāti kad ienākošais apgrozījums tuvojas 2500€

Un ko darīt tādā gadījumā, ja rēķins nav uz mana vārda ? Visiem tak nevar būt tie rēķini! Kā rīkoties šādā situācijā ?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Tikko uzmetu aci SEB kontam, ir  ieksaitītas 2 sīkas summas, tik uz fikso neatradu, kur Paypalā ievadīt.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

markei, nu paliek pārliecināties vai pārskaitījums strādā. Skaitīsi kādu naudu ārā no PayPala? Būtu super, ja viss notiktu. Tik nez kādi limiti un (vai) komisijas ir? Nekur tak nav info. Es diemžēl vēl neesmu saņēmis tās sīkās summas rēķinā lai pabeigtu reģistrāciju. 

Link to comment
Share on other sites

konta izrakstā parādījās kā Paypal Europe DE123123123123123123

Pēc kā varētu noprast, ka sūtīts no Vācijas konta.

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Šodien saņemu mazās summas. Banka tagad confirmed. Pie withdraw mēģinājuma "Sorry, but we need more information. Please withdraw money on our Classic site instead". Piedāvā atkal pievienot US banku vai VISA karti. 

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Ja šis aizietu būtu labs, jo šobrīd speciāl turu visa sebā.

Man arī bija doma ņemt speciāli priekš paypala Visa karti sanāk, ka tomēr laikam nevajadzēs.  :)

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

 

 

"Sorry, but we need more information.

 

Ko tu ņemies? Tev taču jāsūta viņiem pases kopija un adreses apstiprinājums. Pats rakstīji.... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...