Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

Antons ar lielo burtu

Vel aizprojām neizprotu to procesu kā var pārskaitīt USD no paypal konta tā lai tas automātiski nekonvertētos uz eiro...

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

 

 

Var tikai naudu pārskaitīt uz Paypal.

Mastercard ir maksājumu karte, ar to var samaksāt caur PayPal, bet nevis pārskaitīt uz PayPal. Pārskaitīt uz PayPal var veicot pārskaitījumu pa tiešo no bankas konta un karte nav vajadzīga, saucas TrustPay.

 

 

Vel aizprojām neizprotu to procesu kā var pārskaitīt USD no paypal konta tā lai tas automātiski nekonvertētos uz eiro...

 Ja ir tā kā te biedrs saka, raksta PayPal supportam un tie sūta USD, tad bankā karte jāaktivizē tās pamatvalūta kā USD.

Link to comment
Share on other sites

Kur to karšu uzdevēju ir jāmeklē ?

Vel aizprojām neizprotu to procesu kā var pārskaitīt USD no paypal konta tā lai tas automātiski nekonvertētos uz eiro...

Apzvanot reģistrētas kredītiestādes un meklējot kādu, kas izsniedz VISA kartes ar USD pamatvalūtu. Vēlu veiksmi, piedāvājums ir, var teikt, nekāds. Reku, Citadeli ir USD VISA, varbūt tagad ari vēl kāda kredītiestāde piedāvā. Un neaizmirsti pateikt Paypal supportam, lai nekonvertē uz EUR pirms nosūtīšanas.

Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šur tur jau ir tie DNB automāti, Rīgā jau nu gan nav problēmas!

Link to comment
Share on other sites

Un varētu padomāt, ka vienīgā iespēja izņemt naudu ir bankomāts.

Link to comment
Share on other sites

Un ko taisies Latvijā iesākt ar skaidras naudas dolāriem? Ja viss ir dēļ atšķirīgajiem kursiem, tad naudu var samainīt maini.lv veicot pārskaitījumu. Vienīgais normālais variants šādiem darījumiem Latvijā ir Privatbank. Kartes pamatvalūtu var mainīt kaut katru dienu sēžot mājās dīvānā. Komisiju nav praktiski vispār, tieši otrādāk, katru mēnesi saņem % par pozitīvu konta atlikumu. Skaidras naudas izņemšana ir bezmaksas Privatbank filiālē vai bankomātā, lai kāds tas būtu, Citadele, Swed vai DNB, naudas izņemšana bankomātā Latvijā ir bezmaksas, SMS atskaite par to ir bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo SEB, SWB, Nordea kaut kā lepnas un tām Visa ne-ne-ne

Nevis lepnas, bet taupīgas, Mastercard prasītās komisijas bankai ir zemākas par VISA. 

Link to comment
Share on other sites

Esmu jauniņais šajā lietā, vai tur kur ir rakstīts "PayPal аккаунт" ir jāievada sava inboxa adrese ? Jeb tas ir, tas pats kas piemēram bankas konta numurs?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Jā, e-pasta adrese ir konts. SARGĀ UN TURI DROŠĪBĀ PAROLI! Paypal kontā tikt tā vienkārši, vajag tik tavu e-pastu un Paypal paroli. Iedomājies visa tava naudiņa, kas uz kartes vai kontā, tik viegli pieejama.


Opā. Vienlaicīgi ar biedru hehe uzrakstīju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu jauniņais šajā lietā, vai tur kur ir rakstīts "PayPal аккаунт" ir jāievada sava inboxa adrese ?

Tikai paskaties uzmanīgi vai tiešām tā ir Paypal vietne :lol:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, jāskatās uzmanīgi. Man bija gadījums. Nopirku reiz vācu internetveikalā caur Paypal, vai tas bija iemesls, vai arī vienkārši sagadījās, sāka man nākt e-pasti vācu valodā, sūtītājs kaut kāds ar paypal.de nosaukumā, vēstule no skata tāda, kā no Paypal sūtītās, notulkoju, tur prasa atjaunot savus datus Paypal kontam, saite, uz kuras spiežot nonāc kaut kādā vācu lapā, kas pēc skata diezgan līdzīga īstā Paypal lapai, un pa vidu ailītes - ievadiet savu bankas konta numuru, kartes numuru, paroli. :sarkasms: Vairākas tādas vēstules uz e-pastu atnāca, visas noignorēju, likās mierā. Tā arī nospriedu, ka vācu internetveikalam mani dati (e-pasts, fakts, ka maksāju caur Paypal) kaut kā noplūda, un tad šitā, kaut arī, iespējams, vienkārši uztrāpījos.

Link to comment
Share on other sites

Lai aizslegtu nevajadzīgu kontu un karti par to ir jāmaksā kāda summa ?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Nē. Karti var viegli pielikt-noņemt. Kontu slēgt, neesmu to darījis, kaut kas ir jāizdara ar kontā atrodošos naudu, lai noņemtu no konta, būs kaut kāda standartnodeva, citādi, nav jābūt problēmām slēgt kontu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu arī Latvijā, un bez 2€ komisijas par transakciju...

 

Status:   Pending   You made a request to transfer money from your PayPal account to your bank account. It usually takes 5-7 business days to complete a transfer.

 

Subject:  
Bank Account
Link to comment
Share on other sites

Tikko apskatījos savā PayPal kontā. Iespēja pievienot konta IBAN ir, bet jābūt US bankai. Tas sen tev atleca vaļā?

Link to comment
Share on other sites

Kad atleca nezinu, šodien nejauši pats atklāju, un:

 

You've just added a bank account to your PayPal account.

Country of bank account: Latvian

You can now withdraw money from your PayPal account to your bank account.

What's Next? Confirm your bank account and get Verified.

Verifying your PayPal account helps increase confidence between buyers and sellers.

You can confirm your bank account in 2 easy steps:

We'll deposit 2 small amounts (less than 1.00 EUR) into your bank account.


Aizsūtīju 5,23, visus eiro cik bija un:

 

Your money’s on its way to your bank account

We've received your request to withdraw money from your PayPal account to your bank account:

Requested withdrawal amount: EUR 5,23

Bank account:

AS PrivatBank, x-xxxx

 

It could take up to 1 to 2 business days for the money to appear in your bank account, depending on your bank. If it takes longer, please contact your bank.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, man arī piedāvā tikai "Add your US bank account"

Link to comment
Share on other sites

Man arī business. Bet piedāvā upgrade uz premier visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Lai pievienotu LV banku jāpārslēdzas uz "vecā stila" interfeisu. Jaunajā man bija tikai US, pārslēdzoties uz veco ļauj pievienot LV rēķinu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Wow, izrādās, ka man nemaz nav biznesa konts... Visu laiku bija pārliecība, ka jau ir pārslēgts, t.i., viņi paši vienbrīd (sen jau) piesējās, ka vajagot upgreidoties uz business dēļ apgrozījuma. Ej nu tagad saproti. :shok:
Un vispār, tas jaunais "interfeiss" ir reti neizdevies sūds.

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

@UN1 vari sīkāk ? Pārslēdzoties uz veco mani iemet history. Spiežot Summary atkal mani novirza uz "jauno" interfeisu. Jau kādu laiku uz paypal karājas €. Tikai brīnos.. čomam ar swedbank mastercard nekādu problēmu novirzīt paypal līdzekļus uz karti. Pāris mēnešus atpakaļ pārskaitīju savu paypal naudu viņam. Pats savām acīm redzēju kā withdraw taisa uz mastercard. Jautāju kā bez VISA viņš var naudu noskaitīt nost - šis brīnījās un teica, ka gadus 4 neesot viņam ar to problēmas. 

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

Tikko pamēģināju. Tur tā čakarīgi tikt līdz LV bankas konta pievienošanai. Tiku, bet tagad jau aizmirsu, kā... Zini, ka var. Tā poga "pārslēgties uz veco interfeisu" jāspiež, kad atrodies vienā izvēlnē, kura katra tā nav, tad atmet jaunajā interfeisā atpakaļ, pamēģini, vai settings tas bija, neatceros.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pats savām acīm redzēju kā withdraw taisa uz mastercard
 

 

Nu nez, uz Latvijas Masterkarti līdz šim 100% nevarēja neko izskaitīt. Labprāt arī savām acīm redzētu kā tas viņam izdodas...

 

 

Bankas rēķinu pievienojot jārīkojas šādi:

 

1. Log in. 

2. Atver "Bank accounts and cards"

3. Tikai tad pārslēdzies uz Old version.

4. Seko instrukcijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Prieks dzirdēt, ka ir risinājums. Kā reiz pirms mēneša SEB VISA vietā saņēmu SEB Mastercard, tad vēl nodomāju, ka man vienalga kāda karte. Tikai lasot šo topiku sapratu, ka no paypala nevarēšu uz masterkarti izņemt naudu. Bet ja var norādīt LV kontu, tad labi.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jā pēc tāda algoritma vairs neprasa US, bet, mēģinot pievienot Swedbank: "Sorry, we’re unable to link that bank because it is disabled. Please try another bank." :sarkasms:


Āhahaha, nospiežot vēlreiz pogu add - konts pievienojās. Tagad ir pending. Pēc pāris dienām tad redzēs, kas no šī sanāks. Vai nav aunu interfeiss?

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

@Marrtins +

Tagad uzspiežot Withdraw "jaunajā interfeisā" prasa manu ID foto un proof of address. Pārslēdzot uz "veco" rāda pending. Kas tur beigās sanāks.. bet nu 4 ciparu skaitlis tur neglabājas. Bet kopumā kuriozi.  

Link to comment
Share on other sites

Tikko pamēģināju pievienot SEB kontu, parādīja, ka pēc 2-3 dienām jāčeko konts un kods jāievada Paypalā. Tā ka cerīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Lai pievienotu LV banku jāpārslēdzas uz "vecā stila" interfeisu.

Kā to veco interfeisu lai pievieno ? Tad sanāk, ka uz Latvijas bankas kontu pa taisno varēs sūtīt naudu bez visa kartiņas ?

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

pašā apakšā, kreisajā pusē ir opcija pārslēgties uz veco.


Screenshots no Paypala:

post-57618-0-72220200-1460658545_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka pēc 2-3 dienām jāčeko konts un kods jāievada Paypalā

Es saprotu ka Paypal ieskaita 2 savas summas, kad atnāks, tad jāievada kādas tās ir.

Confirm your bank account - enter deposit amounts
 

PayPal made two small deposits to your bank account. Now that you've looked up these deposits, please enter these deposit amounts exactly as they appear on your bank statement. This process ensures that you are the owner of this account.


UN1, ja lasītu tekstus saprastu ka viss sen jau notiek.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Uz veco pārslēdzas tikai tajā brīdī kad tu uz viņa uzspied un vienalga uzrādās "Add your US bank account" . Ko es nepareizi daru ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja lasītu tekstus saprastu ka viss sen jau notiek.

 

Nu jā, sen... šodien. un veselus 5.23 euro.... Anyway, uzraksti kad saņemsi.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...