Jump to content

Meklēju ISP: Jugla


Mis
 Share

Recommended Posts

Līdz šim lietoju balticom, tagad apskatu, vai ir kādas citas iespējas. Mits un edan, par kuriem bija cerības, ka viņi sasniedz šo rajonu, atbildēja, ka viņiem te vēl nekā sakarīga nav.

Tas ir Gross auto rajonā, bet otrpus dzelzceļam tuvāk upei.

Link to comment
Share on other sites

Baltcom tikko pārbaudīju manā mājā nav pieejams.

4G nederēs, man vajag labu ātrumu un lieliem apjomiem, jo strādāju mājās un pārsūtu lielus failus.

Labots - Mis
Link to comment
Share on other sites

Pronetam tikko uzzvanīju, viņiem vadu te vēl nav, bet man atzvanīšot meistars un pateikšot, vai kāds tuvākajā laikā te kaut ko vilks vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom optika, kā saprotu, arī nav, ja?

 

Patiesībā laikam tev atliek vien apzvanīt visus gūgles izmestos provaiderus un uzprasīt par kabeļu esamību. Pa lielam, ar pāris izņēmumiem, viņi visi jau pērk savu trubu no tiem pašiem piegādātājiem, tā ka faktiskā pakalpojuma kvalitāte un ātrums īpaši nemainās, tāpat kā cenas visiem līdzīgas, jo mēģina viens otru izdempingot ārā.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Es jau 5 gadus lietoju MITS. Esmu mainījis 2 dzīvesvietas, bez papildu maksas ir uztaisījuši pieslēgumus - ar pārrāvumiem, reti, bet ir, nenoliegšu. Bet parasti tas nav uz ilgu.

Tagad arī esmu paņēmis no šiem digi-tv, arī nav par ko sūdzēties.

Cena, laikam nav lētākais, bet pa šiem gadiem kaut kā nav rūgtuma garšas mutē.

Laikam arī mani tas neuztrauc, tāpat ir bezlimita 4g, ja kaut kas neiet tā kā nekādas problēmas neizjūtu pat ja šiem kaut kas noraustas.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī pirms desmit gadiem Juglā tolaik dzīvojot lietoju Mits. Bet kopš pārvākšanās uz centu, kur nu jau sešus gadus LTC tā arī nav spējīgi ievilkt optiku, lietoju Pronetu. Kā jau augstāk minēju - viens no iemesliem, ir tiešām zemā cena un labs 100-120Mbit ātrums. Diemžēl vismaz reizi mēnesī vai divos uz kādu pusstundu mēdz pazust (pieņemu, ka noklājas dēļ memory bleed sūdīgi nokonfigurētais viņu svičš bēniņos), bet var sadzīvot.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

kādā juglas čuhņā tad tu esi, ja pat mirsa nav ? :D

 

Varbūt Tu esi pārvākusies uz ciemu - jugla? :D

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

Baltcom un Lattelecom vismaz kāutkadai opcijai ir jābūt ?!

Es arī Juglā dzīvoju, baltcom 100mbit ir visur, visur. Ja ir pieejams balticom, tad jau arī lieliski, viņiem labs serviss.

Link to comment
Share on other sites

Mits man tikko atzvanīja, teica, ka šobrīd var piedāvāt tikai 10 Mbit/s, bet marta sākumā viņiem te būšot vads un tad arī mani varēšot pieslēgt :)
 

Link to comment
Share on other sites

cik zinu salamandras 3 bija ltc optika .

ko ltc saka par vectoringa iespejam ?

Tur gan jasuta meistaru kas mera atrumu uz vietas un censas saprast vai linija velk ))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...