Jump to content

automātiski auto bez vadītāja un citas jaunās tehnoloģijas


e = d
 Share

Recommended Posts

ĒĒĒ, nu zini, ja paņem to laiku iekšdedzes dzinēju benzina kapsētu un to laiku Edisona aķi (Ni-Fe???), tad "ietilpības" nez vai tik ļoti atšķirās.

Pirms 3 minūtēm , jema teica:

kur aiziet vislielākā daļa alumīnija?

???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

???

parfimērija

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

"ietilpības" nez vai tik ļoti atšķirās.

es rakstīju ietilpība pret svaru!

 

Just now, Jurkins teica:

pupi vai?

jebkuri pret sviedru līdzekļi!

Tas tā pat kā pampēru ražošana, visi domā zīdaiņus, tik zīdaiņi 5%, pārējai iet pieagušajiem!

 

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas var būt. Bet vispār tagad "nāk augšā" nociparotas fotogrāfijas un citi dokumenti no tiem laikiem. Un patiesībā ir baigais pārsteigums, cik tomēr elektroauto 20. gadsimta sākumā bija līmenī.

Atceros gadus 10 atpakaļ bija ASV seriāls par (neatceros nosaukumu) kaut kādu slavenu slimnīcu ap 1900. gadu. Un tur kā ātrās palīdzības bija elektromobiļi. Es to uztvēru kā scenārista slapjās fantāzijas. Bet varbūt tomēr nē?

Link to comment
Share on other sites

Mēs pārdevām kaut kādam māksliniekam 90 pirmo 2MP kameru, viņš rādīja piemērus pēc tam, nofotografēta vieta un virsu vizualizācija kāda būs māja, es toreiz biju ahujā un sapratu, kādēļ puika tādu piķi par to kameru nolika, jo viņš pirmājā projektā biezajam atsita ar uzviju viņu atpakaļ!  A pēc tam jau īsos gados maratons sākās! 4 MP vajag lai dabūtu labu foto bildi, tagad ja minimums 12 a to vēl 50MP

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Jurkins teica:

Atceros gadus 10 atpakaļ bija ASV seriāls par (neatceros nosaukumu) kaut kādu slavenu slimnīcu ap 1900. gadu. Un tur kā ātrās palīdzības bija elektromobiļi. Es to uztvēru kā scenārista slapjās fantāzijas. Bet varbūt tomēr nē?

Citēt

The first motor-powered ambulance was launched in February 1899 by the Michael Reese Hospital in Chicago, and its design was a far cry from today’s comparatively aerodynamic models. Picture a boxy, horseless carriage equipped with the bare minimum: a stretcher, first-aid supplies, and a driver doubling as a medical attendant. That early ambulance weighed 1600 pounds, and its electric motor helped it move along at 16 miles per hour.

Izklausās ticami (t.i., gan jau nebija tikai scenārista fantāzijas, bet nu seriālu nezinu). Pakaļējā piedziņa, 2 zirgspēku motors, 500 vietējo biznesmeņu ziedojums slimnīcai. Gadu vēlāk arī Ņujorkā parādījās.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

@binarynemeklē katram tekstam palīgus, tev tas neko dzīvē nemainīs, pat ja biedrs detaļās būs kļūdījies! Atrodi labāk sevi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...