Jump to content

Kādas jūsu doma par canon kamerām


sopranolv
 Share

Recommended Posts

Vēl lietošanā ir 400D (kopš 2007.gada).

 

Kopumā nav ne vainas, mīnusus īdz šim brīdim neesmu konstatējis. Tiek izmantos gan 18-55mm, gan 55-200mm.

Bildēm ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

 Ko tieši vēlies uzzināt ? Iesācējam visas  būs labas, bet protams, 400D ir visvecākais modelis, (pašam kādreiz bija), mazāks maksimālais ISO (1600, ja pareizi atceros),  Ar D60 bija domāts Nikon, vai tomēr Canon 60D ? Ja Canon - tad no visiem minētajiem modeļiem labākais, ja Nikon - arī ne vainas. Pats gan esmu zvērināts "kanoniķis" - šobrīd ir 70D un 650D kā rezerves kamera.

Edited by raiviic
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga tādam salīdzinājumam kamerām, kuru ražošanas datumi ir ar 10 gadus starpību? Varbūt paanalizējam filmu aparātus?

 

Acīmredzami tēmas autors pats nav pilnīgi neko nav lasījis, jo tādas "450D Rebel" kameras nav. Ir 450D jeb Rebel XSi jeb Kiss X2 Digital atkarībā no tirgus, kur tā tiek tirgota.  

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, aizslēdziet kāds šo tēmu, Mezavecis jau visu pateica, salīdzina vēstures grāmatu ar zinātnisko fantastiku :D

 

No tām visām tikai vienu var nopirkt kā jaunu, vēl varētu būt, ka 60d var dabūt, bet nu tas arī ir 2010. gada modelis, neslikts, bet ne autoram, kurš vispār tēmu nevar korekti uzsākt :D

Link to comment
Share on other sites

Canonu neņem, canons garlaicīgs jo canons ir visiem... Vot Leica, tā ir manta. Un ja vari nedaudz pagaidīt, tad krievi sola atsākt Zenītu ražot

Link to comment
Share on other sites

Un ja vari nedaudz pagaidīt, tad krievi sola atsākt Zenītu ražot

 

Kādu Zenītu?! Solija taču Ļjubiteļ 2 tirgot komplektā ar VAZ 2101..... :yahoo:  

Edited by maxisl
Link to comment
Share on other sites

Tu par šo zenītu runā? :D :D :D

07948c1686f7.jpg


Spoof pirms n- gadiem ceļoja internetā....

tauta pat sāka apspriest - http://www.dpreview.com/forums/thread/2011728

 

ka tik beigās nesanāk tāpat kā ar to krievu datoru.

 

PS - re kur vēl viens PROTOTIPS - http://www.v-dslr.ru/forum/viewtopic.php?f=166&t=7259

Edited by skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Minoxu arī kāds varētu atsākt ražot....
  Nu nesen (pirms 10 gadiem)   jau tikai pārtrauca  - ko lai dara, ja digitālais foto izspieda filmiņas (kaut gan, par laimi, joprojām ir nišas, kur digitālais ir bezspēcīgs).
Link to comment
Share on other sites

Canon ir izturīgi aparāti. Ir mesti dažādos veidos zemē, utt. bet strādā. Nezinu par Nikon (nav pieredzes), bet ir viedoklis, ka  Minoltas un Soņkas, cik zinu, tomēr vairāk ir parketa fotogrāfiem. Canon - nav bail paņemt uz kalniem, lediem un tuksnesi līdzi (ir bijis).

Link to comment
Share on other sites

 Nu jau sākam "jautroties" :devil:. Spriežot pēc jautājuma, posta autors ir absolūts iesācējas un līdz ar to - 1200D ar kitenieku būs labākā izvēle. Kad sāks sajēgt kas ir kas un ko vēlas - tad varēs gan stiklus, gan labākus bodijus meklēt. 

Link to comment
Share on other sites

 Nu par digi Zenitu, protams, var tikai ieņirgt, bet ja īstenos šo ideju - kādu Zenit 3M vai Zenit C modeli kolekcijai labprāt ieķertu (3M bija pirmais, ar ko sāku, tas vairāki E un ET, līdz tiku pie Praktica > Pentax > un nu jau ceturtais Canon. Ak jā, vēl kaut kur dziļā atvilktnē ir arī Start post-602-0-74080000-1455050298_thumb.jpg, tikai nedarbojas (štorka beigta). Iespējams, kaut kad tiks restaurēts.

Link to comment
Share on other sites

Canon... lietoju 350D un 5D(bez markiem). Ir ok. Priekš fočēšanas - arī tumsā, ir OK(matrica tomēr liela, kaut arī vēsturiska). Protams, jaunākiem pro gala canoniem matrica mazāk trokšņo, bet ne par šo pašreiz stāsts.

Vot bija, ka "atlīmējās" spogulis 5D(bez markiem). Tas bija ~gadu atpakaļ. Oficiālais pārstāvis to par velti salaboja(esot mūža garantija?)... šis pasākums manu canonista sirdi tiešām sasildīja :) Turpinu lietot Canon, gan foto, gan video(HV20 un HV30). Prieķš manis šīs lietas ir svarīgas.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Canon ir pieejama tālvadības pults RC-6. Tā ir vienīgā opcija, vai der arī kādi citi varianti? Kamera 70 D. Vajag dāvanai, tāpēc neko vairāk arī nezinu.

Link to comment
Share on other sites

es arī par to app, vismaz no jebkuras puses strādā, diezgan tālu tas wifi velk un var regulēt uzstādījumus, redzēt iegūto kompozīciju, uz reizes uzvilkt bildes uz tel utt.

Edited by Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Ir jau visādas citādas pultis un ne vienmēr vajag oriģinālo. Priekš 1D un 450D izmantoju šādu, kur mainās tikai savienojums ar pašu kameru ar citu vadiņu. Domājams, ka 70D arī der.

 

http://interfitphotographic.com/product/strobies-delta-remote-radio-trigger-canon-2/ 

Link to comment
Share on other sites

Savam 350D pirms pusgada pa 12 eirām nopirku no ebaya vai ali (neatceros) pa 12 $ ar bezvadu pulti (iepriekšējo pirms gadi 5 pirku pa 15, bet pazaudēju kaut kur). Esmu apmierināts - viss strādā. Ja meklē, svarīgs faktors ir lai pogai ir 2 stāvokļi, tb fokusēšanās pusspiediens

Link to comment
Share on other sites

Racer. D60, man tāds pierasts un ilggadējs. Principā kā jebkuram, ja pieliec "L sērijas" optiku par iebūvēto zibspuldzi ir jāizmirst (kadrā ēnu uzmet).Probl. risinās elementāri, piepēc klāt ārējo.  Reizi 3.g. nomainu aķīšus.  RAW teicams, visas kakas var izkoriģēt.  Īsumā tā. 

Link to comment
Share on other sites

Par cik ar esi canon īpašnieks, pieņemu esi skatījis papidus opcijas ko šie piedāvā, pultis, zemūdens korpusus kamerām, pa lielam tās fīčas ir bezjēgā, tapēc arī runājam/dalamies bet neķeram viens otru te uz āķa :) Tas mans, tāds subjektīvs v. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jau nu, abi brauciet grāvī. 

1. Kāds sakars D60 ar L stiklu :devil: ?  Nē nu var jau pielikt ar adapteri.  60D - tur gan nebūs problēmu.  Oops, švaki zinu vēsturi.

2. 70D ir divi varianti 70D(W) un 70D(N). 70D(N), kurš ir mans darbazirgs, nav WiFi - tā kā būsim precīzi un nemaldināsim pārējos.


 

 

Tā ir vienīgā opcija, vai der arī kādi citi varianti? Kamera 70 D

  Pultis ir daudz un dažādas, gan ar vadu, gan bez.

Piemēram šī te, bet ir arī lētākas un dārgākas. Galvenais - skaties, kuram Canonam konkrētā der, jo štekeri atšķiras. Neesmu pārliecināts, bet šķiet, ka 650D, 60D un 70D ir vienādi (70D vēl daudzi ražotāji nav pierakstījuši).

Edited by raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nu jau nu, abi brauciet grāvī.  1. Kāds sakars D60 ar L stiklu

 

Daudz  gan te grāvī braucēju sanāk... :yahoo:

Parasti jau tauta mēdz jaukt veco Canon D60 ar jauno 60D.

 

Vecajam Canon D60  tāpat der Canon EF objektīvi- gan "parastie", gan "lepnie L" ar EF bajoneti- bez dajebkādiem adapteriem.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Canon_EOS_D60

 

Cita lieta, ka tiem nevar uzlikt kropam paredzētos EF-S stiklus (tīri fiziski uzlikt jau parasti var, bet ir risks pabojāt spoguļa mehānismu, jo EF-S sēž dziļāk).

Bet arī to ierobežojumu "prasmīgās rokas" kādreiz prata piemānīt, nozāģējot EF-s objektīvam traucējošo "astīti"- man pašam bija Canon 10D ar tādejādi pielāgotu 18-55 "kitinieku".

   http://www.bobatkins.com/photography/tutorials/efs-10d.html 

Edited by Long John
Link to comment
Share on other sites

Oops, pat nezināju, ka Canonam kādreiz D bija pirms cipara. No Penatx šaurā un KijevS platā filmenieka (abi ar kaudzi stikliem vēl ir) uz DSLR (450D) pārgāju tikai 2010 gadā un tad vēl ar lielām šaubām par digitālo foto. Tagad gan jau cetrurtais Canons nomainīts.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...